Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2024: 17:00
FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolni Počernice "A"
3:1 (0:0)
překvapivá výhra nad Cholupicemi
Napsal: cic dne Středa, 27 Leden 2010 00:36   

DP "A" - CHOLUPICE 3-0 (0-0) Konečně jsme zabrali nejen herně, ale i bodově. Nutno přiznat, že jsme měli notnou dávku štěstí, Cholupice kupu smůly na kopačkách a my skvělého Rudu Morávka v brance, kterého nezastavil ani knock-out do nosu, kdy z něj teklo jako z "vola". Otřepal se a nadále přiváděl Cholupické (účastníka přeboru) k zoufalství. Přídáme-li k tomu obětavou obrannou hru celého mužstva, pak je výsledek na světě. Naše branky vstřelili 1 x Zdeněk Nesnídal a 2x Marek Verner. Chcete-li se s námi podělit o tento skvělý průběh zápasu, pak klikněte na celý článek (cic)

Do utkání jsme nastoupili s obměněnou sestavou a s novými (někomu neznámými tvářemi) Mezi příjemná překvapení patří návrat Exnera do zálohy, kdy dokázal pracovat aktivně po celý zápas, Matějček se ukázal po dlouhé době matných výkonů ve výtečné formě a Marek Verner z C mužstva (jen prozatím), o Rudovi Morávkovi netřeba psát, jistě je to brankář, který v budoucnu (uvidíme v jak daleké) bude oporou našeho A mužstva. Zcela jistě jste jako tým potěšili všechny naše věrné fanoušky, kterým děkujeme za jejich podporu a těm, kteří se na zápas nedostali určitě také. Doufám, že se naše výkony zvednou i v dalších zápasech.

V 7. minutě vysunujeme dlouhým nákopem Honzu Nesnídala, který hledá přihrávkou pod sebe Exnera. Jeho střelu skokem likviduje Cholupický brankář. 8. Soupeř odpovídá akcí, kdy odvracíme stěží na roh, který zakončují po přetaženém centru střelou z voleje nad branku. 15. minuta opět soupeř po kombinaci uvolňuje křídlo, následuje centr a osamocený hráč hlavičkuje nad branku. 16. minuta je faulován Pospíšil, kopeme Exnerem trestný kop ze strany, na centr, který proletí malým vápnem nedokáže nikdo reagovat. 31. Cholupičtí se uvolní na vápně, střela končí na tyči za Morávkovými zády, míč poskakuje po brankové čáře a letí mimo branku. Následná dorážka soupeře jde mimo.

48. minuta podběhne míč Doležal po centru do našeho vápna, Morávek hasí skokem k tyči. 51. minuta Exner vysune Honzu Nesnídala, ten dělá kličku brankáři, dostane se však s míčem z úhlu a přihrávku před prázdnou branku nezvládne. 52. minuta soupeř u míče po naší hrubé chybě ve vápně, Morávek zázračně chytá. Kombinace od našeho vápna, Doležal přihrávkou zpět uvolní soupeře, který hledá do otevřené obrany spoluhráče. Střelu Morávek vyrazí a míč který poskakuje před brankovou čarou uklidí skluzem Šedivý na roh před dobíhajícím útočníkem. 60. minuta po faulu kopeme Exnerem trestný kop, Honza Nesnídal trefí hlavou břevno, Zdeněk Nesnídal aktivním pohybem doráží hlavou do sítě za záda bezmocného brankáře 1-0 !! 61. minuta soupeř kope trestný kop, střela okolo zdi, Morávek je u tyče včas ... Doležal uvolňuje přes celou šíři hřiště Vernera, ten obstřelí vyběhnuvšího brankáře, ale bohužel jen slabou střelou, takže pro míč si stihne golman ještě sám doběhnout. 67. minuta hrubý faul na Honzu Nesnídala potrestáme druhou brankou. Tarantík trestný kop míří do brány,brankář jen míč vyrazí před sebe a Verner doráží nekompromisně ze 7 metrů do sítě - zvyšujeme na 2-0 !! 75. minuta Cholupice orazítkují tvrdou střelou naše břevno. 77. minuta Honza Nesnídal vytvoří tlak na stopera, získá míč, uvolní Vernera, který mazácky po zemi okolo brankáře dává na skvělých 3-0 !!79. minuta Jašev vniká do vápna, je při střele podražen, ale penalta se nepíská !! S odůvodněním, že "už je to přece jedno za takovéhoto stavu a v poháru ..." Nechápeme, ale nedá se nic. Nám se takováto velkorysost rozhodčího nedostala ... Závěr utkání se nás snaží soupeř zatlačit, ale pozorná obrana si poradí se všemi výpady.Chulupice - Dolní Počernice 0:3

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
Karty

R. Morávek
rank
J. Matějček
rank
O. Šedivý
rank
Z. Nesnídal
rank
J. Doležal
rank
D. Jašev
rank
J. Exner
rank
T. Pospíšil
rank
L. Svoboda
rank
J. Douděra
rank
J. Nesnídal
rank
 

Svátek má

Dnes 13.07.2024 : Karolína
Zítra 14.07.2024 : Jindřich

Narozeniny má

24.7.2024: Jan Šamša 21 let
23.8.2024: Martin Hosnedl 29 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login