Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

14. 11. 2023: 18:30
FC Tempo Praha, z.s. B - Dolni Počernice "A"
8:2 (3:1)
Tak blízko bodům...
Napsal: beznos dne Pondělí, 21 Září 2020 19:04   

Naše šňůra porážek se zdá být nekonečná a tak tajně doufáme v nějaký nečekaný zisk třeba na Pragovce.

Karanténa, svatby, pracovní a rodinné povinnosti či zranění. Celkem chybí šest hráčů! "Slepená" sestava má v sobě vždy však kouzlo soudržnosti týmu. Stejně jako v poháru na Slivenci tak se to povedlo i na Pragovce. Bohužel trochu štěstíčka nám dnes chybělo, ale výkon z velkým "V".

Překvapení domácí nebyli během celého prvního poločasu schopni nás svými dlouhými nakopávajícícmi míči dostat pod tlak. A to jen z jednoho důvodu: našeho pohybu a dostupování, a zejména hrypo zemi. Při brejcích jsme byli konečně nebezpeční. Domácí hrozili zejména při rozích. Několik sporných míčů od rohodčího nás nemůže vyvézt dnes z míry (obzvlášť, když na Pragovce se to dá čekat). Zaloužená odměna přichází ve 44. minutě, kdy Hami zatahuje míč po pravé straně. Dělá kličku obránci do protisměru, jeho přízemní centr Filda pouští na nabíhajícího Dufa a ten z první trefuje síť v levém spodním rohu - 1:0!!!

V poločase nestřídáme (celou lavičku totiž čeká odpolední zápas za béčko+čtyři hráči ze základu). Snažíme se povzbudit a udržet na herní vlně z první půle. Obraz hry se výrazně nemění, i když je znát zvýšená snaha domácích. Pokračujeme v důsledné hře a vyčkávání na šanci. Ta přichází v 61. minutě, kdy David si vybojuje míč na levé straně vápna, probije se přes tři hráče a golmana a střílí druhý gól. Branka však neplatí pro údajnou roku, kterou viděl jen a pouze postranní rozhodčí vzdálený o třicet metrů dál než rozhodčí hlavní!!! Bohužel to nezměníme. Tento gól by zápas rozhodl a domácí zlomil. Ale je to naopak. Branka neplatí a domácí o osm minut později z nenápadného centru po dvou tečích tečují potřetí na malém vápně bohužel do naší branky - 1:1. My se ale nevzdáváme. Hra má tempo a i patřičnou tvrdost. V 77. minutě dostáváme nabídku k zisku všech bodů - kopeme penaltu za ruku. Míč si bere kapitán Laky. Bohužel trefuje popuze padajícího brankáře. To je škoda... Domácí cítí šanci a vrhají se do posledního tlaku. A přichází naše jediná větší chyba ve středu hřiště, kdy naši dva hráči nemají dlouhý nákop. V 87. minutě domácí ho hlavou prodlužují za naší obranu do samostátného úniku a přehození jinak skvěle chytajícího Kouťáka je naší zlým snem 1:2! Bohužel už není čas na vyrovnání.

Tentokrát se k nám štěstíčko otočilo hodně zády. Snad nám pomůže příště. Výkon pánové... palec nahoru. Jen tak dál a výsledky se určitě dostaví. Disciplína na hřišti, nehádání se (a když tak minimálně) a naopak zabrat jeden za druhého. Moc děkuji za předvedený výkon. Umíte to, tak si na to nesmíte vzpomenout jednou za měsíc a vždy ze soupeřem hrajícím na postup...

 TJ Praga - Dolní Počernice 2:1

Góly
44. min: Lukáš Dufek
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
79. min: Martin Horčík (rank) za Matěj Urban
Karty
72. min: Adam Hamiollava Karta
74. min: David Verner Karta
88. min: Jan Prokop Karta

M. Koutenský
rank
M. Michal
rank
L. Pour
rank
J. Prokop
rank
M. Hosnedl
rank
M. Urban
rank
A. Hamiollava
rank
D. Verner
rank
F. Běla
rank
L. Dufek
rank
M. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 30.11.2023 : Ondřej
Zítra 01.12.2023 : Iva

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
28.11.2023: Marek Štěpán 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let
12.12.2023: Tomáš Kratochvíl 33 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login