Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

14. 11. 2023: 18:30
FC Tempo Praha, z.s. B - Dolni Počernice "A"
8:2 (3:1)
Konečně tři bodíky!
Napsal: beznos dne Pondělí, 02 Listopad 2020 19:23   

Po velmi špatném výkonu a výprasku v Ďáblicích nás čekal další zápas o šest bodů. Tentokrát doma s Hrdlořezy.

 

Zápas v Ďáblicích nestojí za žádný komentář, vše potřebné jsme si v týdnu vyříkali. Snad jen zmínku o opuštění kádru A týmu třech "srdcařů", kteří přešli do C týmu....

I přes tuto skutečnost, jsme se poctivě v týdnu připravovali na důležitý zápas (bohužel před vynucenou pauzou poslední). Vzduch v kabině se pročistil a tak bylo jen na nominovaných borcích jak se k zápasu postaví. Bohužel se opět (jako poslední zápas doma se Štěrboholy) hrálo na velmi těžkém a promáčeném terénu, druhý poločas dokonce za vydatného deště. Terén komplikoval kombinaci. My jsme však šli od začátku zodpovědným výkonem za vítězstvím. Jakmile jsme dali míč na zem a kombinovali po stranách byli jsme velmi nebezpeční a dostávali se do šancí. Po krásném zatažení Picara a jeho centru netrefuje Hami z voleje branku (a ne poprvé). V 18. minutě po skrumáži ve vápně se k odraženému míči dostal Filda Běla a střílí gól. K překvapení se však píská ofsajd, který po několikaterém shlédnutí záznamu v žádném případě nebyl!!! Fildu jakoby to vyprovokovalo k agresivnímu presinku a ihned po rozehrání ofsajdu donutí golmana hostů k chybě při rozehrávce. Ten ho trefí a míč končí v brance - 19. minuta Filda 1:0! Pokračujeme v tlaku a snaze vstřelit další branku. Terén nám však komplikuje přesnost přihrávek, při tlaku ve vápně nemáme odražené míče na vápně. Ve 36. minutě najde Kužel průnikovkou na levé straně rozběhnutého Urbiho a ten přízemním centrem zprvní najde před brankou opět Fildu - 2:0!!! Nemáme dost a pokračujeme. Ve 38. minutě Laky nachází důraznou přihrávkou Fildu, který si posouvá míč doprava. Zatahuje ho a jeho centr nachází Hamiho, který se tentokrát do odkryté části branky nemýlí - Hami 3:0!!! Suprový náskok do poločasu kontrolujeme.

Po změně stran se obraz hry nemění, jsme lepším týmem a vytváříme si další šance. Bohužel ani Hami, Laky, Filda, Píca nebo Mára nemají štěstí. Chybí klid nebo je koncovka zbytečně unáhlená. V 71. minutě dochází k jediné chybičce Dana v brance. Dlouhý míč do vápna zbytečně boxuje do středu hřiště, kde hostující hráč Liška ho z první dokáže přelobovat - 3:1. I když máme stále zápas pevně v rukou a šance neproměňujeme, v poslední minutě nepohlídáme v našem vápně dva hráče hostů (chybička Panča a Picara) a Dan zachraňuje reflexem hlavičku hostů na brankové čáře. Ještě se však nastavuje a přichází třešnička na dortu. Na pravé straně přihrává Beky na Lakyho, ten mu však míč nevrací a patou sklepává míč na rozběhnutého Picara. Ten po zpracování okamžitě hledá ve vápně rozběhnutého Máru a ten výsledek z voleje pečetí - Marek Verner 4:1! Sudí píská konec a body jsou konečně doma.

Děkuji všem za zodpovědný a bojovný výkon. Situace nebyla v týdnu lehká... Všichni jste však ukázali, že jste týmoví hráči a je na čem stavět. Tak snad brzy se na pažit vrátíme.

 

 

 Dolní Počernice - Spartak Hrdlořezy, z.s. 4:1

Góly
19. min: Filip Běla
36. min: Filip Běla
38. min: Adam Hamiollava
90. min: Marek Verner
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
56. min: Vladimír Beer (rank) za Adam Hamiollava
65. min: Martin Michal (rank) za Lukáš Urban
Karty
21. min: Lukáš Urban Karta
50. min: Adam Hamiollava Karta
76. min: Marek Verner Karta
80. min: Libor Picek Karta
90. min: Vladimír Beer Karta

D. Hájek
rank
J. Prokop
rank
V. Malimánek
rank
M. Hosnedl
rank
L. Urban
rank
L. Picek
rank
L. Pour
rank
J. Skoumal
rank
A. Hamiollava
rank
F. Běla
rank
M. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 30.11.2023 : Ondřej
Zítra 01.12.2023 : Iva

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
28.11.2023: Marek Štěpán 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let
12.12.2023: Tomáš Kratochvíl 33 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login