Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
Poločasová ostuda
Napsal: cic dne Neděle, 17 Únor 2019 20:38

DP „A“ – METEOR U18 1:6 (0:5) mladíci nám dali lekci a zostudili a my jsme spadli zpět z hrušky na zem. Zpovykaní před zápasem, rozcvička samý fórek, pokora žádná a v kombinaci se špatnou prací s míčem jsme v úvodu zcela propadli. Více o tomto nepovedeném zápase – vstup na „celý článek“. Příští zápas sehrajeme na soustředění v Ústí nad Orlicí 23.2. od 16:00 hod proti Ústí nad Orlicí "B" . A poslední zápas o umístění v rámci turnaje v Kyjích sehrajeme v úterý 26.2. od 20:15 hod proti TJ PÁTEK. Na zápase jsme měli i našeho videospecialistu Milana Nováka. Jakmile bude záznam zpracován, tak jej vám přineseme v tomto článku. (cic)

Do zápasu jsme nastoupili v základní sestavě s Dany Jaševem, který se loučil s naším klubem, symbolicky s kapitánskou páskou a je jen škoda, že jsme mu loučení pokazili. Doufám, že započaté dílo, které s námi Dany na podzim zahájil, dokončíme i pro něj. Ale to musíme nastoupit k zápasům se zcela jiným přístupem!!!

2´ rozehrávka od branky Dufek vrací zpět Tomášovi, který ztrácí míč. Přečíslení ve vápně a střela k tyči – ještě jsme se ani nezahřáli a už prohráváme 0:1. 6´ Picek uniká a je sražen na rohu velkého vápna. Sám pak svým pokusem ohrožuje branku soupeře, ale míč těsně mine branku. 10´ další z povedených výjezdů od branky. Skoumal po krátké kombinaci vrací naslepo přihrávkou zpět na střed, ale tak nepřesně, že si míč převezme soupeř a po krátké protisměrnou kličkou Malimánkovi překonává Mikiho v brance – prohráváme 0:2. Neuplyne ani pětiminutovka a je tu třetí fatální chyba v naší rozehrávce od branky. 14´Miki rozehraje na Malimánka, který se pouští do kličky a míč ztrácí. Soupeře zastavuje ve vápně a soupeř zahrává pokutový kop – úspěšně a už je to 0:3. 19´ Pour centrem do vápna hledá naběhnuté spoluhráče, ale míč odvrátí obrana na rohový kop. Z něj nic nevytěžíme… 29´Tomáš ztrácí míč při pokusu o odkop u postranní čáry, ale trefí jen soupeře, který našeho zaváhání po krátké kombinaci ve vápně využije přečíslení a prostřelují Mikiho – prohráváme 0:4… A aby to nebylo málo, tak jen o pár minut přichází potupný pátý hřebík. 33´rohový kop, neubráněný střelec, který střílí jen slabou střelu, další neubráněný hráč na malém vápně a soupeř pohodlně posílá míč do sítě – poločas končí 0:5. Katastrofální výkon…

Druhý poločas jsme se již zlepšili a to jsme ukázali hned od úvodních minut. 46´ Pour vyšle přízemníé přihrávkou ke zteči rozeběhnutého Picka který se uvolňuje do vápna a střílí z 13 m. Golman míč vyráží k Dufkovi, který prostřeluje golmana na bližší tyči a snižuje na 1:5. 47´Skoumal hledá centrem Vernara na malém vápně, ale svou hlavičku posílá těsně mimo tyče. 70´ Dufek ztrácí míč v rozehrávce, ztrátu potrestá soupeř opět jednoduchou krátkou kombinací do vápna a zvyšují na 1:6. Do konce zápasu si vytvoří soupeř několik nadějných šancí na vyrovnání. Tou největší je pokutový kop, který však Kučák skvělým zákrokem vyráží. Břevno v 85.minutě nám pomáhá k udržení druhopoločasového remízového stavu. My si vytváříme občas tlak na soupeři, ale jsme nepřesní v v předfinální a finální fázi a tak další branku nevsítíme.

…musíme se vrátit zpět na zem a s velkou pokorou začít pracovat na zlepšení herního projevu. Snad přichází včas varování a zdvižený prst (cic)

METEOR U18 - Dolní Počernice 6:1

46. min: Lukáš Dufek

46. min: Jan Šesták (rank) za Matěj Urban
46. min: Michal Kučák (rank) za Filip Mikeš
46. min: Vítězslav Culka (rank) za Dany Jašev
20. min: Lukáš Pour (rank) za Vladimír Beer
54. min: Michal Čížek (rank) za Libor Picek