Dolni Počernice "A" - TJ JUNIOR PRAHA
3:1 (1:0)
Další korálek jsme si nezasloužili
Napsal: cic dne Úterý, 25 Září 2018 23:19

ČAFC „B“ – DP „A“ 3:0 (0:0) Nevystřelíš za celý zápas na branku? Pak nemůžeš očekávat, že budeš odměněn třemi vítěznými body. Více o tomto ne příliš pohledném zápase se dočteš, vstoupíš-li na „celý článek“. Je vám málo psaný zápis? Tak ani tentokrát nepřijdete o fotogalerii Vladímíra Exnera, kterou najdete zde. A komu nestačí krásné záběry, tak pro toho tu připravil Milan Novák video z utkání, které najdete zde. Příští zápas sehrajeme na domácím hřišti v pátek 28.9. od 16:00 hod a soupeřem nám budou SK ĎÁBLICE „B“. (cic)

Do zápasu jdeme se zcela pozměněnou sestavou. Důvod? 5 hráčů na dovolené a 2 v práci… Do zápasu nemohou nastoupit Kučák, Skoumal, Malimánek, Šedivý, Wahbi, Picek a Smagovič…

Soupis nejzajímavějších momentů utkání. Nejzajímavějších? Zápisky , které jsem dostal (tentokrát jsem si je nemohl psát sám - musel jsem chytat v brance…) jsou v úvodním poločase jen s jedním okamžikem v 5. minutě, kdy se domácí dostali po naší chybě k nebezpečnému zakončení. Do hlavičkového souboje s protihráčem jde Cicala a Hamiollava jej nezajišťuje a namísto odstoupení pro propadnutý míč doplňuje Cicalu v hlavičkovém souboji. Útočník se tak dostane snadno k zakončení, ale trefuje jen tyč naší branky. A pak už žádný záznam... Ale já si pár akcí pamatuji, tak si je dovolím doplnit i bez uvedení minut. Vhazujeme dlouhý aut, míč se po odrazu dostane k Jaševovi, který z hranice velkého vápna střílí mimo branku. Dvě naše povedené akce pokazíme předfinální přihrávkou a tak ani nemáme možnost branku ohrozit. Trestný kop Beera zakončuje Verner hlavičkou, která je spíše malou domů. No a poslední akce poločasu, kdy domácí centrem do vápna hrozí zakončení, ale ani domácí se k zakončení nedostanou. Tou naší jedinou velkou šancí byl trestný kop (po faulu na pronikajícího Vernera) z hranice velkého vápna. Beer trefí jen vlastního hráče v prodloužené zdi…

48´ domácí po dlouhém nákopu hledají naběhnutého útočníka, který lobuje našeho vyběhnutého golmana Cicalu. Naštěstí míč letí i nad břevno naší branky. 67´ domácí vhazují dlouhý aut, Prokop podběhne míč, na který naběhne Rákosník a hlavičkou za sebe prodlužuje ke vzdálenější tyči. Golman Cicala lehce podklouzne a míč se tak dostane za jeho záda do sítě. Prohráváme 1:0. Uběhne jen krátký čas a další domácí střídající hráč nás trestá druhou brankou. 73´Ztrácíme míč, kolmá přihrávka do strany, centr do vápna a Žárský posílá míč do opuštěné branky – prohráváme 2:0. A zase za pár minut… 77´dlouhý aut do našeho vápna, kam si pohodlně nebráněný a osamocený Tůma naběhne a lobuje našeho golmana Cicalu – prohráváme 3:0. 87´střela domácích z vápna je tečována do protipohybu golmana Cicaly, který míč vykopne nohou mimo tyče branky.

Nudný zápas s veselou koncovkou pro domácí. (cic)

ČAFC PRAHA z.s. B - Dolní Počernice 3:0

41. min: Tomáš Maxa (rank) za Lukáš Dufek
56. min: Matěj Beznoska (rank) za Dany Jašev
77. min: Filip Beneš (rank) za Tomáš Tomáš
77. min: Stanislav Vaňourný (rank) za Lukáš Pour
76. min: Filip Beneš Karta