Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

14. 11. 2023: 18:30
FC Tempo Praha, z.s. B - Dolni Počernice "A"
8:2 (3:1)
Strach z aktivní hry nevede k výhře
Napsal: cic dne Sobota, 14 Září 2019 22:59   

TJ PRAGA PRAHA – DP „A“ 2:0 (0:0) Kde hledat pozitiva? Kromě aktivní hry posledních 20 minut, která však nevedla k zisku bodů, jen návrat do sestavy Wahbiho, Picka a Smagoviče. Více o utkání – vstup na „celý článek“ (cic)

Pro ty, kteří nejsou v každodenním dění klubu u máme dvě novinky. Vítáme v naší skvělé partě hráč dvě nové tváře. Obránce Martin Hosnedl a útočník David Pastorek. Věřím, že svými výkony pomohou našemu týmu. Dobře naladěni z výhry v derby s Kyjemi jsme připraveni navázat i dobrým výkonem venku. Avšak opět jsme venku výkonem zklamali a bohužel jsme na hřištích venku stále nuloví.

2´ Picek dostane míč v náběhu po straně a zkouší překvapit golmana Kratochvíla, kdy pálí z velké dálky od postranní po dopadu z voleje, ale golman Pragovky míč chytá. 12´ trestný kop ze strany zahrávají domácí na přední tyč. Hlavičkující útočník naštěstí posílá míč těsně mimo tyče. 18´Získáváme míč na polovině hřiště, Dufek proniká a je zastaven u velkého vápna. Námi zahraný rohový kop je začátkem brejkové situace domácích, kterou naštěstí neutralizujeme u našeho vápna. 22´ Na trestný kop domácích zahrávaný ze strany naskakuje Micka. Jeho hlavičku vyráží Kučák skvělým zákrokem. 33´ Dufek proniká individuálně do vápna a dostane se až do malého vápna, kde střílí na bližší tyč, ale Kratochvíl nohou míč vyráží. Velká škoda této šance, protože v této fázi hry jsme začali soupeře strašit povedenými brejky. Bohužel vždy s nepovedenou koncovkou. 37´ další brejková situace Dufka, který je zastaven tvrdým skluzem bez míče, ale rozhodčí ukazuje jen na rohový kop. Z něj se opět dostane soupeř do nebezpečného brejku, na jejímž konci je opět naše pozorná obrana.

Málo aktivity, nejistota ve hře, nejistota a bojácnost. Málo sebevědomí a odvahy nevede k dobré hře. A bohužel jsme branky v průměrném nevýrazném zápasu soupeři darovali vlastními chybami. 55´ Dufek se prosadí přes 3 obránce v brejkové situaci a po navedení míče na střed vápna prováhá ideální střeleckou pozici a míč ztratí. Následným repressingem míč získáme a u vápna si připravujeme zakončení. Bohužel Prokop ztrácí míč a přichází první trest. 56´následuje dlouhý nákop, za Čupra zabíhá Micka a jde sám na Kučáka. Prostřeluje jej a střelou k tyči otevírá skóre – 1:0. 68´ filtr soupeře za naší obranu a na míč je opět Micka. Střela z úhlu jde těsně mimo tyče. 71´Wahbi vstupuje individuálně do vápna, zpětná přihrávka a míč se dostane až k Adamcovi, který však nedokáže zakončit přes obránce do sítě. 70´ Beer ztrácí míč a soupeř trestá tvrdě. Rychlý brejk po pravé straně, krásná přihrávka do kapsy za obranu a Micka z jednoho dotyku posílá míč k tyči – prohráváme 2:0. 75´Malimánek zatáhne míč do vápna, zpětnou přihrávkou najde zcela volného Černého, který však střelu posílá jen slabě a do středu branky. Závěr zápasu je zcela v naší režii, snažíme se tlakem vynutit si na soupeři šance, ale jsme jaloví a v šancích impotentní. (cic)TJ PRAGA - Dolní Počernice 2:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
57. min: Bilel Wahbi (rank) za Jan Prokop
73. min: Matěj Černý (rank) za Libor Picek
81. min: Martin Hosnedl (rank) za Tomáš Tomáš
Karty
22. min: Jan Prokop Karta
44. min: Vladimír Beer Karta

M. Kučák
rank
T. Adamec
rank
T. Tomáš
rank
M. Čupr
rank
V. Malimánek
rank
L. Picek
rank
L. Pour
rank
J. Prokop
rank
L. Dufek
rank
V. Beer
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 30.11.2023 : Ondřej
Zítra 01.12.2023 : Iva

Narozeniny má

1.11.2023: Tomáš Adamec 30 let
20.11.2023: Lukáš Pour 26 let
28.11.2023: Marek Štěpán 20 let
6.12.2023: Tomáš Körbler 35 let
12.12.2023: Tomáš Kratochvíl 33 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login