Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

14. 11. 2023: 18:30
FC Tempo Praha, z.s. B - Dolni Počernice "A"
8:2 (3:1)
Prohra se vztyčenou hlavou
Napsal: cic dne Středa, 25 Září 2019 20:33   

SK ĎÁBLICE – DP „A“ 1:0 (0:0) prohra bolí, protože jsme dostali branku až v samém závěru, ale za odvedený výkon si náš tým zasloužil minimálně bod… Ano, v tabulce nám z tohoto zápasu svítí nula bodů, ale pokud tímto výkonem nastoupíme ke každému zápasu, pak nemůžeme odcházet s prázdnou. Více o zápase – vstup na „celý článek“. Příští zápas hrajeme na domácím hřišti v sobotu 28.9., od 16:00 hod a soupeřem nám bude SPARTAK HRDLOŘEZY. Potvrdíme dobrý výkon také ziskem bodů? Věřím, že ano a že opět diváky potěšíme hrou (cic)

Nastupujeme proti silnému soupeři, kterému jsme svou kvalitní hrou otupili jeho útočnou sílu. Ale naše hra nebyla jen o bránění, ale i o aktivitě směrem dopředu. Tentokrát jsme byli připraveni na tvrdou hru soupeře a tak nás nezaskočila a uměli jsme tomu čelit nejen silově, ale i fotbalově. Bohužel některé situace hraničili s hrubostí a záludností a některé žluté zákroky byly až za hranou. Nejvíce však mrzí unfair zákroky neviditelné rozhodčím.

3´vhazujeme dlouhý aut na Urbana, ale jeho pokus o zakončení hlavou je zblokován na roh, ze kterého nic nevytěžíme. 6´ další rohový kop, ale nedokážeme se prosadit přes pozornou domácí obranu. 7´ Urban ztrácí míč v rozehrávce u našeho vápna a my tak faulujeme při pronikání soupeře do vápna. Trestný kop zahrává Poláček v ideální pozici, ale trefuje jen zeď. 14´ Wahbi je faulován při průniku. Trestný kop zahrává Čupr krásným centrem na naběhnutého Urbana, který hlavičkuje těsně mimo tyče… 16´ Ondrůšek navádí míč na střed vápna a pálí nepříjemný přízemní projektil, který těsně mine naší branku. 17´ Velká šance… Verner posílá krásnou přihrávku na Žárského, který si míč zpracovává prsama, ale obránce mu jej před střelou ukopne na roh. Ten zahráváme do vápna, ale tam odvrací obrana domácích k Malimánkovi. Jeho střelecký pokus zastaví šlapákem dotírající protihráč a zahájí tak brejkovou situaci. Naštěstí naše vracející se bránící hráči nebezpečnou situaci neutralizují ještě před vápnem. 19´trestný kop domácích, zahrávaný ze strany odvracíme jen k Poláčkovi a ten pálí naštěstí nad brankovou konstrukci,.. 22´ Žárský zastavuje nebezpečný protiútok domácích v přečíslení. Následn trestný roh ze strany odvrací Čupr. 25´ Beer najde krásným lobem za obranou naběhnutého Wahbiho, ale tomu se tváří v tvář golmanovi Chrobokovi zamotá míč pod nohami a kličkou se již vyosí mimo střelecký úhel. Obránce navíc ve skluzu míč ukopne do autu. Ten vhazujeme na Vernera, který je sražen zezadu na zem. Nevím, zda zákrok byl penaltový, ale byl na hranici regulérnosti, protože jej obránce srazil rukou do zátylku. 34´ Čupr krásnou přihrávkou najde Wahbiho, který zabíhá za obranu a pálí z úhlu. Jeho střelu vyráží golman na roh. 38´ zaspíme a soupeř hned zahrozí. Po vhozeném autu udělají (dám – jdu) z našich bránících hráčů hadr a centrem hledají naběhnuté spoluhráče. Hlavičkující útočník jen těsně mine Kučákovu branku. 39´ rohový kop domácích zakončuje Poláček krásnou tvrdou křížnou střelou z voleje, ale míč naštěstí nenajde cestu do sítě.

O poločase střídáme lajnaře, abychom ustáli náročný styl hry. Druhý Verner je neunavitelný, takže opět máme čerstvé síly směrem dopředu i dozadu.

52´domácí hrozí dvěma nebezpečnými centry do vápna. První odvrací Čupr, ale hra pokračuje, druhý vytěsníme jen na vápna a odtud nás ohrozí nepříjemnou střelou nad břevno. 56´ Pour zbytečně fauluje u rohového praporku hráče otočeného zády ke hře a tak dáváme šanci soupeři zahrávání zkráceného rohu. I ten úspěšně odvracíme. 62´ zahráváme rohový kop přetaženým míčem, ale osamocený Adamec na míč nedosáhne k zakončení. 66´krásný fotbalový moment. Na dlouhý nákop za obranu zabíhá Poláček a pálí z voleje. Výstavní volej jen těsně mine horní roh branky. 72´Beer centrem do vápna najde naběhnutého Vernera, který krásný volejem z otočky pálí gólovou střelu. Golman Chrobok mu však svým reflexivním zákrokem kazí radost a míč vyráží. 78´ Wahbi jde spolu s lajnaři do přečíslení.Přihrávka do strany na Vernera a je nám odmávaný hraniční ofsajd. Bohužel si David neohlídal hráče v jeho úrovni a přišel tak o samostatný nájezd… 79´ Čupr krásnou přihrávkou najde Wahbiho, který přes obránce vniká do vápna a zpětnou přihrávkou najde osamoceného Beera. Jeho zakončení není ale ani důrazné a hlavně přesné. Škoda těchto velkých šancí. Nebudou nás mrzet…? 81´Ďáblice hrozí akcí po straně, centr odvrací jistý Malimánek na roh. 84´ křížný pas na zcela volného Kropíka, který si ve vápně zpracuje míč. Udělá dvě kličky dostoupivšímu Urbanovi a pálí nepovedenou šmudlu na branku. Ani skluzující Malimánek, ani Urban a ani (se zakrytým výhledem) Kučák nedokáží střelu mířící k tyči zabránit. Prohráváme 1:0. A člověk si vzdychne ach jo, to jsme si nezasloužili… 86´ po faulu na pronikajícího Wahbiho zahrává trestný kop Čupr jen do zdi. Míč se však dostane k Pourovi, který se snaží nastřelit na malé vápno, ale jeho pokus hledající spoluhráče v malém vápně končí vysoko nad brankou v ochranné síti. 89´ trestný kop zahráváme do vápna, ale je to jen zahájením gólové brejkové situace, na jejímž konci je ve vápně střílející Poláček. Jeho střela z úhlu končí těsně mimo tyče. 90´ Wahbi uniká spolu se spoluhráči v přečíslení z vlastní poloviny a Máj jej hrubým faulem kopnutím pod koleno nekompromisně zastaví. Účel světí prostředky a žlutá karta za hrubý faul nic neřeší. Domácí nás zastavili ve slibně se rozvíjející akci… Nastavené 4 minuty jsou pod tlakem domácí, ale naše centrované míče a naše obléhání nemá úspěchu.

Cítil jsem, že kdo dá v zápase gól, ten vyhraje. My to nebyli… Ale nemáme se za co stydět. Sehráli jsme skvělou partii a bohužel i takové zápasy jsou. Odcházíme se vztyčenou hlavou! (cic)SK ĎÁBLICE z.s. - Dolní Počernice 1:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Libor Picek (rank) za Ivo Bečvář
Karty
72. min: Lukáš Pour Karta
89. min: Bilel Wahbi Karta

M. Kučák
rank
T. Adamec
rank
V. Malimánek
rank
M. Čupr
rank
M. Urban
rank
I. Bečvář
rank
L. Pour
rank
V. Beer
rank
D. Verner
rank
J. Žárský
rank
B. Wahbi
rank
 

Svátek má

Dnes 30.11.2023 : Ondřej
Zítra 01.12.2023 : Iva

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
28.11.2023: Marek Štěpán 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let
12.12.2023: Tomáš Kratochvíl 33 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login