Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

4. 10. 2020: 16:00
SK Ďáblice z.s. - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

25. 9. 2020: 19:00
Dolni Počernice "A" - SK Viktoria Štěrboholy
0:2 (0:1)
Na úvod prohra...
Napsal: Beznos dne Středa, 11 Březen 2020 14:41   

V prvním mistrovském zápase jsme cestovali na Háje JM. Důležitý zápas ze sousedem v tabulce však nedopadl podle našich představ...

 

Všechno se začalo odvíjet již týden před mistrovským zápasem. Nejen slabá docházka, ale po víkendových zápasech činil výčet zraněných 7 kusů (Hosny, Bečvář, Laky, Picek, Miky, Mára, Pospi) a nemocných 2 kusy (Proky, Vojta). Do toho nakopnutý Aidam, který musel na Hájích nastoupit a další zranění během zápasu (Urban M.). Takže celá jedenáctka jak se říká v řiti..... Do Hájů jsme tak odjeli s podzimním Béčkem doplněných o pár kusů z Áčka.

Postavili jsme to jak to jen nejlépe šlo. Od začátku byli domácí lepším týmem a byly také hodně nebezpeční. Nebyly jsme schopni v záloze a ani v obraně zachytit po stranách průnikové přihrávky domácích. Za prvních deset minut se domácí valili hned třikrát sami na našeho golmana. Bohužel, hned druhý nájezd v 5. minutě skončil brankou. Nezachytili jsme náběh pravého záložníka domácích a ten po kličce brankáři skóruje do prázdné - Soucha - 0:1. Domácí jsou celý poločas lepší, nemáme střed hřiště, v útoku nepodržíme míč, natož aby jsme výrazně ohrozili branku domácích. Stále nepokrýváme průnikové přihrávky domácích a jsme rádi, že poločas končí pouze jednogólovým rozdílem. Aby toho nebylo málo, jsme nuceni hned v prvním poločase dvakrát střídat zraněné hráče (Aidam a Urban M.). Poslední možnost střídání tak zbývá na náhradního golmana.

Ve druhé půli se hra postupně vyrovnává, domácí již nepouštíme do rychlých útoků a ani do větších šancí. A tak je čas se zápasem něco udělat. V 77. min. si dělá Duff zpětnou kličku na střelu, ale je domácím hráčem podražen - penalta. Míč si bere předem určený Áša (po Matějovi Urbanovi, který je již mimo hřiště). K překvapení nejen Áši, však míč končí v síti nad brankou. Rychlý protiútok domácích, kolmá přihrávka do otevřeného středu obrany a únik domácího Boháče - 0:2. Padáme na kolena, vybíráme si daň "nedáš, dostaneš". Domácí jsou na koni. Posílení našeho útoku již k vytouženému cíli nevede. nemáme sílu. Naopak po další přihrávce za naší obranu na levé straně, dostáváme od Nam Nguyena v 83. min. třetí gól - 0:3! Je konec. Zklamání. Jsme přesvědčeni, že kdyby jsme vyrovanali, bod by jsme určitě odvezli. Nevadí, vem to ďas, za týden hrajeme zas!!! 

Co víc k prvnímu vystoupení dodat. Ve středu hřiště nám chyběl defenzivní štít Jarda Kužel, který si musel plnit povinnosti v obraně. V útoku pak nějaký rychlý štírek . Tatáž situace s Filipem nebo zraněním Aidama. S tak malým "zdravým" kádrem se zázraky dělat nedají. I přes výsledek, děkuji všem za výkon, zejména těm dříve narozeným!!!alt 

Tak v sobotu do Troji...

 FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolní Počernice 3:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
35. min: Michal Čížek (rank) za Tomáš Adamec
41. min: Pavel Šilhavý (rank) za Matěj Urban
Karty
14. min: Jan Douděra Karta
18. min: Jaroslav Skoumal Karta
65. min: Filip Běla Karta

D. Krpálek
rank
J. Vycpálek
rank
M. Urban
rank
J. Skoumal
rank
L. Urban
rank
M. Beznoska
rank
F. Běla
rank
V. Beer
rank
L. Dufek
rank
J. Douděra
rank
T. Adamec
rank
 

Svátek má

Dnes 28.09.2020 : Michal
Zítra 29.09.2020 : Jeroným

Narozeniny má

2.9.2020: Filip Cicala 30 let
5.9.2020: Ondřej Sedláček 28 let
8.9.2020: Filip Výborný 25 let
21.9.2020: David Pastorek 22 let
23.9.2020: Martin Cicala junior 21 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login