Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

18. 10. 2020: 15:30
ČAFC Praha z.s. - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

10. 10. 2020: 16:00
Dolni Počernice "A" - Spartak Hrdlořezy, z.s.
4:1 (3:0)
Boxeři z Pragovky mlátili jako smyslů zbavení
Napsal: cic dne Středa, 03 Duben 2019 21:54   

TŘEBORADICE „B“ - DP „A“ 2:2 (2:1) Omlouvám se klukům fotbalovým z Pragovky, se kterými to nemá žádnou spojitost, ale i těm boxerům, protože ti se nikdy z důvodu fair boje nevrhnou v přesile dvou na protivníka. Ale tak když jsem viděl na vlastní oči, jak se třeboradičtí Kyncl a Chmelíček vrhli na našeho hráče a škrtili jej a bili pěstí na zemi, tak ze mě okamžitě vypadl titulek… Ostatně nejen tuto inzultaci, ale hlavně i celý zápas můžete shlédnout na tradičním videu Milana Nováka, který najdete zde . Příští zápas hrajeme na domácím hřišti v sobotu 6.4. od 10:45 hod a soupeřem nám budou VRŠOVICE “B“. (cic)

Do zápasu nemohou nastoupit pracovně uvázaní Picek, Dufek a Adamec. A tak se tím mění i sestava, která má úkol vybojovat první jarní vítězství na hřišti Třeboradic.

Soupis nejdůležitějších momentů utkání.

5´Verner vstupuje do vápna a zpracuje si dlouhý míč od Beera. Brankář Chmelíček jej při pokusu o kličku podrazí, ale rozhodčí penaltu nepíská… 11´Pour vysune Wahbiho do vápna, ale ten zaváhá s přihrávkou na zadní tyč, kam nabíhá zcela Malimánek a následná střlo/přihrávka je slabá a nepřesná a tak jí brankář Chmelíček pohodlně chytá. 15´ Wahbi vysune rozeběhnutého Vernera, který se zasekávačkou zbaví obránce a kolmicí vyzve ke vstupu do vápna Skoumal. Jemu se ale míč zaplete mezi nohy a tak je obráncem neutralizován. Jarda ještě v akci pokračuje a přihrávkou pod sebe nabízí Vernerovi zakončení. Davidova střela však letí jen do středu branky… Krásná kombinační akce po ose Beer, Malimánek – Pour, centr do vápna je na Cicalu dlouhý a tak si pro míč dojde až brankové čáře a vrací zpět na Vernera. Davidův vstup do malého vápna a zpětná přihrávka na Skoumala je další velká šance, ale Jardovo zakončení patičkou kryje první obránce. 19´ Podaný se na polovině hřiště zasekávačkou uvolní na Urbanovi, který jej nechá pohodlně připravit míč pro křížný pas. Prokop nedostoupí nabíhajícího hráče a uvolní tak cestu do vápna pro Novotného, který přízemní střelou posílá domácí do vedení 1:0. Neuběhne ani pár minut a je přichází další dárek v podobě chyby v naší obraně. 20´Nedůraz našich hráčů na středu hřiště, přes které projde jediný hráč. Postupně se přes nedůrazné Urbana, Cicalu, Beera dostane až před vápno, kde nechá Prokop volného jediného protihráče, který vstupuje do vápna a prostřeluje Kučáka podruhé – prohráváme 2:0. 22´Urban najde pasem rozeběhnutého Wahbiho, ale jeho pokus obhodit si golmana nevyjde. Chmelíček mu reflexivně rukou míč zachytí 23´ Beer ztrácí míč a domácí Podaný jde sám na vápno. Jeho střelu Kučák vyráží na roh. 29´ Kučák dlouhým výkop najde Wahbiho, který projde přes 4 protihráče až do vápna a střelou k tyči nedává Chmelíčkovi šanci – snižujeme na 1:2. 36´Souboj ve vápně Verner padá přes golmana Chmelíčka a ring volný. Kyncl chytá pod krkem Vernera a přidusí jej u země, toho využívá Peltan, který bezbranného Vernera udeří krátkou, suchou pěstí. Když už se rozhodčí snaží situaci uklidnit, tak na závěr přichází kapitán a kope Vernera do slabin. Vše na videu. Měli jít však všichni tři hráči ven za tento bezdůvodný a nechutný unfair atak našeho hráče… Nakonec dostal červenou kartu jen škrtící Kyncl, od kterého má David Verner na krku čtyři krvavé drápance. Nepochopitelné, co si dovolili hráči Třeboradic… 39´ a můžeme soupeře ztrestat hned z následujícího rohu. Na centr nabíhá Cicala a hlavičkou trefuje vzdálenější břevno. 42´ rohový kop domácích podběhně Kučák a hlavičkující Žofáknetrefuje z malého vápna opuštěnou branku…??? Naštěstí… 43´rohový kop zahrává Wahbi a osamocený naskakující Prokop na malém vápně míč hlavičkou ani netrefuje.

48´Kučák vytahuje nebezpečnou střelu   z vápna. 50´Skoumal po přihrávce Skoumala se uvolňuje do vápna, přihrávku ale zachytí obrana. Odražený míč posune Malimánek k Beerovi na hranici vápna, který nepřesnou a slabou střelou mine branku. Hned v zápětí z následné akce ztratí míč Čupr a Novotný zkouší obstřelem překvapit Kučáka. Míč letí mimo konstrukci branky. 53´Beer kolmicí přes střed hřiště posune na na Wahbiho a ten se opět individuálně uvolní na 3 protihráčích a překonává Chmelíčka podruhé. Srovnáno 2:2. A po vyrovnávacím gólu přichází další úmyslný a podlý zákrok. Tentokrát loket do žeber do okolo běžícímu Cicalovi. Video opět ukazuje záludnost chování golmana domácích… Zákrok je trestán žlutou kartou. 55´trestný kop rozehraje Beer na Wahbiho, který centrem do malého vápna najde Vernera. Ten si míč nezpracuje ideálně a střelu z otočky pálí jen do brankáře Chmelíčka. A přichází mnoho šancí a zbrklostí, špatná volba přihrávek a pasů. Nevyužití jednoduchých přihrávek a přechodů po stranách. 63´Tomáš nezpracuje míč a Novotný mu vstupuje do vápna, padá a penalta se nepíská. Hned vzápětí vstupuje po přihrávce Vernera do vápna Wahbi a a po kličce je podražen. Penalta se nepíská ani proti domácím. 65´Rohový kop zahraný nakrátko, Wahbiho centr do vápna, ale Tomáš z malého vápna netrefuje míč voleje mezi tři tyče… Pourovi odebere míč Žofák, obhození se zbaví Čupra a tvrdou střelou z úhlu orazítkuje tyč Kučákovi branky. Urban centruje do vápna a naběhnutý Verner hlavičkuje do tyče. 75´ dlouhý křížný pas Tomáše najde Wahbiho, který lobuje střelou golmana Chmelíčka, ale branka není uznána pro neexistující ofsajdové postavení. Dlouhý pas Poura si zpracuje Cicala, vstupuje do vápna, zpětnou přihrávkou najde Bělu, ale ten ze 7 m netrefuje branku… Dlouhý pas domácích Novotný mezi našimi obránci lobuje vysoko vyběhnutého Kučáka, ale míč naštěstí jde mimo tyče. Novotný se opět dostane k našemu vápnu a i přes dotírajícího Tomáše vstupuje do vápna a pálí křížnou přízemní střelu těsně mimo tyče.

cicSK TŘEBORADICE z.s. B - Dolní Počernice 2:2

Góly
53. min: Bilel Wahbi
29. min: Bilel Wahbi
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Tomáš Tomáš (rank) za Jan Prokop
76. min: Filip Běla (rank) za Vladimír Beer
83. min: Jan Douděra (rank) za Vojtěch Malimánek
Karty
78. min: David Verner Karta

M. Kučák
rank
V. Malimánek
rank
J. Prokop
rank
M. Čupr
rank
M. Urban
rank
J. Skoumal
rank
L. Pour
rank
V. Beer
rank
M. Cicala junior
rank
B. Wahbi
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 11.05.2021 : Svatava
Zítra 12.05.2021 : Pankrác

Narozeniny má

6.5.2021: Zdeněk Prajs 42 let
20.5.2021: Jan Douděra 47 let
21.5.2021: Matěj Beznoska 20 let
28.5.2021: Tomáš Stejskal 52 let
30.5.2021: Martin Dlabáček 36 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login