Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

14. 11. 2023: 18:30
FC Tempo Praha, z.s. B - Dolni Počernice "A"
8:2 (3:1)
Zpátky na zem!!!
Napsal: beznos dne Pátek, 21 Srpen 2020 11:30   

Po skvělém úvodním zápase nás čekelo první venkovní utkání v Tróji. Nebylo se čeho bát (zůstalo v nás trochu euforie) a tak jsme odjížděli s vidinou nějakého toho bodíku...

 

I přes absenci Beerose (dovolená???) jsme odjížděli téměř v kompletní sestavě. Díru ve středu zálohy vyplnil Mára Verner a na hrot se posunul Píca (po karanténě).

Domácí však na nás od začátku vlétli a my jsme nevěděli kam dřív skočit, a hlavně co hrát. A co je to vlétli: ve své podstatě "primitivní" nakopávání míčů na své hroty, které ovšem své souboje vyhrávali a v našem vápně se to mlelo. Několik gólovek a tyč domácích v prvních deseti minutách, toho bylo svědkem. Jediná naše šance v 10. min skončila po centru Hamiho a levačce Dufa na golmanovi. Z následujícího rohu hlavou přestřelil branku Matěj Urban. Celý první nakopávací poločas jsme nechytli tempo, domácí byli důraznější, nebyli jsme schopni pokrýt ani jeden centr (špatná hra 1:1). A tak domácí využili své šance v 31. a 40. minutě. Oboum brankám předcházela nepřesnost a nedůraz v osobních soubojích. Chyběla nám přesnost, pohyb a hra po zemi. Díky nepřesnosti domácích a skvěle chytajícímu Danovi v naší brance, skončil poločas pouze 2:0 pro domácí.

O přestávku jsme provedli dvě změny. Na hřišti jako by bylo jiné mužstvo. Hráli jsme po zemi, zpřesnili jsme přihrávky a hlavně byla vidět touha něco udělat z výsledkem! To přišlo záhy. Ve 47. minutě po rohu Dufa se odražený míč dostal na šestnáctce k Matějovi Urbavnovi, a ten se z voleje nemýlil - 1:2. Branka nás ještě víc nabudila a domácí najednou neměli prostor k nakopávání míčů, my jsme hráli po zemi a bylo nás plné hřiště. A tak přišla další odměna v podobě vyrovnání: 53. minuta - rychlý protiútok po ose Hosny, Mára a Hami končí střelou do brankáře, míč se však odráží na vápno k Márovi,  a ten pravou nohou obstřeluje golmana a srovnává na 2:2!!! Domácí jsou na podlaze a chybí jen krůček je dorazit. Bohužel však přichází rozhodující okamžik zápasu. Díky našemu zbytečnému faulu na pravé straně před vápnem zahrávají domácí přímý kop. Je to sice delší vzdálenost a ze strany, ale domácí to sehrají skvěle. Centr mířící před golmana přeběhnou dva hráči domácích (kde jsou naši...!!!) a přes zakrytý výhled propadá míč v 61. minutě za Dana - 2:3. V době našeho největšího tlaku děláme dvě hrubé chyby - zbytečný faul a další již kolikáté nepokrytí náběhu soupeře? Gól nás sráží hodně dolů, domácí se opět dostávají ke své nakopávané a dělá nám to opět starosti. I když bylo času ještě dost, již nemáme síly a ani štěstí zápas alespoň srovnat. Zápas končí jednogólovým mankem, a jsme zpátky na zemi. Prohráli jsme si to doslova sami - první poločas byl velmi špatný, a hrát po zemi a v pohybu pouze 15 minut je na A třídu fakt málo. Soupeř nesrovnatelný s předchozím, ale my jsme toho bohužel nevyužili, naopak. Hráli jsme třetí housle.

Snad se z chyb a hry ponaučíme a ztracené body se nám povede získat zpět jinde. Třeba za týden v Hájích???TJ Sokol Troja - Dolní Počernice 3:2

Góly
47. min: Matěj Urban
53. min: Marek Verner
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Tomáš Kratochvíl (rank) za Libor Picek
46. min: Martin Cicala junior (rank) za Lukáš Urban
73. min: Martin Michal (rank) za Adam Hamiollava
Karty
56. min: Tomáš Kratochvíl Karta
65. min: Martin Hosnedl Karta

D. Hájek
rank
M. Urban
rank
L. Pour
rank
M. Hosnedl
rank
L. Urban
rank
A. Hamiollava
rank
M. Verner
rank
F. Běla
rank
L. Dufek
rank
L. Picek
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 30.11.2023 : Ondřej
Zítra 01.12.2023 : Iva

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
28.11.2023: Marek Štěpán 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let
12.12.2023: Tomáš Kratochvíl 33 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login