Dolni Počernice "A" - Spartak Hrdlořezy, z.s.
4:1 (3:0)
Konečně tři bodíky!
Napsal: beznos dne Pondělí, 02 Listopad 2020 19:23

Po velmi špatném výkonu a výprasku v Ďáblicích nás čekal další zápas o šest bodů. Tentokrát doma s Hrdlořezy.

Zápas v Ďáblicích nestojí za žádný komentář, vše potřebné jsme si v týdnu vyříkali. Snad jen zmínku o opuštění kádru A týmu třech "srdcařů", kteří přešli do C týmu....

I přes tuto skutečnost, jsme se poctivě v týdnu připravovali na důležitý zápas (bohužel před vynucenou pauzou poslední). Vzduch v kabině se pročistil a tak bylo jen na nominovaných borcích jak se k zápasu postaví. Bohužel se opět (jako poslední zápas doma se Štěrboholy) hrálo na velmi těžkém a promáčeném terénu, druhý poločas dokonce za vydatného deště. Terén komplikoval kombinaci. My jsme však šli od začátku zodpovědným výkonem za vítězstvím. Jakmile jsme dali míč na zem a kombinovali po stranách byli jsme velmi nebezpeční a dostávali se do šancí. Po krásném zatažení Picara a jeho centru netrefuje Hami z voleje branku (a ne poprvé). V 18. minutě po skrumáži ve vápně se k odraženému míči dostal Filda Běla a střílí gól. K překvapení se však píská ofsajd, který po několikaterém shlédnutí záznamu v žádném případě nebyl!!! Fildu jakoby to vyprovokovalo k agresivnímu presinku a ihned po rozehrání ofsajdu donutí golmana hostů k chybě při rozehrávce. Ten ho trefí a míč končí v brance - 19. minuta Filda 1:0! Pokračujeme v tlaku a snaze vstřelit další branku. Terén nám však komplikuje přesnost přihrávek, při tlaku ve vápně nemáme odražené míče na vápně. Ve 36. minutě najde Kužel průnikovkou na levé straně rozběhnutého Urbiho a ten přízemním centrem zprvní najde před brankou opět Fildu - 2:0!!! Nemáme dost a pokračujeme. Ve 38. minutě Laky nachází důraznou přihrávkou Fildu, který si posouvá míč doprava. Zatahuje ho a jeho centr nachází Hamiho, který se tentokrát do odkryté části branky nemýlí - Hami 3:0!!! Suprový náskok do poločasu kontrolujeme.

Po změně stran se obraz hry nemění, jsme lepším týmem a vytváříme si další šance. Bohužel ani Hami, Laky, Filda, Píca nebo Mára nemají štěstí. Chybí klid nebo je koncovka zbytečně unáhlená. V 71. minutě dochází k jediné chybičce Dana v brance. Dlouhý míč do vápna zbytečně boxuje do středu hřiště, kde hostující hráč Liška ho z první dokáže přelobovat - 3:1. I když máme stále zápas pevně v rukou a šance neproměňujeme, v poslední minutě nepohlídáme v našem vápně dva hráče hostů (chybička Panča a Picara) a Dan zachraňuje reflexem hlavičku hostů na brankové čáře. Ještě se však nastavuje a přichází třešnička na dortu. Na pravé straně přihrává Beky na Lakyho, ten mu však míč nevrací a patou sklepává míč na rozběhnutého Picara. Ten po zpracování okamžitě hledá ve vápně rozběhnutého Máru a ten výsledek z voleje pečetí - Marek Verner 4:1! Sudí píská konec a body jsou konečně doma.

Děkuji všem za zodpovědný a bojovný výkon. Situace nebyla v týdnu lehká... Všichni jste však ukázali, že jste týmoví hráči a je na čem stavět. Tak snad brzy se na pažit vrátíme.

Dolní Počernice - Spartak Hrdlořezy, z.s. 4:1

19. min: Filip Běla
36. min: Filip Běla
38. min: Adam Hamiollava
90. min: Marek Verner

56. min: Vladimír Beer (rank) za Adam Hamiollava
65. min: Martin Michal (rank) za Lukáš Urban
21. min: Lukáš Urban Karta
50. min: Adam Hamiollava Karta
76. min: Marek Verner Karta
80. min: Libor Picek Karta
90. min: Vladimír Beer Karta