SPARTAK KBELY z.s. - Dolni Počernice "A"
2:4 (1:2)
Zápas proti bývalým hvězdám - Haškovi, Šmicrovi
Napsal: cic dne Středa, 30 Červen 2010 01:06

DP "A" - DOLNÍ CHABRY  1-2 (1-0) Utkání, na které přišla největší divácká návštěva se muselo líbit a my jen doufáme, že takových bude v budoucnu více... V 1. minutě atakuje Motl soupeře a odebere mu míč, vysílá do strany volného Vernera, který centrem zprava hledá Honzu Nesnídala. Jeho hlavička jde mimo tyče. 2. minuta rozhodčí posoudí střety Šedivého s Haškem jako faul našeho hráče... Šmicer z trestného kopu protáhne střelou po zemi Morávka. Ruda střelu vyrazí. 7. minuta akce hostí po křídle, centr pod sebe na vápno, střela z druhé vlny vedle ... 12. minuta hosté šikovně zakombinují na pravé straně, centr před naší branku, Hašek na penaltě sám trefuje placírkou jen břevno ... K dorážce ho už Tarantík nepustí. 13. minuta kopeme dlouhý centr Čížek hlavou vrací na naběhnutého Douděru, Honza sám před brankářem - je mu pískán ofsajd. Honza Nesnídal skvělým filtrem nachází volnou štěrbinu v obraně. Verner má však k míči dále než brankář hostí Klíma. 17. minuta Hašek pálíz 30 m Morávek chytá. 20. minuta Vízek fauluje Pospíšila. Trestný kop z 35 m Motl míří tvrdou střelou do horního rohu branky. Klíma skvěle vyráží na roh, ze kterého vytěžíme  ohrožení H. Nesnídalem. Jeho hlavu však brankář opět chytá. 23. minuta Po faulu na Honzu Nesnídala kopeme z vlastní půle trestný kop dlouhým nákopem do vápna. Hostující obrana tečuje míč a Klíma opět s velkou námahou vyráží na roh. N atento roh naskočí skvěle Zd. Nesnídal a i jemu na čáře skvělým zákrokem zachraňuje Klíma. 29. hosté sehrají krásnou kombinaci na jeden dotek, kterou zakončí  Hašek střelou do Morávkovy tyče... 38. minuta trestný kop hostí do vápna ze strany, Tarantík je v souboji s hostujícím Linkem nedůrazný a tak ten pohodlně hlavičkuje na protilehlou tyč- hosté vedou 0-1 !!! Zbývající část poločasu se hraje mezi vápny.

V poločase však nastupuje naše mužstvo jako vyměněné a z toho plyne i mnoho brankových příležitostí a zlepšená hra. 47. minuta hned začneme krásnou akcí, po autu Jaševa se na pravém křídle uvolní Douděra, přistrčí do vápna Motlovi, ten patou za sebe Pospíšilovi a Pospi křížnou střelou k tyči nedá brankáři šanci - srovnáno 1-1 !!!! 50. minuta hosté opět kombinují krátkými přihrávkami, uvolní Šmicra, ten ze strany trefuje s tečí jen boční síť. Následují  2 rohy, které odvrátí Honza Nesnídal. 52. minuta po faulu na MOtla krásně centrujeme do vápna, Honza Nesnídal sám před brankářem, hlavou míří těsně nad branku. 55. minuta  Honza Douděra dostává za protesty a za zakopnutí míče žlutou kartu. 56. minuta faul Zd. Nesnídala, trestný kop z ideální vzdálenosti Morávek chytá  a neposedný míč vyrazí poté do bezpečí. 60. minuta Opět naše skvělá kombinační akce na jeden dotek, Pospíšil je sražen při náběhu do vápna - píšťalka rozhodčího mlčí ... !!!!!!!! 68. minuta hosté po faulu Motla kopou nákop před naší branku, Tarantík opět prohraje souboj s hostujícím útočníkem  a jeho hlavička jen těsně mine břevno. 69. minuta Exner potáhne míč a tvrdou ranou z 25 m dá opět vyniknout Klímu, který jeho střelu do horního rohu branky lapí. 70. minuta Naše akce po pravé straně, uvolníme Honzu Nesnídala, ten na zadní tyč dá Exnerovi, Pepa pod sebe Motlovi, Jeho střelu do prázdné branky opět zázračně chytá brankář hostí. 74. minuta po faulu na Motla kroutí Exner trestný kop do vzdálenější šibenice, brankář s námahou chytá. 78. minuta faul na Douděru, trestný kop Exnera srazí zeď na roh. Na roh naskočí Honza Nesnídal a prodlouží na Douděru. Překvapený Honza pálí ze 4 m přes branku...80. minuta Cicala ztrácí míč při zpracování na prsa před naším vápnem, Hašek se po stahovačce dere do vápna, zastavujeme ho na poslední chvíli... 81.- minuta Exner krásným slalomem vnikne do vápna, dá pod sebe Honzovi Nesnídalovi, jemuž je gólová střela zblokována. 85. minuta Exner převezme míč na půli, vidí že je brankář venku, tak ho z půle lobuje a míč jen těsně mine branku !!! 85. minuta nastupuje na posledních  (???) pár minut za A mužstvo Schwarz za Douděru. 89. minuta Tarantík trefuje Cicalu při odkopu. Míč se odrazí ke Šmicrovi a zakončí křížnou střelou vedle. 92. minutě po dlouhém centru Haška do vápna hlavičkuje Zd. Nesnídal, Šedivý jen prodlouží ze vzduchu na vápno  a dobíhající hráč trefuje k tyči na 1-2 !!!! Jak takový gól bolí ... Přijde ještě náš záveěrečný závar, ale do sítě míč nedotlačíme ...

Dolní Počernice - SK CITADEL Dolní Chabry 1:2

47. min: Tomáš Pospíšil

58. min: Josef Exner (rank) za Marek Verner
75. min: Aldo Cicala (rank) za Michal Čížek
85. min: Jiří Schwarz (rank) za Jan Douděra
55. min: Jan Douděra Karta