Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

18. 10. 2020: 15:30
ČAFC Praha z.s. - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

10. 10. 2020: 16:00
Dolni Počernice "A" - Spartak Hrdlořezy, z.s.
4:1 (3:0)
Nedokázali jsme překonat nejlepší obranu soutěže
Napsal: cic dne Neděle, 11 Listopad 2018 22:43   

ÚJEZD nad LESY „B“ – DP „A“ 0:0 Ano zvlhl nám bohužel střelecký prach a tak jsme nevyužili toho, že jsme dokázali udržet čisté konto a odvážíme si pouze bod. Více o zápase – vstup na „celý článek“. Příští a poslední podzimní utkání sehrajeme v sobotu 17.11. od 17:00 hod, kdy na domácím hřišti hostíme SPARTAK KBELY (cic)

Opět je tu změna a zásah do sestavy… Do zápasu nemohou nastoupit z pracovních důvodů Picek, Smagovič a Pour a bohužel zdravotní problémy daly stopku i Filipu Bělovi, který byl z B týmu povolán k zápasu. Do seznamu absencí musíme bohužel přidat další citelnou ztrátu. Šedivý ukončil podzimní část sezony. Pozitivní je, že se do hry může po zranění vrátit Wahbi. Vzhledem k dalším absencím doplnili sestavu mladí hráči B týmu. A tak opět máme plnou lavici a tým odhodlaný pokračovat v úspěšné sérii výher.

7´domácí zahrávají od postranní čáry trestný kop, který ale končí jen na boční síti naší branky. 9´Verner posílá první střelu na branku, tak ne, střela jde velmi nepřesně a mine branku. 15´ Adamec centrem hledá ve vápně naběhnuté spoluhráče, ale nenajde adresáta. Pro přetažený míč si dojde Dufek a vrací zpět do vápna. Odražený míč se dostane k Adamcovi, který z hranice velkého vápna střílí po dopadu z voleje velmi nepřesnou střelu vysoko do ochranné sítě nad brankou. 17´Malimánek zatáhl míč po straně, centr, ale obrana zablokuje míč na rohový kop. Z něj nic nvytěžíme. 18´Kučák vykopne nepovedený odkop od branky, trefí protihráče, který hlavičkou vrací zpět do vápna. Osamocený hráč stojící hluboko za naší obranu sice pohodlně zakončuje, ale je v ofsajdovém postavení. 21´Obléháme vápno domácích, ztráta míče po nedůrazném souboji na vápně a soupeř zahájí rychlý brejk. Prokop prohraje souboj a osamocený hráč jde až do vápna. Kučák však skvělým zákrokem chytá. Odražený míč má opět ve vápně soupeř, klička a střelecký pokus mířící do branky vykopává Cicala na rohový kop. Oddechneme si a rohový kop neutralizujeme. 23´ chybujeme na středu hřiště a Prokop svádí běžecký souboj. Podporuje jej Malimánek, který mu sám podrazí nohu a Prokop tak padá na míč a zachytí jej rukou. Následný trestným kopem neohrozí naší branku. 31´ Skoumal filtruje obranu a Jašev je ve vápně tváří v tvář brankáři Pechovi. Bohužel golman domácích míč do branky nepouští. 33´ zbytečná ztráta míče a další nebezpečný kontr naštěstí zastavuje skvělý obranným zákrokem Prokop. 36´ Beer ztrácí míč, zatáhne protihráče za dres, ale ten mu uniká. U vápna situaci hasí naše obrana. 37´ Beer zahrává rohový kop, zaběhnutý Cicala hlavičkuje na přední tyči a jen těsně mine horní roh na vzdálenější tyči. 41´ Malimánek je vyzván krásným filtrem Beera ke vstupu do vápna. Obránce jej v malém vápně srazí k zemi a kopeme penaltu. Verner jí posílá mimo tyče a pálíme tak tu největší šanci v úvodním poločase. 46´Prokop ztrácí míč na „posledním“ a domácí hráč jde osamocený do vápna. Skvělým návratem a perfektním obranným zákrokem Malimánka míč ve skluzu vypíchne a ve vápně a Kučák dílo dokončí a skokem pod nohy míč lapí do rukavic.

O poločase střídám. Wahbi pro osvěžení útočné činnosti a Hamiollava střídá Prokopa, který má zlomené dva články na prstu ruky. Další citelná ztráta v naší obraně…

46´Wahbi filtruje ve prospěch Dufka, který se uvolňuje na jednom obránci, ale druhý jeho vstup do vápna zablokuje. 47´ Vernare zatáhne míč ze strany do vápna, centrem hledá naběhnutého spoluhráče, ale obránce míč ukopne na rohový kop a jen těsně mine tyč vlastní branky… 59´Trestný kop domácích jde nad horní roh Kučakovy branky. 62´ Verner se kličkou zbavuje na obránci a jeho pokus o střelu či přihrávku končí těsně mimo bližší tyče branky. Škoda, protože na zadní tyči byl osamocený Dufek… 65´ Skoumal se dvěma kličkami uvolní do vápna, ale v poslední gólové fázi je zastaven. 66´ trestný kop domácích ze strany chytá bezpečně Kučák. 68´další trestný kop domácích ze stejné pozice je tentokrát přetažený a prolétne vápnem až do zámezí. 73´Wahbi hledá centrem na zadní tyči Dufka, který pálí vysoko do ochranné sítě za brankou. 77´ Wahbi zahrává trestný kop do malého vápna, kde Tomáš nedokáže zakončit do gólu, ale jen do náruče golmana Pecha. Ten ihned zahájí výhozem brejkovou akci, která končí dvěma nebezpečnými centry z jedné i druhé strany, odražený míč se dostane na velké vápno a střelecké zakončení chytá obětavě hlavou Hamiollava. 85´dlouhý aut propadne k Toimášovi, ale ten nedokáže gólově zakončit. 87´ uniká nám rychlonohý Kny a zastavujeme jej až ve vápně ve spolupráci Tomáše s Hamiollavou. 89´ Dufek uniká mezi dvěma domácími obránci a jde sám na posledního. Novotný tvrdým zákrokem jej srazí k zemi a nekompromisně zastavuje nadějnou gólovou akci třech proti poslednímu obránci. Trestný kop zahráváme do vápna. Velký závar a mnoho osobních soubojů. Míč vypadne k Beerovi, který vrací ze strany míč zpět do malého vápna, kde hlavičkuje osamocený Verner a jen těsně líže tyč domácí branky.

Udrželi jsme čisté konto. Super!!! Bojovali jsme a nevzdali jsme se ani na chvíli možnosti strhnout zápas naší stranu. Nesmířili jsme se s nerozhodným výsledkem a všichni bojovali na krev. I to je super. Chtěli jsme moc a udělali jsme pro výhru maximum. Někteří hráči to chtěli strhnout sami individuálně a nevyužívali jsme tedy vzájemných kombinací jako v našich předchozích zápasech. Nedali jsme penaltu, ale takové zápasy prostě jsou. Nesmíme však polevit a musíme pokračovat v maximálním nasazení a s hlavou postavenou na vítěznou vlnu!!! (cic)FK ÚJEZD NAD LESY B - Dolní Počernice 0:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Bilel Wahbi (rank) za Dany Jašev
46. min: Adam Hamiollava (rank) za Jan Prokop
71. min: Matyáš Koryta (rank) za Martin Cicala junior
84. min: Michal Čížek (rank) za Vojtěch Malimánek
Karty
23. min: Jan Prokop Karta
40. min: Vladimír Beer Karta

M. Kučák
rank
T. Adamec
rank
T. Tomáš
rank
J. Prokop
rank
V. Malimánek
rank
M. Cicala junior
rank
J. Skoumal
rank
V. Beer
rank
L. Dufek
rank
D. Jašev
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 11.05.2021 : Svatava
Zítra 12.05.2021 : Pankrác

Narozeniny má

6.5.2021: Zdeněk Prajs 42 let
20.5.2021: Jan Douděra 47 let
21.5.2021: Matěj Beznoska 20 let
28.5.2021: Tomáš Stejskal 52 let
30.5.2021: Martin Dlabáček 36 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login