Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

18. 10. 2020: 15:30
ČAFC Praha z.s. - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

10. 10. 2020: 16:00
Dolni Počernice "A" - Spartak Hrdlořezy, z.s.
4:1 (3:0)
Zápas plný zvratů skončil dělbou bodů
Napsal: cic dne Sobota, 16 Březen 2019 23:11   

PARTISAN PRAGUE F.C. - DP „A“ 3:3 (2:0) Zisk bodu je ztrátou z pohledu šancí, které jsme si ve druhém poločase připravili. Soupeřem oběma týmům však byl silný vítr, který si občas s míčem hrál podle svých not. Více o zápase se dočteš, vstoupíš-li na „celý článek“ A kdo má chuť, tak je tu i tradiční videozáznam Milana Nováka, který najdete zde (cic)

Musíme se svým pravidelným čtenářům omluvit za pozdní zápis z utkání, ale nejen pracovní vytížení, večerní tréninky, ale také fotbalový zážitek v podobě shlédnutí zápasu Slavia – Sevilla byly důvodem neschopnosti dodat zápis včas na náš web.

Poznámky z utkání mi tentokrát sepsal Tomáš Kašpar, kterému tímto děkuji a dovolím si tedy ponechat jeho postřehy a budu je doplňovat i těmi svými.

Budeme chtít do každého zápasu nastoupit sebevědomě s vírou v sebe sama, avšak s pokorou a respektem k soupeři, abychom nic nepodcenili a šli za svýám cílem, za svým snem. Jako prvního jarního soupeře nám los přiřadil velmi nepříjemný, kousavý, důrazný Partisan Prague F.C..

2‘ Dlouhý aut, závar před domácí brankou a koupeme roh. Ten je rozehrán Wahbim na krátko, centr, ale TT míč do sítě nedorazí. 4‘ Beer patičkou uvolní domácího hráče, který pálí vedle. 5´Následná akce je již hodně nebezpečná. Únik po levém křídle domácí zakončí přesnou střílenou přihrávkou do vápna, kam nabíhá obávaný střelec Gregory garner a pod tlakem Urbana pálí na dlouhou nohu mimo tyče. 8‘ aktivnější domácí kombinují v naší šestnáctce, přihrávkou pod sebe uvolní střelce, který z vápna pálí opět nad. 12‘ Wahbi se na pravé straně uvolní, zatáhne míč (ke koncové čáře) odtud centrem najde volného Vernera. Davidovi chybí centimetry, aby míč dorazil do sítě. 15‘ Opět Wahbi na pravém křídle obejde dva protihráče, ale je faulovan. Nápaditě rozehraná standardní situace končí střelou/centrem Beera vysoko nad branku. 17‘ Dlouhý aut domácích, líznutý míč hlavou končí těsně vedle naší tyče. 20‘ Přihrávka za naši obranu chytá na vápně Kučák, při zákroku je přistrčen a je odpískán faul. Proto nemůže platit následná branka, kdy domácí útočník dorazí balón do sítě. 23‘ Teď již branka platí! Domácí si že středu sklepne míč na pravé křídlo, odkud přichází dlouhý a vysoký centr na naši zadní tyč. Kučákovi se ztratí v reflektorech a Adamec nechá naběhnutého střelce a zcela volný Fischer Tobias Christian dorazí míč do sítě 1:0. 24‘ kopeme dva rohy za sebou, pokaždé si připravíme střeleckou pozici, ale ani jednou obranný val neprostřelíme. 26‘ Dožadujeme se penalty, je však odpískán až následný faul. Trestný kop od Čupra brankář vyrazí. Z následného závaru vytěžíme roh, který končí nepřesným centrem. 31‘ Beer krásným přetaženým centrem z levé strany najde na zadní tyči Picka, který ve skluzu těsně míjí. 37‘ štiplavou ránu Kučák vyrazí pouze před sebe, Tomáš na poslední chvíli ukopne míč na roh před domácím útočníkem. 40‘ Dlouhý aut domácích nedostaneme z vápna, oblouček na malé vápno, dorážka letí vedle. 43‘ Wahbi po levém křídle uteče všem a předloží před bránu míč Vernerovi. Ten ho trefí patou. V akci pokračujeme. Picek se prokličkuje až k brankáři, ale míč mu následně uteče. 45‘ Domácí kopou roh, (který neměl být), Picek prohraje hlavičkový s Reavenallem – Nuete Joshuou, který trkne míč do sítě 2:0.

Bohužel jsme v úvodním poločase hráli až příliš křečovitě, bázlivě a nekonstruktivně. Využívali jsme jen zřídka křídelních prostor, přizpůsobili jsme se hře domácích a mnohé nakopávané míče jsme jen ztráceli. Naše hra středem se rozbíjela o houževnaté domácí hráče. Avšak v poločase druhém jsme již hráli svou hru a hřiště i vlastní hru jsme zcela ovládli. Sráží nás však chyby a tak jsme málem o vydřenou remízu málem přišli. Avšak šancí jsme měli na obrat v zápase velmi mnoho, včetně neproměněné penalty. Do druhého poločasu nastupujeme v nezměněné sestavě.

50‘ Po spoustě odrazu se nám dostanou dva domácí hráči za záda a jen přihlížíme střele, která těsně mine pravou tyč. 53‘ Kučák výkopem najde za obranou Wahbiho, který se uvolní a dává míč do vápna. Přetažený míč vrací zpět do malého vápna Picek, kde ho Skoumal doráží do sítě 2:1. 56‘ Verner je stažen ve vápně a kope se penalta, penalta, Urban trefí spojnici.Penaltové prokletí trvá dál… 57‘ Picek kličkuje na velkém vápně, přistrčí Pourovi, který placírkou obstřelí obranný blok, ale těsně mine. 62‘ Domácí kopou roh, dlouhý centr si najde volný hlavičkář, který pořádně protáhne Kučáka. 66´ rychlý výpad do našeho vápna končí přízemní střelou, kterou Kučák vykopne. 68´ Wahbui uniká po straně a před zakončujícím Dufkem odkopává obránce. Vysoký míč poletuje po domácí brankové čáře, ale do sítě jej nedokážeme procpat. Z následného rohu hlavičkuje Urban nad branku. 69´ Wahbi uteče po levém křídle, předloží zpětnou přihrávku Vernerovi, ale ten levačkou v obrovské šanci mine branku. 71´ opět uniká Wahbi a vstupuje do vápna, přihrávkou na malé vápno najde Vernera, který je šlapákem dohrán, ale druhý pokutový kop rozhodčí odmítá pískat. 75´ Pour vysune rozeběhnutého Dufka, který vstupuje do vápna, ale pohrdne střelou z voleje po dopadu. Namísto toho se pouští do zbytečných kliček a míč je mu ukopnut… 83´dlouhý výkop na Wahbiho, sklepnutí pro Vernera, který filtruje do vápna na Dufka. Bohužel Dufkovu gólovou přihrávku obránce ukopne skluzem na roh. 84´Dufek jde ze strany sám do vápna, ale přihrávka na zadní tyč na osamoceného a naběhnutého Wahbiho se mu nepodaří a míč mu sjede z nohy a uteče do zámezí. 89´ dlouhý nákop protáhne špičkou nohy na Vernera, který míč pokryje tělem ve prospěch Vernera, ten v pádu posubne Wahbiho a Bily dokončí dílo krásnou střelou k tyči – srovnáno 2:2!!! Jenže přichází zase naše další chyba… 90´ domácí plácnou míč do vzduchu směrem do našeho vápna Skoumal pokryje hlavičkujícího protihráče, ale míč propadne do vápna. Malimánek prohraje souboj ve vápně s Gregory Garnerem, který prostřeluje Kučáka křížnou střelou a dává na 3:2. Zdá se, že nám domácí oplatí podzimní prohru a také nám to dávají sežrat svou radostí… 93´ Wahbi se opět uvolňuje od brankové čáry vstupuje ze strany do vápna a krásnou přihrávkou najde Skoumala, který se pohotovým předskočením obránce dostane k zakončení do prázdné branky – srovnáno 3:3!!!

Děkuji Kašpimu za poznámky a se jménem nejlepšího hráče utkání jsme se shodli nejen my dva… (cic+kasp)PARTISAN PRAGUE F.C. - Dolní Počernice 3:3

Góly
53. min: Jaroslav Skoumal
89. min: Bilel Wahbi
93. min: Jaroslav Skoumal
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
57. min: Lukáš Dufek (rank) za Libor Picek
77. min: Vojtěch Malimánek (rank) za Tomáš Tomáš
79. min: Martin Cicala junior (rank) za Vladimír Beer
85. min: Jan Prokop (rank) za Matěj Urban
Karty
39. min: Jaroslav Skoumal Karta

M. Kučák
rank
T. Adamec
rank
T. Tomáš
rank
M. Čupr
rank
M. Urban
rank
L. Picek
rank
J. Skoumal
rank
L. Pour
rank
D. Verner
rank
V. Beer
rank
B. Wahbi
rank
 

Svátek má

Dnes 11.05.2021 : Svatava
Zítra 12.05.2021 : Pankrác

Narozeniny má

6.5.2021: Zdeněk Prajs 42 let
20.5.2021: Jan Douděra 47 let
21.5.2021: Matěj Beznoska 20 let
28.5.2021: Tomáš Stejskal 52 let
30.5.2021: Martin Dlabáček 36 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login