Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

14. 11. 2023: 18:30
FC Tempo Praha, z.s. B - Dolni Počernice "A"
8:2 (3:1)
Excelentní střelecké a herní představení
Napsal: cic dne Čtvrtek, 03 Říjen 2019 00:10   

DP „A“ – SPARTAK HRDLOŘEZY 5:1 (1:1) navázali jsme na výborný výkon z Ďáblic a tentokrát jsme „zadupali“ soupeře do země. Fotogalerii (pořízenou našim dvorním fotogradem Vl. Exnerem) z tohoto báječného představení najdete ZDE. Videozáznam pro vás připravil Milan Novák a vstoupíte do něj zde. Potvrdíme výkon v příštím zápase, který hrajeme v neděli 6.10. od 16:00 hod na hřišti ČAFC. Ale pojďme si projít ještě minutu po minutě nejzajímavější momenty zápasu s Hrdlořezy – vstup na „celý článek“ (cic)

cccc 

3´ Urban hledá centrem Picka, ale obrana mu nedovolí zakončit a soupeř ukopne míč do autu. Následným dvakrát vhozeným autem Picka si vytvoříme velký závar ve vápně, ale přes těla protihráčů nedokážeme míč procpat až k brance. 6´ hosté zahrávají v krátkém sledu za sebou rohový kop, ale naše obrana je pozorná. 22´ zahráváme rohový kop, obrana odvrací k Malimánkovi, který střílí jen do těl obránců a zahájí brejk zakončený dvojím střeleckým pokusem. Naštěstí bez gólového zakončení. 26´ Urban vysune do vápna Vernera, který je při pokusu od brankové čáry zastaven za cenu rohového kopu. Pour svým krásným centrem najde Tomáše, který ještě krásnější hlavičkou posílá míč do horního rohu branky – vedeme 1:0!!! 31´ Wahbi zahrává rohový kop, obrana hostů nechává prostor pro zcela volného Tomáše, který z malého vápna netrefuje volej ze 100 % šance. 33´ po faulu Tomáše zahrávají hosté trestný kop ze strany. Na oplátku necháváme volný prostor zase my a Andrej David hlavičkou překonává Kučáka a srovnává na 1:1. 35´ Žárský proniká po straně a centrem na přední tyči hledá Vernera. Jeho střelecký pokus je zablokován na roh. Z něj nic nevytěžíme. 38´ hosté zkouší Urbanem pozornost Kučáka, který však jeho krásnou střelu z dálky vyráží skvělým zákrokem mimo brankové území. 42´Verner vysune Picka, který vstupuje do vápna a je při kličce faulován. Sice vypadá jeho pád teatrálně, ale obránce mu přišlápl kopačku a tak se měl pískat pokutový kop… Protesty našeho hráče jsou marné. 43´Wahbi hledá okolo vápna možnosti překonání obrany hostů, ale nemá žádného spoluhráče do kombinace či do náběhu, tak si navede míč na střed vápna a pálí jen těsně okolo horního rohu branky. 44´ hosté hrozí centrem do vápna, Tomáš před dobíhajícím protihráčem ukopne míč v nouzi na roh. Následný roh zahrávají hosté přetaženým centrem na zadní tyč, hlavička zpět a Kohout z otočky pálí po dopadu míče z voleje. Naštěsrtí nad břevno Kučákovy branky.

51´ vytváříme tlak na soupeře. Tomáš hledá křížným pasem Vernera, míč pod tlakem hlavičkuje malou domů a lobuje golmana Valašíka, se kterým si nerozumí a stává se tak autorem naší druhé branky – vedeme 2:1. 50´ mimořádně silný tlak okolo vápna hostů. Hrozíme čtyřmi centry s pokusy o zakončení, ale branku nedokážeme vsítit. 55´ Urban pálí krásnou střelu, kterou vyráží golman Valašík přímo na osamoceného Poura na malém vápně, ale jeho hlavička končí jen v jeho rukavicích… 64´ Čupr zahrává trestný kop na Urbana, který hlavičkou lobuje golmana Valašíka a zvyšuje na 3:1. 65´ Beer vyšle do vápna Picka, ale jeho střelecký pokus zastavuje obránce. Akce pokračuje… 66´Wahbi se prosazuje ze strany do vápna mezi dvěma obránci, kteří jej srazí klasickou kosou. Wahbi neváhá a sám si bere si míč a jde zahrávat pokutový kop – posílá míč do horního rohu branky. Vedeme 4:1. Hra mezi vápny, hosté a ani my neohrozíme branku výraznější šancí. 75´ Urban dlouhým pasem najde Wahbiho, který se od rohového praporku uvolní na obránci do vápna a zpětnou přihrávkou posune na malé vápno Vernerovi, který trefuje popáté. Vedeme 5:1. A zahajujeme závěrečný koncert. 78´Wahbi střelou z vápna dává vyniknout golmanovi Valašíkovi. 83´ hosté zahrávají trestný kop ze slibné vzdálenosti od branky. Avšak nestřílí a zahrají jej přihrávkou okolo zdi. Čupr přihrávku přečte a míč unikající do zámezí pokryje svým tělem. 86´ krásnou postupnou kombinací se dostaneme až do vápna, kde Michal nahraje Prokopovi, ale jeho slabé zakončení v pádu jde mimo tyče. 87´ hosté unikají Davidem po pravé straně a ač tísněniŽárským dokáže procpat zpětnou přihrávku na malé vápno na Kadlece. Kučák jeho střelu skvělým zákrokem nohou vyráží.

Krásné představení, kdy jsme zejména závěr zápasu zcela ovládli a dvacet minut nepúůjčili míč (cic)Dolní Počernice - SPARTAK HRDLOŘEZY, z.s. 5:1

Góly
26. min: Tomáš Tomáš
64. min: Matěj Urban
66. min: Bilel Wahbi (Pen.)
75. min: David Verner
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
66. min: Tomáš Adamec (rank) za Libor Picek
70. min: Jan Prokop (rank) za Vladimír Beer
72. min: Matěj Černý (rank) za Vojtěch Malimánek
78. min: Martin Michal (rank) za Bilel Wahbi
Karty
13. min: Vladimír Beer Karta
33. min: Tomáš Tomáš Karta

M. Kučák
rank
T. Tomáš
rank
V. Malimánek
rank
M. Čupr
rank
M. Urban
rank
L. Picek
rank
L. Pour
rank
V. Beer
rank
D. Verner
rank
J. Žárský
rank
B. Wahbi
rank
 

Svátek má

Dnes 30.11.2023 : Ondřej
Zítra 01.12.2023 : Iva

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
28.11.2023: Marek Štěpán 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let
12.12.2023: Tomáš Kratochvíl 33 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login