Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2024: 17:00
FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolni Počernice "A"
3:1 (0:0)
Jasný lídr, nejen v tabulce
Napsal: cic dne Středa, 27 Říjen 2021 14:08   

DP „A“ – FC TEMPO PRAHA 0:6 (0:2) tahali jsme za kratší konec a soupeř nám ukázal sílu fyzickou, herní i taktickou. Více o zápase – vstup na „celý článek“. Pro ty, kteří než aby si přečetli článek, raději shlédnou zápas na videu, je tu videozáznam - zde. Příští zápas hrajeme v sobotu 30.10. od 10:30, kdy hrajeme na hřišti TJ SOKOL TROJA (cic)


Z posledního zápasu nezůstal kámen na kameni. Do zápasu nemohou nastoupit ze zdravotních důvodů Hájek, Prokop, Vajner a z pracovních a rodinných důvodů Soshnin, Matěj Urban, Adamec, Kratochvíl a stopku má vykartovaný David Verner. A tak dochází ke změnám. Nejcitelnější je změna na postu brankáře, kde jsou oba golmani mimo hru a tak nastupuje do branky… nevím jakou funkcí se mám napsat… prostě viz sestava níže. A tak na lavici dochází ke změně zapisovatele průběhu utkání a trenéra a coache. Na lavici zůstalo trenérské konsilium, kterému pak stejně do toho házel vidle toho času brankář. Níže přenáším pro autentičnost zápisky tak jak jsem je dostal, jen mírně korigované a doplňované svými postřehy

3´ Martin propad u lajny (neví se jaký Martin…?). 5´ špatně rozebraní protihráči, Hosny se zapomněl. A já doplňuji. Po rozehraném nakrátko rohu golman křičí několikrát pokyn vyběhni a ne všichni vyběhli, zůstali na úrovni malého vápna a ještě navíc asi opustili své protihráče, takže pro osamoceného Hampapu nebyl problém poslat hlavičkou na vzdálenější tyč – prohráváme 0:1.10´ Billy (Wahbi) krásný balon křížem na Duffa (Dufka), situace končí faulem. 11´11´Billy zajozená standardka. 15´Billy mohl dát balon křížem. 18´Fíla (Běla) super vybojovaný míč, pak („pak“ označuje šipku v textu) špatná přihrávka, pak nebezpečná standardka, pak nakrátko na nepokrytého protihráče, pak zablokovaná střela, pak roh a naštěstí hlavička nad břevno. 23´ brankář špatný výkop, hráč 11 zpracuje míč a běží do vápna, rychlá klička a střela na zadní – gól. A já doplním Cicala výkop od branky na polovinu hřiště, kde se nechá předskočit Mamanov a Babický po úniku ve vápně s klidem a po kličce zvyšuje na 0:2. 24´ Hosny ztráta balonu na středu, akce vedená dvěma hráči na střed, posunutí za obranu a Cíca likviduje střelu. 27´Mamanov ztráta míče, alce zleva, obehrávka vápna, naštěstí nepřesná. 29´ Billy krásný únik po lajně, velká šance. A já doplňuji vstup do vápna a od brankové čáry přihrává zpětnou přihrávku, ale tu mu zablokuje obránce a golman chytá míč. 31´ Fíla centr na zadní do branky = šance. Doplňuji, že centr zaplul až na tyč od které se odrazil do brankáře a se štěstím na roh a ne do branky.

51´Cíca skvělá práce s míčem ve vápně. 53´ Duff krásný sólo, měla být červená. A já doplňuji, ano, po průniku Dufka od vlastního vápna se prosadil přes 4 protihráče a poslední jej zastavil faulem před vápnem. Nepochopím, proč rozhodčí neudělil červenou kartu, když byl faulující Valta by posledním hráčem. Video v čase 57:10 – 57:35 ukazuje jak velkou chybu rozhodčí udělal. Asi nechtěl vidět, že před Dufkem je již brankář. Zápas se pro nás mohl vyvíjet jinak… 55´ z naší šance je brejk, který končí gólem. A já doplňuji, že po individuální akci do vápna přes Bělu a Cicalu mladšího zakončuje Cejnar přehozením vyběhnutého Cicaly staršího – prohráváme 0:3. 56´brzy na to mohli zvýšit náskok znovu, ale Cíca však akci zneškodnil. 62´Cíca skvělý zákrok po chybné rozehrávce. 64´ Cíca zákrok pro fanoušky. A já doplňuji. To je zákrok pro tým nevyrazím míč, chytám a nebezpečná akce končí. Skok je nutný, protože na míč nedosáhnu. No effect! 81´ výměna zapisovatele. Tragédie, závar před brankou a nakonec jsme se na to vys.ali (korekce, aby nebylo sprosté slovo), míč jel po brankové čáře. 0:4. Já doplňuji: přihrávka za naší obranu, kam zabíhá Pytlíček, tváří v tvář Cicalovi trefuje jen tyč. K odraženému míči se dostane soupeř a přihrávkou mezi dvěma bránícími hráči procedí zpět na Pytlíčka, který posílá míč do prázdné branky. 84. frajer prošel mezi třema a já doplňuji, že zakončil do vyběhnutého Cicaly. 86´suše napsáno 0:5 a já doplňuji, že asi do ofsajdového postavení dostal přihrávku hráč Tempa, který přihrávkou okolo vyběhnutého Cicaly vyzval na malém vápně Čtrnáctého k zakončení do prázdné branky. Jak byl milý na soupeře, kdy neudělil červenou kartu, tak byl přísný na nás v 92´minutě, kdy odpískal pokutový kop za faul Skoumala. Konečný výsledek zní 0:6.

Soupeř byl jednoznačně lepší, fyzicky, herně i takticky. Nejlepší v soutěži. Ale hraje se vždy 11 proti 11 a my jsme dostali góly po chybách a skvěle hrajícímu soupeři jsme to tak velmi usnadnili… (cic)Dolní Počernice - FC TEMPO PRAHA 0:6

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
60. min: David Dvořák (rank) za Ramazan Mamanov
67. min: Lukáš Pour (rank) za Bilel Wahbi
77. min: Daniel Vinař (rank) za Lukáš Dufek
Karty
54. min: Bilel Wahbi Karta

M. Cicala
rank
F. Běla
rank
M. Štěpán
rank
M. Hosnedl
rank
M. Cicala junior
rank
R. Mamanov
rank
J. Skoumal
rank
V. Beer
rank
L. Dufek
rank
J. Šamša
rank
B. Wahbi
rank
 

Svátek má

Dnes 13.07.2024 : Karolína
Zítra 14.07.2024 : Jindřich

Narozeniny má

24.7.2024: Jan Šamša 21 let
23.8.2024: Martin Hosnedl 29 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login