Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2024: 17:00
FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolni Počernice "A"
3:1 (0:0)
Po skvělé výhře venku přichází domácí knockout
Napsal: cic dne Středa, 28 Duben 2010 07:38   

 

DP "A" - ŠEBEROV  1-3 (0-2) Po našich obrovských šancích přichází v úvodních minutách přichází šok a psychická deka po první obdržené brance a druhá branka v naší síti byla jen dokončením zmaru v první půli. Odčiníme domácí porážku v příštím zápase na hřišti PSK UNION v sobotu 1.5. hraného od 10:15 hod ???  Více o utkání - vstup na celý článek (cic) Ve druhém poločase se snažíme zvrátit výsledek, ale místy drtivý tlak je stále neplodný a ostřelujeme branku, trefujeme břevna, ale kromě jediné branky - penalty, žádnou další nevstřelíme.

1. minuta začínáme nádhernou akcí, kdy Exner vysune za obranu Honzu Douděru, ten přihrává do vápna pod sebe, kam nabíhá zcela volný Motl, ale jeho střela z 10 m bohužel jen mine branku ... 6.minuta další naše akce, Teichmann křížným centrem vybídne za obranu do náběu Dědu, ten vniká do vápna a střílí těsně mimo. 11. minuta první akce soupeře, z půli vysune Šeberov svého útočníka, kterého nechá jít obrana zcela samotného na Cicalu. Bohužel Cicala zůstal více vzadu a na dlouhý míč nevyběhl. Obrana zůstala stát a tak pro útočníka nebyl problém udělat proti našemu osamocenému našemu brankáři (po naznačení střely)dlouhou kličku dovnitř vápna a vsítit do prázdné branky na 0-1 !! 12. minuta naše odpověď, Šedivý zabojuje, získá míč, posune Pospíšilovi, ten vysune Motla, který zatáhne k lajně a vrací zpětnou přihrávkou Pospíšilovi, který je ve vápně atakován, ale penalta se nepíská. 14. minuta soupeř vyrobí hrubku, od postranní čáry nepřesnou zpětnou přihrávku vlastnímu brankáři vystihne Honza Douděra, kterého však tváří v tvář vychytá opět brankář  - vyrazí na roh. Z něj si vytvoříme závar, jkterý je zakončen střelou H. Douděry nad branku. 19. minuta kopeme Exnerem po ruce soupeře nadějný trestný kop z 20 m, ale jen střelou do zdi. 22. minuta soupeř střela z vápna nad branku. 23. minuta po dvou dlouhých autech Přišpendlíme soupeře na jejich vápně, ale závěr opět jen střela nad. 32. po pěkné přihrávce Exnera vysuneme Pospíšila, který v běžeckém souboji vybojuje roh. Na roh naskakuje Zd. Nesnídal a hlavičkuje mimo. 37. minuta zastavuje Zd. Nesnídal za cenu nebezpečného trestného kopu. S pomočí teče naší zdi míč Cicala chytá. 38. minuta další faul Zd. Nesnídala - tentokrát na žlutou kartu. Po zahrání se dostane míč do bezpečí do rohu. útočník z rohu obejde dva naše hráče Douděru a Dědu a přihrává na zcela volného dalšího hráče na vápně, který trefuje levý horní roh naší branky a zvyšuje na 0:2 !!! 39. minuta Teichmann zastavuje nebezpečnou akci - po faulu žlutá karta. 40. minuta akce soupeře, přihrávka do vápna, hráč si patičkou zpracuje a ocitne se sám před Cicalou. Ten skokem pod nohy likviduje kličku a míč chytá. 43. minuta Exner vysune za obranu H. Douděru, který opět tváří v tvář brankáři trefuje střelou jen jeho tělo ... 45. minuta kopeme trestný kop, brankář vyboxuje z vápna, záložník soupeře přejde středem přes celé hřiště, přihrávka na dva volné spoluhráče, útočník pálí vedle.

Velká bouře v kabině probrala naše hráče, k zodpovědnější hře a ještě většímu nasazení, leč pozdě a s chybou v samém závěru... V 51. minutě vnikneme lobema Motla do vápna - uvolněný Děda je v ofsajdu. 55. minuta začíná náš tlak, Exner vtipně uvolní Dědu a H. Douděru, brankář vždy včas zakročí. 56. minuta namísto Dědy se přesouvá Douděra a na pozici levého obránce nastupuje Vycpálek. 57. minuta Kamil Douděra vysune Bráchu Honzu, který centruje za obranu, Teichmannovi chybí krok k hlavičce. V 60. minutě je faulován Cicala ve výběhu na centr a dopadá nešťastně na koleno, které náraz nevydrželo a je po chvíli nucen s nataženými vazy odstoupit ... Na jeho místo nastupuje mladý Březina. 62. minuta Exner znovu vysunuje Honzu Douděru za obranu, brankář hostí skokem pod nohy akci přeruší. 64. minuta soupež se dostane na naší půlku po delší době a hned gólově zahrozí. Přenese hru z jedné strany na druhou a samotný útočník pálí z úhlu nad branku. 65. minuta kopou hosté na 2x trestný kop. Po prvním špatně a zbrkle rozehraje Exner a podruhé míří střela nad branku. 67. minuta po dlouhém nákopu Březiny běží Motl sám na brankáře, je faulován za žlutou kartu a kopeme penaltu. Tu nekompromisně proměňuje do horního rohu branky Honza Douděra a snižuje na 1-2. 70. minuta držíme soupeře v jeho vápně, dorážky kamila Douděry a po následném rohu hlavička Motla těsně nad břevno. 72. minuta po nákopu Exnera a hlavičce Zd. Nesnídala míč opět těsně nad branku. 86. minuta po rohu se míč dostane k Šedivému, ten sebere ideální kop pravou nohou Vycpálkovi, ale míč mu přenechá a tak Vycpálek tentokrát levačkou napálí míč nádhernou střelou, leč do břevna. 89. minuta Exner rozehrávkou hledá Doležala, který ztratí míč, následuje souboj Exnera s útočníkem ve vápně, který Pepa prohrává a za faul, který spíše nebyl je kopána penalta, která tento zápas ukončín - 1-3 !!! V nervózním závěru jde důrazně do souboje s brankářem Pospíšil a to se nelíbí  obránci, tak jej chvatem srazí na zem. Rozhodčí zcela správně za tento judistický chvat hráče vyloučí, ale jak to tak bývá, aby vlk nažral a koza zůstala celá, tak je obětí i Pospíšil. Vlastně jen za faul na brankáře ve hře, protože po chvatu neoplácel. Ocenění červenou kartou pro Pospíšila je tak krutá tečka za dnešním zápasem.Dolní Počernice - Šeberov 1:3

Góly
67. min: Jan Douděra (Pen.)
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
56. min: Jan Vycpálek (rank) za Jan Děda
72. min: Dany Jašev (rank) za Tomáš Teichmann
60. min: Martin Březina (rank) za Martin Cicala
Karty
38. min: Zdeněk Nesnídal Karta
39. min: Tomáš Teichmann Karta
90. min: Tomáš Pospíšil Karta

M. Cicala
rank
J. Doležal
rank
O. Šedivý
rank
Z. Nesnídal
rank
K. Douděra
rank
T. Pospíšil
rank
J. Exner
rank
T. Teichmann
rank
J. Děda
rank
J. Motl
rank
J. Douděra
rank
 

Svátek má

Dnes 13.07.2024 : Karolína
Zítra 14.07.2024 : Jindřich

Narozeniny má

24.7.2024: Jan Šamša 21 let
23.8.2024: Martin Hosnedl 29 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login