Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

18. 10. 2020: 15:30
ČAFC Praha z.s. - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

10. 10. 2020: 16:00
Dolni Počernice "A" - Spartak Hrdlořezy, z.s.
4:1 (3:0)
Na návštěvě u Mikeše, rozuměj u toho kocoura…
Napsal: cic dne Sobota, 11 Srpen 2018 13:29   

HRUSICE – DP „A“ 2:1 (0:1) zlepšený výkon oproti zápasu v Kunicích, ale s alarmujícími chybami v obranné činnosti. Více o zápase – vstup na „celý článek“(cic)

ccc 

Malebný kostelík v Hrusicích, krajina jako od Lady, přijeli jsme do Ladových Hrusic. Krásné počasí, sluníčko, ale procitli jsme na hřišti. Bohužel počasí z tohoto krásného hřiště udělalo doslova žlutou louku, kde míč si poskakoval jako oraništi po žních. I ty mraky a kýble vody, co Pán Bůh ve středu vylil se Hrusicím vyhnuly obloukem… I tak si oba týmy vypracovaly mnohé šance a pohledné akce.

3´ skvěla akce v úvodu zápasu, kdy jsme na 1 až 2 doteky dostali až k vápnu, kde filtrujeme ve prospěch Vernera. Bohužel krátkou kličku golmanovi David na nerovném terénu nezvládne a tak 100 % gólová šance končí v rukavicích domácího golmana. 9´Beer filtruje obranu a Verner jde sám na brankáře. Akce je zastavena praporkem pomezního, signalizujícího ofsajdové postavení. 12´ výjezd z obrany zajistí jistě spolupracující Skoumal s Malimánkem, který uvolní Vernera, jenž ještě posune na Beera a jeho střelu do horního rohu branky chytá golman domácích. 13´ domácí zahrávají trestný kop z 30 m, vysoko nad brankovou konstrukci. 18´domácí obránce chybuje při rozehrávce od vlastního vápna a Verner mu míč ukradne. V zakončení je však opět nepřesný. 23´Čížek křížný pasem najde zcela volného Adamce, kterému ale v pokusu o vstup do vápna šlápne na kopačku a vyzuje. Exekuci trestného kopu si bere na starosti Beer, ale míč posílá vysoko nad ochrannou síť. 26´ Verner je sražen ve vápně, ale rozhodčí penaltu nepíská. 29´ Skoumal zatáhne míč do vápna a ze strany hledá centrem naběhnuté spoluhráče. Obrana domácích nadějnou akci odvrací na rohový kop. Ten provádí Roman a nachází hlavu Šedivého. Golman opět odmítá pustit míč do sítě. 30´Kučák kazí rozehrávku a přihrává přímo na kopačky útočníka, ale ten zmatkuje a namísto postupu směrem do vápna volí nejisté a nepřesné přehození našeho golmana a vrací tak míč do Michalových rukavic. 31´ zastavení Vernera nedovoleným způsobem. Smagovič z trestného kopu najde překvapivou přihrávkou Beera, stojícího vedle zdi a ten umísťuje míč k tyči – vedeme 0:1!!! 32´ domácí vyzkoušejí přízemní střelou pozornost Kučáka, ale ten skvělým zákrokem míč vyráží. 36´ nebezpečný rohový kop domácích odvarcí naše obrana. 38´ vstup domácích do vápna, přízemní centr ze strany do malého vápna osamocený hráč netrefuje prázdnou branku…!!! Míč kletí pod břevna do zámezí. 43´rohový kop zahrává Beer, ale Šedivý hlavičkuje v nadějném postavení nad branku.

Velmi dobrý úvodní poločas, ale trápí nás proměňování šancí. Ve druhém poločase střídáme hráče za hráče a od 60.minuty též hokejově.

50´ kombinujeme u velkého vápna až s příliš velkým rizikem a vyvrcholením je Smagovičova zpětná přihrávka přímo na kopačky domácího zcela osamoceného útočníka. Střela z bezprostřední blízkosti zdá se gólová, ale Kučák čaruje a míč chytá. 52´ Lapsus v obraně a domácí jdou z poloviny hřiště ve dvou sami na našeho golmana. Michal opět chytá, ale odražený míč dopraví druhý útočník do opuštěné branky – srovnáno 1:1. A aby toho nebylo málo… 65´ Tomáš ztrácí v běžeckém souboji z poloviny hřiště a navíc zakopne a ležící jen sleduje jak jdou opět sami na našeho golmana ve dvou. A střílí druhou branku a dostávají se do vedení 2:1. 71´ Malimánek filtruje krásnou přihrávkou obranu domácích a Adamec se dostane do malého vápna. Jeho zpětnou přihrávku ale zablokuje obrana domácích. Z následného rohového kopu nic nevytěžíme. 75´krásná kombinační po ose Malimánek – Skoumal – Beer – Douděra, kdy posledně jmenovaný vstupuje za zády obránců do vápna. Posílá míč do sítě, ale golman domácích míč ve výběhu vyráží na rohový kop. 78´ domácí jdou sami na našeho golmana, na zakončení je Kučák krátký, ale míč jde naštěstí i těsně mymo tyče naší branky. 81´a zase samostatný nájezd, který tentokrát chytá Kučák. Do konce utkání se již nedokážeme dostat do gólové šance a tak zápas končí bohužel porážkou.

Naprosto nepochopitelný je lapsus v obraně, kdy jsme 5x ve druhém poločase dovolili jít v samostatném nájezdu na našeho golmana. Nepochopitelné.V závěru jsme navíc nevyužívali křídelní prostory a tlačili jsme se středem do zakončení a tak soupeř snadno odolával našim pokusům o zvrácení nepříznivého stavu zápasu.

(cic)HRUSICE - Dolní Počernice 2:1

Góly
31. min: Vladimír Beer
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Tomáš Tomáš (rank) za Ondřej Šedivý
46. min: Stanislav Vaňourný (rank) za Filip Beneš
46. min: Dany Jašev (rank) za Michal Čížek
46. min: Vojtěch Kocourek (rank) za Tomáš Adamec
46. min: Jakub Kalenda (rank) za Martin Roman
60. min: Jan Douděra (rank) za David Verner
Karty

M. Kučák
rank
M. Roman
rank
O. Šedivý
rank
F. Beneš
rank
V. Malimánek
rank
T. Adamec
rank
J. Skoumal
rank
T. Smagovič
rank
M. Čížek
rank
V. Beer
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 11.05.2021 : Svatava
Zítra 12.05.2021 : Pankrác

Narozeniny má

6.5.2021: Zdeněk Prajs 42 let
20.5.2021: Jan Douděra 47 let
21.5.2021: Matěj Beznoska 20 let
28.5.2021: Tomáš Stejskal 52 let
30.5.2021: Martin Dlabáček 36 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login