Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

14. 11. 2023: 18:30
FC Tempo Praha, z.s. B - Dolni Počernice "A"
8:2 (3:1)
Csaplárova past…
Napsal: cic dne Pátek, 25 Říjen 2019 22:24   

DP „A“ SLOVAN KUNRATICE 2:3 (2:0) o poločase jsme si řekli, že nestačí excelentní poločasový výkon. Zápas se hraje na 90 minut a my jsme jej nepotvrdili. Více o zápase – vstup na „celý článek“ (cic)

Tak už se to stalo evergreenem, že dochází k mnoha změnám v sestavě. Tentokrát nám z pracovních a zdravotních důvodů chybí Malimánek, Picek, Tomáš, Prokop a do druhého poločasu dojíždí Pour. A tak dostávají šanci další hráči z širšího kádru a potvrzují, že máme vyrovnaný kádr.

9´ hosté útočí po straně, přízemní centr do vápna chytá Kučák a je při zákroku dojetý útočníkem a odnáší si krvavé šrámy nejen na hlavě, ale i na nohou. Ale Kuča po ošetření naštěstí pokračuje ve hře. 10´ hosté vhazují dlouhý aut, míč propadne a prolétne malým vápnem. A naše obrana je pozorná a kryjeme všechny dobíhající hráče a neumožníme jim zakončit do branky. 14´ Wahbi rozjede akci křížným pasem na Dufka, ten hledá centrem nabíhající spoluhráče. Míč však jen projde vápnem a opět je na míči Wahbi. Vstupuje tedy do vápna sám a od brankové čáry předá míč zpětnou přihrávkou na Vernera, který zakončuje v těžké pozici. Míč ale propasíruje mezi golmanem a obráncem a ten rozvlní síť – vedeme 1:0. 18´ Urban krásným pasem najde Adamce, ten vyzve ke zteči po lajně Wahbiho, centr na zcela volného Pastorka, ale ten místo zakončení nohou se sklání k míči a netrefuje jen ideálně. Míč jen těsně mine branku. 22´ hosté hrozí z nebezpečných rohových kopů. Dva takové zahrává Hajduch a naše obrana má velkou práci, aby uchránila naše vedení. 26´ Dufek posílá míč na Wahbiho, který uniká obraně hostí, na hranici vápna přihrává Vernerovi, kterému je střela zablokovaná, k odraženému míči se dostane Adamec, ale ten míč netrefí…27´ Wahbi proniká do vápna krásnou individuální akcí přes tři protihráče od rohového praporku a přihrává na Žárského, který krásnou střelou trefuje tyč. 32´ Žárský kazí rozehrávku a hosté hrozí protiútokem do otevřené obrany. Zastavujeme naštěstí za cenu rohového kopu. Krásný zakroucený míč podběhne Kučák a překvapí nejen obránce, ale i hostující útočníky, kteří nestačí na míč reagovat. 36´ Wahbi opět zatápí individuální akcí soupeři a z úhlu střílí na branku. Tečovaný míč míří do zámezí a z následného rohu nic nevytěžíme. 38´ Skoumal krásnou přihrávkou vyšle k výpadu Adamce, který krásným adresným centrem hledá Pastorka a ten posílá míč podruhé do sítě – vedeme 2:0!!! 40´ Wahbi adresuje centr do vápna na nabíhajícího Pastorka, ale ten na míč nedosáhne. 41´ hosté si neví rady s našimi útočnými akcemi a zastavují Dufka za cenu faulu oceněného žlutou kartou. Na přetažený centr nabíhá Adamec, ale ani on na míč nedosáhne. 45´ Verner křížnou přihrávkou otevře pole pro Dufka, který z obránce dělá hadr na třikrát a zakončuje na bližší tyč. Golman Řezáč míč vyráží.

Poločas byl náš, ale soupeř je velmi nebezpečný, zejména ze standardních situací. Když ty ubráníme, tak… A ono to bylo celé jinak.

48´ hosté zahrávají trestný kop po faulu Čupra, který však odebral míč odebral čistě. Naštěstí trestný kop hosté nevyužijí. 50´ Verner vysune Wahbiho, který vstupuje do vápna a centrem do malého vápna hledá 3 naběhnuté spoluhráči, ale ani jedne na míč nedosáhne. 52´ hosté nákopem hledají zteč k naší brance. Urban odhlavičkuje míč jen k nohám Alby, který se přes Čupra dostane na hranici velkého vápna a střílí. Kučákovi přízemní střela proletí pod rukou a hosté se radují z milého dárku, kterým snižují na 2:1. Tento gól polil soupeře živou vodou. 54´centr do vápna vrací zpět hlavičkou do malého vápna, kde naskakuje Alba a srovnává na 2:2. Skvělá poločasová práce se ztratila ve dvou minutách… A odteď je to otevřený fotbal, kdy oba týmy touží zvrátit zápas pro sebe. 61´ Wahbi ač faulovaný jde sám z poloviny hřiště osamocený na branku, ve vápně jej křižuje poslední obránce. Wahbi na rohu vápna volí kličku namísto přihrávky na střed, kam mu nabíhají 3 volní spoluhráči a míč tak ztrácí. Velká šance, kterou tentokrát Billy zabil. 63´ rozhodčí píská přísný faul na hranici velkého vápna. Alba touží po třetím zářezu a tak si bere na starosti exekuci trestného kopu. Naštěstí jen do zdi. 65´Dufek se prosadí sám přes 3 protihráče a střílí na branku. Míč vyráží golman hostů na tyč. 66´ malá domů od Skoumala, Kučák jde mimo míč a podklouzne. Míč však chytá na brankové čáře, oddychli jsme si. Jeden i druhý tým hýří herní iniciativou a velkou chutí dostat se do střelecké příležitosti. 71´ Alba uniká po straně a centrem na malé vápno vyzve spoluhráče k zakončení. Míč však naštěstí jen prolétne… 73´ Wahbi je nezastavitelný a vstupuje do vápna, zpětnou přihrávkou hledá Adamce, který pálí na branku. Jeho gólovou střelu zastaví Verner, který se snažil dostat k míči, ale tím pak už nestačil uhnout a zabránil tak míči v cestě do sítě. 79´ Žárský kombinuje s Wahbim, který vstupuje až do malého vápna, ale tam mu míč přihrávku chytá golman. Nestíhám si psát poznámky. Hosté hrozí průniky a centry, naši odmítají remízový stav. Ale přijde 88. minuta… Skoumalovi hosté zachytí špatný křížným míč, posunou na Albu, který vstupuje do vápna a posílá střelu do břevna. A protože Alba je dnes odšpuntovaný, tak se míč odrazí od břevna do země a zpět nahoru, ale do sítě. Hosté se radují ze stavu 2:3. Nám už se čas zkrátil natolik, že nedokážeme výsledek korigovat.

Takové zápasy jsou. Soupeře stačilo „popravit“ třetí brankou, namísto toho jsme mu umožnili se nadechnout a stálo nás to zápas… (cic)



Dolní Počernice - SK SLOVAN KUNRATICE z.s. 2:3

Góly
14. min: David Verner
38. min: David Pastorek
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
69. min: Lukáš Pour (rank) za Matěj Urban
75. min: Matěj Černý (rank) za David Pastorek
Karty

M. Kučák
rank
T. Adamec
rank
J. Skoumal
rank
M. Čupr
rank
M. Urban
rank
D. Verner
rank
J. Žárský
rank
V. Beer
rank
L. Dufek
rank
D. Pastorek
rank
B. Wahbi
rank
 

Svátek má

Dnes 30.11.2023 : Ondřej
Zítra 01.12.2023 : Iva

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
28.11.2023: Marek Štěpán 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let
12.12.2023: Tomáš Kratochvíl 33 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login