Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2024: 17:00
FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolni Počernice "A"
3:1 (0:0)
Na výhru jsme čekali 8 dlouhých kol od 17.10. !!!
Napsal: cic dne Pondělí, 19 Duben 2010 23:13   

TŘEBORADICE - DP "A"  0-2 (0-0) !!! Po nadějném podzimním začátku soutěže jsme celých 7 kol (od 24.10.) čekali na bod a celých 8 kol (od 17.10.) čekali na vítězství. Dočkali jsme se na půdě soupeře s Třeboradic a v souboji mužstev, které nezískala ještě ani bod jsme vyšli vítězně. Více o utkání - vstup na "celý článek". Příští zápas sehrajeme doma se soupeřem ze ŠEBEROVA na našem domácím hřišti v sobotu 24.4. od 17:00 hod (cic) Hrajeme jako poslední 2 zápasy kombinací systému 4-5-1 a 4-4-2 s aktivním bránícím pravým křídlem Honzou Douděrou. 4. minuta po faulu na Zdeňka Nesnídala rozehrajeme z půlky trestný kop. Šedivý do strany najde volného Kamila Douděru, jehož centr do vápna brankář domácích chytá. 11. minuta po faulu na Pospíšila kope centr Šedivý z půlky do vápna a postupně hlavičkují Honza a Zdeněk Nesnídal a jako poslední trefuje hlavou spojnici Honza Douděra. Je však máván ofsajd a nebezpečná akce je ukončena hvizdem. 12. minuta Cicala nepovedeným odkopem od branky trefí přímo soupeře. Následuje rychlá akce po křídle, centr Cicala vyráží a před vápnem je faulován Šedivý v souboji o míč. 14. minuta Zdeněk Nesnídal začíná akci s Doležalem, ten dále kombinuje s Teichmannem, který uvolní  na vápne Honzu Douděru - střela na 2x brankář chytá. 21. minuta akce, kterou roztáheme hru (Zdeněk Nesnídal, Doležal, Děda) a přenesením získáme území až k vápnu, kde Kamil Douděra vysune Moudrého, ten vniká do vápna, ale nepřesnou přihrávku mu chytá brankář. 23. minuta domácí vybojují roh, ten odvracíme s námahou, míč se vrací k rohovému praporku, souboj a faul Honzy Nesnídala. Následuje "zkrácený" roh, který vyhlavičkujeme z vápna. 29. minuta akce domácích po pravém křídle, centr na zadní tyč a Doležal včas před soupeřem odhlavičkuje na roh. Ten Cicala bezpečně chytáa vysune výhozem rozeběhnutého Dědu, který potáhne akci na 60 m, ale pokazí finální přihrávky na mOudrého, který by šel sám na brankáře. 33. minuta akce domácích středem, Pospíšil je v souboji u našeho vápna stažen za dres, ale nepíská se a střela míří naštěstí mimo branku. 40. minuta Nedokážeme dostat míč od vápna, narážečka, tvrdá přízemní střela a Cicala vytahuje zázračný zákrok (slovy Kašpiho) a  vyráží míč na roh. Následuje série rohů a pětiminutový tlak domácích, který přežijeme.

Do druhé půle odstupuje Moudrý, na jeho post levé zálohy se posune Děda a Exner nastoupí na uvolněné místo středního záložníka.

49. minuta po tečované střele Honzy Douděry kopeme roh, míč se odrazí na vápno a Teichmann míří dorážku vysoko nad branku. 50. minuta po náběhu za naší obranu jde domácí hráč sám na Cicalu a je naštěstí pískán hraniční ofsajd... 54. minuta domácí pokryjí naší akci, následuje nákop za obranu vyběhnutý Cicala se vrací s míčem do vápna a snaží se jej pustit, tak aby míč chytil do ruky. Šedivý však nechá útočníka dorazit našeho brankáře, který je v souboji atakován a padá. Nechycený míč však Šedivý hasí odkopem. 60. minuta faul na Teichmanna ze strany kope do vápna Exner, domácí odvrací hlavou zpět směrem k Exnerovi a ten překrásnou střelou z voleje zasune do horního rohu  branky. brankář si již stačí na míč jen sáhnout, ale nezabrání v cestě do sítě a vedeme  0-1 !!! 63. minuta dvě nebezpečné akce domácích. První likviduje obrana a druhou Cicala, který včas vyběhne pod nohy útočníkovi, který je vyslán filtrem domáícího Jehličky. 65. minuta náš dlouhý nákop Zdeňka Nesnídala prodlužuje hlavou Honza Nesnídal, míč propadna za obránce a Honza Douděra nabídnutou šanci promění. Využije zaváhání domácího brankáře, který mu dal prostor, nevyběhl a na střelu byl brankář Nekolný krátký. Vedeme 0-2 !!! Do 80. minuty držíme soupeře od branky. Od 80. minuty je hra nahoru a dolů. Domácí se snaží dobýt náš obranný val a my toho využíváme k rychlým brejkům do otevřeného prostoru. V 80. minutě jde na hřiště Roman na místo beka a Kamil Douděra se posouvá na místo levého záložníka, který opustil Děda. Závěrečných 10 minut držíme opět soupeř v okolí vápna a poctivě bráníme. Soupeř si vytvoří dvě velké šance. První z nich je střela z vápna, kterou Doležal jen zblokuje a závar pokračuje až do chycení vysokého míče do rukou našeho brankáře. Avšak, kdyby Dodi míč pustil, tak byl za jeho zády připravený Cicala. Takže dvojí krytí Laughing A tak je to stále doplňujeme se a zdvojujeme a tím nepouštíme soupeře do velkých šancí. Druhou velkou šancí byl zákrok Šedivého, který po centru je v souboji s Jehličkou a byl za jeho zády oba se vzájemně drželi, ale zákrok byl hraniční volal po penaltě. Nepíská se a domácí už si do konce nic zásadního nevytvoří. Jeeště následuje taktické střídání a osalva může vypuknout (cic)SK Třeboradice - Dolní Počernice 0:2

Góly
60. min: Josef Exner
65. min: Jan Douděra
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Josef Exner (rank) za Jan Moudrý
80. min: Martin Roman (rank) za Jan Děda
90. min: Dany Jašev (rank) za Jan Douděra
Karty
69. min: Jan Nesnídal Karta

M. Cicala
rank
J. Doležal
rank
O. Šedivý
rank
Z. Nesnídal
rank
K. Douděra
rank
T. Pospíšil
rank
T. Teichmann
rank
J. Děda
rank
J. Moudrý
rank
J. Douděra
rank
J. Nesnídal
rank
 

Svátek má

Dnes 13.07.2024 : Karolína
Zítra 14.07.2024 : Jindřich

Narozeniny má

24.7.2024: Jan Šamša 21 let
23.8.2024: Martin Hosnedl 29 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login