Dolni Počernice "A" - SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
3:2 (1:0)
Desetiminutový propadák a spadli jsme z hrušky zpět na zem
Napsal: cic dne Neděle, 10 Únor 2019 13:59

DP „A“ – TJ PRAGA 2:4 (0:3) Odložené utkání z důvodu velké nedělní sněhové nadílky se hrálo v úterý, ale ani 2 dny nestačily na jeho odklizení…??? A ještě v čas zahájení utkání se dokončovalo odklízení sněhu…. Ostatně se na to můžete podívat i na videu Milana Nováka, kde však najdete hlavně celý zápas. Video můžete shlédnout zde. Více o zápase – vstup na celý článek (cic)

ccc

Vzhledem k zaneprázdněnosti tentokrát využiji videozáznamu a napíšu jen branky a nejdůležitější momenty utkání. Zbytek si asi rádi shlédnete ve videozáznamu…

2´ rohový kop zakončujeme těsně mimo tyče. 4´ jsme nedůrazní na naší polovině hřiště, dva naši hráči navíc uklouznou a otevřou tak střed hřiště před vápnem, přes které se za asistence naší nedůrazné obrany hosté dostanou až na opačnou stranu vápna. Centrovaný míč do malého vápna se kulečníkem mezi našimi dvěma obránci dostane na kopačky soupeře, který za pasivního přihlížení jen nastavují tělo a kopačky proti dvěma střeleckým pokusům. Třetí pokus už Micka dokáže procedit do sítě – prohráváme 0:1. Neuběhne ani pár minut a je tu příjemný dárek soupeři. 6´ na dlouhý nákop reaguje vysoko postavený Kučák, ale míč při pokusu o odkop netrefí a tak dotírající útočník už jen formálně kontroluje pohyb míče do opuštěné branky – prohráváme 0:2. 10´ Centr Dufka do vápna na Vernera, který přiklepne prsama Pourovi a ten posílá míč do sítě. Bohužel je nám odmávaný neexistující ofsajd. 12´zaváháme na naší levé straně obrany, kde se pohodlně dostanou hosté k postupu k vápnu, zpětná přihrávka na Mazance, který posílá nepříliš důraznou dorážku, ale ta Kučákovi projede mezi nohami do sítě – prohráváme 0:3. Ale do poločasu ještě dokážeme korigovat alespoň jednou brankou. 25´ Šesták vysune rozeběhnutého Dufka, který rozebíhá lajnu až k velkému vápnu. Zpětná přihrávku na hranici vápna Čížek přepouští za sebe za naběhnutého Beera, který si míč zpracuje a zakončuje střelou k tyči, na kterou golman Pragovky nedosáhne. Sníženo na 1:3.

Ve druhé poločase jsme ještě dokázali snížit. 32´Wahbi uniká po straně uvolňuje se od brankové čáry do vápna, posune podél malého vápna na zadní tyč, kde doklepává do prázdné branky Tomáš Körbler a snižuje na 2:3. Do závěru napínáme síly ke konečné korekci výsledku, ale jsou to hosté, které dají výsledku konečnou podobu. 87´Křížná přihrávka za naší obranu, za kterou zabíhá protihráč. Po vstupu do vápna následuje zpětná přihrávka a Micka zakončuje střelou k tyči a zvyšuje na 4:2 (cic)

TJ PRAGA - Dolní Počernice 4:2

25. min: Vladimír Beer

46. min: Jan Prokop (rank) za Dany Jašev
46. min: Vítězslav Culka (rank) za Michal Čížek
30. min: Tomáš Körbler (rank) za David Verner
46. min: Bilel Wahbi (rank) za Lukáš Dufek