Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2024: 17:00
FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolni Počernice "A"
3:1 (0:0)
POLOČASOVÝ PROPADÁK
Napsal: cic dne Neděle, 08 Listopad 2009 22:03   

DP "A" - KYJE 3-4 (1-3) Zajímavé utkání to jistě bylo. Naše mužstvo se marně snažilo napravit výsledkový propadák v prvním poločase. Nakonec jsme byli i blízko vyrovnání, ale tentokrát nám štěstí nepřálo a v tradičním derby jsme odešli poražení. Příští zápas sehrajeme v sobotu 14.11. na hřišti DOLNÍ CHABRY od 13:30. Kyje si již od počátku vytvoří tlak a při dvou rozích si vynutí tlak a závar v našem vápně, který odvracíme. Ve 3. minutě Doležal vyjížídí po straně a kombinuje s Tarantíkem, který centruje míč na Pospíšila, ten se individuálně prosadí na vápně a hledá na zadní tyči přihrávkou Motla, který ve skluzu na míč nedosáhne. V 5. minutě zatáhl míč Roman a centrem do vápna hledá Honzu Nesnídala s Tarantíkem, bohužel centrovaný míč jim letěl za záda a prolétl vápnem... V 6. minutě - při ne úplně ideálním odkopu Mikeše míč zachytí soupeř ještě na naší půli. Naše obrana vyjede a nechá 3 metry za sebou dva hostující útočníky. Bohužel Doležal se u lajny zapomene a hosté posílají na hráče kolmici a není problém pro neatakované hráče vstoupit pohodlně do vápna a bezmocného Mikeše prostřelit k tyči - prohráváme 0-1. V 9. minutě se prosadí důrazem Honza Nesnídal a dostane se s míčem až do vápna, ač bráněný, dokáže odcentrovat a najde nabíhajícího Tarantíka, který míří z voleje vysoko nad branku. 13. minuta Pospíšil skvěle vybojoval ve skluzu míč a ihned poslal lob za obranu, na který naběhne zcela volný Honza Nesnídal. Zdá se již jako snadná kořist vyběhnutý brankář, ale Honza míč netrefil ideálně a lobem, po dopadu z voleje branku minul. 14. minuta Kyje vstoupí do vápna ze strany hledají zpětnou přihrávkou spoluhráče, který posílá filtr mezi naše obránce, ale do ofsajdu. 17. minuta centrují hosté do našeho vápna, kde jsou 3 protivníci na naše 2 obránce. První prodlouží hlavou přes Šedivého a další si pohodlně zpracuje míč na prsa a nedá Mikešovi z 10 m šanci zasáhnout. Prohráváme 0-2 !! Dalších 10 minut je to boj mezi vápny, ale naše mužstvo se trápí a Kyjští hrají v pohodě... V 28. minutě centrují hosté nebezpečně do vápna, ale na míč naštěstí žádný z nabíhajících hráčů nedosáhne. V 29. minutě centruje do vápna Roman a skvěle hledá Schwarze, kterému hlavičku do vinglu vyrazí hostující brankář na roh. Z následného rohu hlavičkujeme Honza Nesnídal mimo. V 31. minutě hledá Tarantík lobem Schwarze, ale obránci odvrátí na roh. Tento odvrátí brankář, ale vyrazí jen k Motlovi, který se snaží propálit hradbu těl. Opět jen kopeme další roh, který Honza Nesnídal hlavičkuje nad branku. Ve 34. minutě není odmáván dvojí ofsajd. Poprvé, když s námahou odvrací kolmou přihrávku za obranu Zdeněk Nesnídal a ve hře se pokračuje a ponechaná výhoda je pro nás nevýhodou. Následně zatáhnou hosté po lajně a centrovaný míč po zemí do vápna opět do ofsajdu. Bohužel rozhodčí nestačí doběhnout a je 2 m od linie ofsajdu a nevidí tak jasný ofsajd. Naši obránci se snaží ve vápně vypíchnout míč skluzem, ale je odpískán pokutový kop, který hostující Jeřábek promění a zvyšuje na rozdíl tří branek 0-3 !! Ve 36. minutě kroutí Kyje rohový kop přímo do brány a Mikeš s námahou vyráží na další roh, který již odvrátíme. Ve 37. minutě se hosté řítí po straně do brejku, ale při zpětném centru odvrátí centrovaný míč Zdeněk Nesnídal. Už na míč číhali další dva volní hráči. 38. minuta Zdeněk Nesnídal vyšle Tarantíka, ten centruje na Schwarze, který je atakován, tak přisune míč Pospíšilovi a ten je při kličce ve vápně podseknut - kopeme penaltu. Honza Nesnídal se nemýlí a po zemi k tyči snižuje na 1-3 !! 44. minuta házíme dlouhý aut, ale hosté odvrátí na roh, který posíláme na hlavu Honzy Nesnídala. Bohužel jeho pokus na vzdálenější tyč kryje hostující brankář.

Do druhého poločasu vystřídal Honza Doležal. Na jeho místo se přesunul Tarantík, na post levého záložníka se přesunul Motl a na pozici pravého záložníka nastoupil Jašev. Druhý poločas ukázalo naše mužstvo jinou tvář a za dobrý výkon jsme si zasloužili remízu. Nebylo nám však přáno. Ve 46. minutě jde do brejku hostující Jeřábek, ale jeho pokus o centr od lajny zblokuje Zdeněk Nesnídal. 48. minuta Kyje centrují do vápna a pokouší se zakončit efektně polonůžkami - mimo. 52. minuta kope roh Douděra a Honza Nesnídal skvěle hlavičkuje do horního rohu branky. Obránce stojící u tyčky míč hlavou vyrazí na břevno a po dopadu míč odkopone. Ještě v téže minutě je faulován Douděra a sám kope trestný kop ze strany na hlavu Zdeňka Nesnídala, ten míří mimo. 56. minuta jdeme 2 na jednoho do vápna (Motl se Schwarzem), bohužel Motlovu přihrávku ve vápně na Schwarze obránce zachytí. V 60. minutě uniká po straně Jašev a centruje na Schwarze, který se snaží mezi třemi hráči se prosadit. Hosté ihned po získání míče vyjedou do brejku, který zastavíme Nesnídalem a následně vystavíme do ofsajdu. 65. minuta kopou hosté zkrácený roh, centrují na vzdálenější tyč, kde Motl nechá zcela volného Jeřábka, pro kterého není problém hlavou zavěsit do horního rohu branky - prohráváme 1-4 !! Nevzdáváme se však. 66. minuta po centru Pospíšila se prosadil z poměrně složité pozice Schwarz. Zády k brance trefí míč ideálně a ten míří k tyči - snižujeme na 2-4 !! Branka nás dostane do varu a hosté jsou bezradní. V 73. minutě zatáhl míč Motl a centruje na Honzu Nesnídala, který míč prodlouží na zcela volného Douděru, který z voleje ze 7 metrů prostřelí jesličkami hostujícího brankáře. Snižujeme na 3-4!! O dvě minuty později zatahuje míč po straně Tarantík a hledá přízemní centrwem volného Schwarze na 10 m od branky, míč je však dlouhý a Jirka na něj nedosáhne. Bojujeme jako lvi, ale bohužel žádnou z šancí neproměňujeme. V 90. minutě Douděra centruje, hosté odvrací na vápno a Tarantík z vápna trefuje vysoko nad. Poslední je ta z 91. minuty, kterou měl Motl. Po centru do vápna a závaru se dostal míč k Jakubovi a ten hlavičkoval u tyče z 1 m mimo. Byl obsazen 2 hráči, bohužel v záklonu a na míč netrpělivě naskakoval a tím minul.Dolní Počernice - Kyje 3:4

Góly
73. min: Jan Doležal
66. min: Jiří Schwarz
38. min: Jan Nesnídal (Pen.)
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Dany Jašev (rank) za Jan Doležal
Karty
30. min: Martin Roman Karta
48. min: Jan Douděra Karta

F. Mikeš
rank
M. Roman
rank
O. Šedivý
rank
Z. Nesnídal
rank
J. Doležal
rank
J. Motl
rank
T. Pospíšil
rank
J. Douděra
rank
T. Tarantík
rank
J. Schwarz
rank
J. Nesnídal
rank
 

Svátek má

Dnes 13.07.2024 : Karolína
Zítra 14.07.2024 : Jindřich

Narozeniny má

24.7.2024: Jan Šamša 21 let
23.8.2024: Martin Hosnedl 29 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login