Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2024: 17:00
FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolni Počernice "A"
3:1 (0:0)
zlepšený výkon proti lídrovi soutěže nestačil na zisk bodů
Napsal: cic dne Úterý, 06 Duben 2010 01:15   

DP "A" - TEMPO 1-2 (1-1) Velmi dobrý výkon nebyl ohodnocen ani jedním bodem... Minimálně jsme si zasloužili za vyrovananý zápas bod za remízu, ale tentokrát jsme nestačili dotáhnout nepříznivý stav 1-2. A to jsme v průběhu utkání vedli a neproměnili penaltu. Avšak naše chyby opět umožnily soupeři snadno skórovat. Příští zápas sehrajeme na hřišti KBELY v sobotu 10.4. od 16:30 hod. Chcete -li se dočíst více o velmi zajímavém zápase s množstvím šancí na obou stranách vstupte na "celý článek" (cic)   

 3. minuta minuta centr za naší obranu do vápna, Morávek váhá s vyběhnutím, nakonec však akci přeruší skokem pod nohy rozeběhnutého útočníka. 5. minuta po naší standardní akci soupeř vyjede bleskově ve 3 až k vápnu, zaváhají však s centrem ze strany směrem do vápna a blokovaný centr bezpečně chytá Morávek. 6. minuta přízemní střela soupeře z 25 m, Morávek skokem bezpečně chytá. 10. minuta konečně naše první akce, Exner vybojuje míč, lobem za obranu uvolňuje Honzu Nesnídala, kterému je odmávám ofsajd. 12. minuta Moudrý vybojuje míč u lajny a krásně vyšle H. Nesnídala do tahu, akci ukončí včasným vyběhnutím brankář hostí. 14. minuta Po ruce soupeře, kope Exner přetažený trestný kop ze strany a najde skvěle naskočeného Pospíšila. Jen zázračný zákrok hostujícího brankáře zastavil cestu míče do sítě (do horního rohu branky). 17. minuta vnikne po skvělé individuální akci do vápna Moudrý a je sražen za cenu nedovoleného zákroku - kopese penalta !!! Honza Nesnídal sice kope na opačnou stranu než letí brankář, ale míč letí po zemi mimo tyče. Stav se nemění !! 23. minuta vhazujeme dlouhý aut  Motlem, míč přeletí H. Nesnídala a 2 soupeřovy obránce a po dopadu je k míči blíže Honza Douděra, který hlavou otočen zády k brance přelobuje pozdě vyběhnuvšího brankláře - zaslouženě se dostáváme do vedení 1-0 !! Po faulu v 26. minutě kopou hosté trestný kop z  30 m, střela letí 1 m vedle tyče.  29. minuta křídelní akce soupeře, Kamil Douděra nestačí zablokovat centr a gólovou hlavičku ze 7 m Morávek skvěle chytá. 32. minuta je faulován pronikající Motl a Moudrý přestřeluje z trestného kopu branku. Ve 35. minutě prohrává souboj postupně Kamil Douděra, Exner a Šedivý, ani jeden nezastaví byť za cenu faulu a už se řítí sám na Morávka, kterému udělá kličku a pohodlně zavěsí do prázdné branky na 1-1. Soupeř je při chuti a tvrdě pálí střelu, kterou Morávek skokem vytěsní na roh (ten zdatně ubráníme). 40. minuta centr hostů ze strany, na rohu malého vápna se objeví volný útočník a ten svou střelu umístí jen do boční sítě. 42. minuta nezastaví Teichmann křídelní akci, míč se dostane před branku, kde ho zblokujeme s velkou námahou.

46. minuta hosté vybojují roh, po centru a hlavičce Morávek  pomocí břevna odvrátí míč na další roh, který již byl neutralizován. 48. minuta naše kombinační akce Nesnídal s Honzou Douděrou se ke střelbě ve válně již nedostanou. 51. minuta po rohu odvrátí Nesnídal, teichmann vyveze míč, vysune Motla, kterého na poslední chvíli zastaví skluzem křižující obránce. V 53. minutě po dlouhím nákopu za naší obranu ztrácí při kličce míč u vápna a následuje vniknutí do vápna, centr na malé vápno a na střelu je Morávek krátký - prohráváme 1-2. Po faulu na J. Douděru v 59. minutě je odpískán obráceně a Pospíšil za protesty obdrží ŽK. 65. minuta umisťuje hlavou H. Nesnídal přímo do postavení brankáře. 67. minuta hosté po rohu získají míč, záložník vyřadí zasekávačkou 2 naše hráče a následuje přihrávka úpod sebe. Střela míří mimo tyče. 68. minuta po nákopu Motl hlavou za sebe překvapí brankáře, ten na poslední chvíli na čáře chytá. Po prodloužení přihrávky vniká H. Nesnídal do vápna a jeho křížnou střelu levou nohou po zemi ze 6 m brankář nohou vyráží, Honza Douděra se k dorážce nedostane. 73. minuta Moudrý vybojuje míč a centruje křížně na roh malého vápna, kde se nechá Motl ve velké šanci předskočit a odvrací míč na roh. 76. minuta střídající Děda hned pálí nad branku. 78. minuta hosté kopou roh, gólovou střelu zastaví tělem H. Nesnídal. 80. minuta kopeme po faulu na Motla trestný kop, Exner najde Šedivého, který hlavičkuje těsně nad branku. Posledních 10 minut hrajeme systémem 3-4-3 a vytvoříme si tlak. 89. náš nápor nabývá drtivých rozměrů a na Exnerův centr naskakuje H. Nesnídal, ale dává hlavou vedle. 90. minuta centruje přetažený centr na roh malého vápna, ale Nesnídal opět mine barnku. Roh Exnera a Pospíšil nedosáhne na míč a hlavičkuje mimo. Lépe za ním postavený Doležal si slovem neřekne a tak jen kop od branky. 93. minuta brejk hostů do naší otevřené obrany. Morávek střelu pod břevno vyráží na poslední roh.  Dolní Počernice - Tempo 1:2

Góly
23. min: Jan Douděra
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
73. min: Jan Děda (rank) za Tomáš Teichmann
80. min: Jan Doležal (rank) za Martin Roman
Karty
59. min: Tomáš Pospíšil Karta
69. min: Jan Nesnídal Karta

R. Morávek
rank
M. Roman
rank
J. Exner
rank
O. Šedivý
rank
K. Douděra
rank
J. Douděra
rank
J. Motl
rank
T. Pospíšil
rank
T. Teichmann
rank
J. Moudrý
rank
J. Nesnídal
rank
 

Svátek má

Dnes 13.07.2024 : Karolína
Zítra 14.07.2024 : Jindřich

Narozeniny má

24.7.2024: Jan Šamša 21 let
23.8.2024: Martin Hosnedl 29 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login