Dolni Počernice "A" - SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
3:2 (1:0)
Procitnutí po skvělé sérii 5 zápasů bez prohry
Napsal: cic dne Pátek, 11 Červen 2010 16:06

DP "A" - METEOR "B" 1-4 (0-2) Příliš krutý výsledek za předvedenou hru našeho mužstva. Sice proti nám nastoupilo nejlepší mužstvo soutěže, které s námi na jaře sehrálo zápas, ale byli jsme soupeři vyrovnaným soupeřem (hlavně v druhé půli). Minimálně na šance, které jsme si vytvořili. Bohužel jsme darovali 3 velmi laciné branky a dohánět s tak silným soupeřem třígólovou ztrátu je nelehké. Když už jsme se nadechovali ke zvratu v utkání. dostali jsme v krátkém úseku třetí a čtvrtou branku a o zápase bylo rozhodnuto !! Příští zápas sehrajeme v derby v Kyjích v  neděli 13.6. od 17:00 hod. jak již psal na forum náš klubový statistik. s Kyjemi čekáme na výhru od roku 1997. Takže bude boj ... Tentokrát jsme odhodlaní zlomit prokletou sérii !! (cic)

1. -3. minuta zastavíme postupně Šedivým a v druhém případě Z. Nesnídalem dva nebezpečné průniky hostí do vápna. 4. mnuta po dlouhém nákopu Honzy Nesnídala převezme na vápně míč Motl, uvolní Moyu - Čížka, který pálí mimo tyče. 13. minuta hosté po faulu na půlce rychle rozehrají, hráč soupeře projde celým polem, Zdeněk Nesnídal jeho pohyb podél vápna pouze stínuje. Hráč má tolik prostoru, že pohodlně křížnou střelou po zemi do protipohybu umísťuje přesně k tyči - prohrávánme 0-1 !! 17. minuta Exner se žene za vyrovnáním, chybí kousek , ale míč ztratíme a z protiútoku hosté pálí do břevna. 19. minuta další křídelní akce hostí, centr z pravé strany na delší tyč, hlavička do protipohybu Morávka. Zd. Nesnídal vytěsní na roh, který ubráníme. 20. minuta Exner pálí střelu z 18 m do středu branky. 26. minuta rychlá akce hostí po pravém křídle, hráč vniká do vápna, dá pod sebe, střelu pod břevno Morávek chytá. 29. minuta po dlouhém autu Exnera hlavičkuje z penalty Honza Nesnídal, míč k tyči brankář chytá. 37. minuta hosté po několika narážeščkách okolovápna akci končí střelou, kterou Morávek poklekem chytá. 39. Děda kombinuje do strany na Jaševa, ten hledá před sebou Motla, Jakub se jesličkami zbaví bránce, následný centr míjí jen těsně hlavy našich útočníků. 41. minuta kopeme roh Dědou,  Honza Nesnídal je celou dobu držen a tahán za dres a tak se k míči neprotlačí. 42. minuta diskutujeme s rozhodčím, hosté rychle rozehrají do otevřené obrany, tečovaná střela z 30 m  Morávka překvapí a zapadne pod břavno - prohráváme 0-2 !! gól do šaten mrzí.

Po poločasové přestávce vlítneme na soupeře, snížíme, ale stopku nám v zápase dá 60 a 65. minuta ... 48. minuta Kopeme Motlem roh, míč se dostanek Pospíšilovi (ten je penaltově přistrčen), ale píšťalka mlčí. My přestaneme  nesmyslně hrát a dohadujeme se, když míč leží na malém vápně. 49. minuta naše akce po levé straněk volnému Honzovi Nesnídalovi, který si míč zastaví a pohodlně z 8 m okolo brankáře sníží na 1-2 !! 52. minuta Pospíšil krásně vysune Honzu Nesnídala, Honza běžecký soubouj s vyběhnutým brankářem jen o kousek prohrává. 53. Rychlá akce hostí po pravém křídle, hráč osamocený postupuje do vápna, jeho ránu Morávek vyráží a Děda míč vyveze do bezpečí. 55.  minuta vybojujeme roh, který kopeme Exnerem na Honzu Nesnídala, který trefí postaveného brankáře. Náš čtvrthodinový nápor je zmrazen akcí v 60. minutě , kdy nám po pravém křídle unikne záložník a přihrávkou pod sebe najde zcele volného spoluhráče na vápně. Krásná střela do protipohybu Morávka a do horního rohu branky je nechytatelná 1-3 ... 63. minuta Hostující záložník získá na půli míč, při kličce Zd. Nesnídalovi je faulován držením, žlutá karta je oddychnutím pro nás, protože zákrok byl hraniční. Trestný kop kopu hosté do zdi. 64. minuta reklamují hosté penaltu za zákrok Šedivého (při vniknutí do vápnaz levé strany. 65. minuta nereagujeme na rychle vhozený aut na půli hřiště a hosté tak získají snadný průchod do otevřené obrany, který zakončí střelou k tyči a zvyšují na 1-4 !! 70. minuta Exner kope trestný kop z 30 m, trefuje branku, ale brankář jeho střelu pod břavno chytá. 76. minuta dostaneme hosty pohybem pod tlak. motl míč vypíchne. Už, už vysouvá volného Exnera, ale obránce míč vypíchne a ukopne... 79.minuta Honza Nesnídal a Exner kombinují a uvolní Doležala. Dodi pálí do středu branky. 83. minuta vysuneme Honzu Nesnídala, Honza si skvěle tělem udělá prostor, jde sám, ale brankář ve výběhu jeho ránu vyráží. 87. minuta stejná situace, přelstíme ofsajdovou past, Honza Nesnídal sám na brankáře - střelu míří jen do jeho postavení.

Dolní Počernice - FK Meteor Praha VIII 1:4

49. min: Jan Nesnídal

60. min: Tomáš Tarantík (rank) za Michal Čížek
79. min: Martin Roman (rank) za Jan Doležal
63. min: Zdeněk Nesnídal Karta