Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
Přímý souboj o elitní skupinu jsme prohráli
Napsal: cic dne Neděle, 07 Únor 2010 23:00

UHŘÍNĚVES - DP "A" 2-1 (2-0). Možnost zahrát si v elitní skupině o 1.-6. místo padla s prohrou s přeborovou Uhříněvsí, která si tímto vítězstvím zajistila boj o příčky nejvyšší. I přes prohru se nemusíme za předvedený výkon stydět a doufáme v dobré výsledky a předvedenou hru i v boji o 7.-12. místo. Chcete-li se dočíst více, pak vstupte na "celý článek" (cic)

I přes prohru jsem sehráli velmi dobré utkání a to zejména v poločase prvním. Paradoxně jsme v ní dostali 2 branky... Do druhé půle vystřídal soupeř 4 črstvé hráče a hlavně záloha tak měl velmi těžkou práci s "čerstvými" hráči. Domácí však spálili mnoho vyložených šancí, takže výsledek mohl být pro nás horší. Avěak i my jsme nějakou tu branku vstřelili, leč nám nebyla uznána !! Zdeněk Nesnídal vyhrává souboj s brankářem a Honza Nesnídal posílá propadlý míč hlavou do sítě. Bohužel odpískán faul ... Ve 28. minutě netrefuje na půli míč Šedivý a ten přebírá na levé straně Čejka a po zatažení centruje za obranu na dalšího hráče, který je půl metru za linii naší obrany a pohodlně střílí zcela osamocený do protipohybu přesunuvšího se Cicaly. Ten jen stačí míč nohami líznout, ale nezabrání průniku míče do sítě 1-0 !! My nedokážeme reagovat vyrovnávací brankou a ani neudržíme přijatelný výsledek do konce poločasu. Ve 43. minutě šedivý ztrácí na půli míč, následuje vyslání útočníka a sprinterský souboj Jaševa. Čistý souboj rameno na rameno však prohrává. Naše obrana zůstává stát a asi očekává odpískání faulu, který se nekoná a tak útočník pohodlně jde sám ze strany na Cicalu, který nezabrání skokem pod nohy přihrávce na zcela volného hráče na malém vápně. Pro domácí již není problém umístit míč do prázdné branky a stav je 2-0 !!

V zápase Uhříněves ještě zahodila další obrovské šance. 2x sami před brankářem netrefí branku, jednou zastaví samostatný nájezd Cicala. Avšak další branka do naší sítě nepadne. V 86. minutě vysuneme Pospíšila do vápna a ten pošle míč pod vyběhnuvším brankářem a sníží na konečných 2-1 !!

Zatím mi technické důvody nedovolili vepsat sestavu - doplním po odstranění závady. Závada zatím není odstraněna, takže alespoň touto cestou:

v brance Martin Cicala (3); levý obránce Doležal Jan (3); levý střední obránce Nesnídal Zdeněk (4); pravý střední obránce Šedivý Ondřej (2); pravý obránce Jašev Dany (2); levá záloha Svoboda Lukáš (2); levý střední záložník Exner Josef (4); pravý střední záložník Pospíšil (3+); pravý záložník Moudrý (3); pravý útočník Nesnídal Jan (3+); levý útočník Motl Jakub (3+). střídání Svitek (2+) za Svobodu. Děda nehodnocen  Nejlepší hráč Exner Josef

Dnes 08.12.2019 : Květoslava
Zítra 09.12.2019 : Vratislav

1.1.2020: Jakub Matuška 30 let
1.1.2020: Adam Hamiollava 19 let
11.1.2020: Ondřej Šedivý 36 let
18.1.2020: Radek Liška 23 let
20.1.2020: Matěj Černý 19 let