Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

14. 11. 2023: 18:30
FC Tempo Praha, z.s. B - Dolni Počernice "A"
8:2 (3:1)
Když vám vezmou energii
Napsal: cic dne Sobota, 26 Říjen 2019 16:46   

TJ SPOJE PRAHA – DP „A“ 2:0 (1:0) zápas dostane jiný rozměr, když vstřelíte branku. Dostanete do žil neskutečnou energii a obrovskou sílu do dalšího boje. Když vám ale vezmou energii, tak to bolí dvojnásob. Nejen nedostane energii navíc, ale ještě vás to vyšťaví. Ale omlouvat tím celý zápas? Ne! Chceš se dočíst více o zápase, pak neváhej a vstup na „celý článek“. Příští zápas hrajeme v sobotu 2.11. od 17.00 hod, kdy hostíme na domácím hřišti TEMPO PRAHA (cic)

Do zápasu nemůže nastoupit Wahbi a ukazuje se v zápase, jak citelná ztráta to je pro náš tým. V sestavě však děláme změny a doufáme, že změnou postů dostaneme soupeře pod tlak a přinutíme jej k chybám. Avšak i domácí tým má mnohé ztráty a tak i zde dochází k míchání v sestavě.

6´ domácí zahrávají 4 nebezpečné rohové kopy v krátkém sledu za sebou. 7´Dufek navede míč na střed a pálí štiplavou přízemní střelu. 10´dlouhý pas podskočí ve vápně Tomáš a Kočí má možnost zakončit v gólové situaci. Naštěstí míč letí po tvrdé střele vysoko nad branku. 22´Skoumal střílí ze 17 m a golman Kruliš míč vyráží na roh. Následný roh Beer zahrává mimo vápno, takže ani neohrozíme branku. 30´ po faulu Tomáše zahrává trestný kop Reitr a pálí svůj klasický projektil, ale jen do zdi. Akce pokračuje kombinací okolo vápna. Domácí vstupují od brankové čáry do malého vápna a střelou z úhlu vystraší Kučáka, který míč vyrazí. Následný rohový kop zahraný nakrátko zastasvíme v jeho zárodku. 35´zahráváme rohový kop Beerem přetaženým centrem na zadní tyč, kde hlavičkuje osamocený Tomáš, ale míč v ideální pozici jen lízne mimo branku. 38´ Verner vysune do strany na Beera, který lobuje krásnou střelou golmana Kruliše a rozvlní síť. Pomezní rozhodčí signalizuje neexistující ofsajdové postavení. A aby toho nebylo málo, tak se sami zarazíme do země. 39´ akce domácích na středu vápna, míč skáče v soubojích ve vzduchu a domácí se snaží dostat přes našeho obránce malým lobem. Kučák zaspí a nevyběhne na vysoký míč. Tím dá pohodlnou šanci skórovat Šedivému a ten nepohrdne. Posílá domácí do vedení 1:0. 42´ Leggeri protlačit míč v souboji s Tomášem ve svůj prospěch a vysune na rozeběhnutého Sochera, který jde spolu s Balíkem na osamoceného Malimánka. Náš obránce však zachytí gólovou přihrávku na střed vápna. 45´ Po autovém vhazování Dufek kombinuje s Beerem okolo vápna a dostane se do malého vápna, kde pálí pod tlakem křižujícího obránce. Golman Kruliš míč vyráží.

48´ Dufkovi uniká hráč po lajně, přihrává mezi nohami křižujícího Čupra a na malém vápně nastavuje Balík míči levačku a po krásné akci posílá domácí do dvougólového vedení 2:0. 53´ Leggeri si na hranici velkého vápna zvedne míč do vzduchu a pálí krátkým suchým volejem, kterým trefuje břevno. 55´Verner se prosazuje přes Reitera a uniká po lajně až do vápna. Na přízemní centr nabíhá na zadní tyč osamocený Dufek, ale míč vůbec netrefuje. Míč mu odskočil od země a tak jsme zabili další velkou šanci ke korekci. 57´ Dufek ztrácí míč při rozehrávce a domácí hrozí kombinací až do vápna. Prováhají však střelu z ideální pozice a vracející se Adamec míč ukradne útočníkovi a nebezpečnou akci definitivně zastaví. 58´ Černý centrem po úniku po straně najde na malém vápně zcela volného Vernera, ale jeho zakončení z voleje nenajde cíl mezi třemi tyčemi. 60´ Balík pálí z otočky ve vápně a Kučák tvrdou střelu vyráží. 62´Picek uniká po křídle, u vápna posune míč na Beera, který pokračuje v přenesení hry na Dufka, který vstupuje do vápna a nevyužije ideální střeleckou pozici a posune si míč na levou a pálí vysoko nad branku. Další poznámky chybí. V závěru se dostaneme k několika možnostem přečíslení, ale nedokážeme je dovést k úspěšnému zakončení a tím ke korekci výsledku. Ani domácí už nevyužijí naší již více otevřené hry a tím možnosti k navýšení dvoubrankového vedení. Avšak domácí si náskok vybudovali a tak již jen hlídají výsledek a dovedou si zápas do vítězného konce.

Škoda neuznaného gólu. Ale my jsme měli tolik šancí na zvrat a nevyužili jsme je… (cic)TJ SPOJE PRAHA - Dolní Počernice 2:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Libor Picek (rank) za Tomáš Tomáš
56. min: Matěj Černý (rank) za David Pastorek
69. min: Matěj Urban (rank) za Lukáš Dufek
Karty

M. Kučák
rank
T. Adamec
rank
V. Malimánek
rank
M. Čupr
rank
T. Tomáš
rank
J. Žárský
rank
J. Skoumal
rank
V. Beer
rank
L. Dufek
rank
D. Pastorek
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 30.11.2023 : Ondřej
Zítra 01.12.2023 : Iva

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
28.11.2023: Marek Štěpán 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let
12.12.2023: Tomáš Kratochvíl 33 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login