Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
Válec pokračuje ve vítězném tažení !!!
Napsal: cic dne Středa, 26 Květen 2010 04:20

DP "A" - JUNIOR 4-0 (1-0) Již 4 kola nepoznalo naše A mužstvo hořkost porážky a v posledních 3 zápasech bralo plný počet bodů !!! V tabulce se tlačíme na "pohárová umístění" a od 4. příčky nás dělí již jen 4 body. Potvrdíme zlepšenou hru i v dalším zápase hraném na hřišti ŠTĚRBOHOLY v neděli 30.5. od 17:00 hod ?? Doufám, že ano a že naše mužstvo bude přinášet radost předvedenou hrou a brankami našim věrným divákům !! Pokud chcete znát podrobný průběh zápasu a sesatvu vstup na "celý článek" (cic)  Po zápase znělo s JUKEBOXU " It´s beautifull day ..." A až na prhraný zápas B mužstva, kde hrálo spíše dorost kombinovaný s C mužstvem se vše vydařilo. Postup našich hokejistů do fnále přes Švédy (gólem 7 vteřin před koncem zápasu srovnání, výhra na nájezdy) to vše předcházelo zápasu, ke kterému jsm nastupovali jen s kratičkým 15 minutovým rozcvičením. Ale kdo by se odtrhl od obrazovek, když nás repre potřebovala, abychom jí drželi palce ...? Nicméně jsme stihli i předzápasové foto... Následná výhra s Juniorem a večerní titul Interu v lize mistrů proměnil den v "beautifull day" Nedělní zlato hokejistů bylo završením skvělého víkendu, takže "beautifull weekend" ...

Do zápasunastupoval lehce zraněný Zdeněk Nesnídal, proto se prohodili v 15. minuitě s Exnerem, tak aby si Zdeněk více odpočinul a nezatěžoval tolik zraněný stehenní sval. Bohužel se nám zranil i Kamil Douděra, který musel odstoupit již ve druhé minutě se zraněnou Acchillovou patou !!! Na jeho post se přesune Doležal a na uvolněnou pozici pravého obránce nastoupí Jašev. Kamil však stihl zabránit nebezpečné situaci, kdy soupeř vnikl ze strany do vápna a Kamil odkopem mimo vápno alespoň na chvíli zabránil nebezpečí. Následnou střelu mířili hosté vysoko nad branku. 12. minuta Honza Nesnídal se protáhne mezi dvěma hráči a najde zcela osamoceného Motla na vápně, ale ten si míč přistrčí daleko od nohy a střílí do vyběhnutého brankáře. 20. minuta Kopeme Exnerem trestný kop (za faul na Motla) do vápna, kam na míč nedoskočí Pospíšil. 25. minuta akce Junioru po křídle, střílený přízemní centr Morávek vyrazí jen před sebe. Odraženého míče se zmocní Exner, který projde individuálně přes celé hřiště. Je sražen v poslední fázi, ale píšťalka mlčí. 30. minuta míč po ose Jašev, Exner, Doležal, posledně jmenovaný centrem hledá Honzu Nesnídala, kterému lehkou hlavičku chytá brankář hostí Tichý. 32 minuta po faulu na Zd. Nesnídala kopeme trestný kop do vápna, oba Nesnídalové hlavičkují, závar, Pospíšil se snaží o dorážku. Brankář hostí řeší razantním výběhem a míč z vápna vyrazí. 37. minuta po dlouhém autu Motla si hosté nerozumí ve vápně a míč propadne ke k Pospíšilovi, který netrefí  skoro prázdnou branku ... 38. minuta hosté se dostanou jen ke střele z 30 m a Morávek jistě chytá. 39. minuta Jašev po celém pravém křídle výborně potáhne míč, přihraje Honzovi Douděrovi, který míří jen do středu branku do připraveného brankáře. 43. minuta získáme míč na naší půli, následuje dlouhý nákop Exnerem na volného Honzu Nesnídala, který se uvolní a střelou k tyči dává na 1-0 !!!

46. minuta Začínáme akcí středem hřiště, Honza Děda potáhne míč, uvolní do vápna Honzu Nenídala, ale ten je na poslední chvíli zakřižován stopery. 48. minuta další pěkná akce středem Honzy Dědy, narazí si s Honzou Nesnídalem a pálí nad branku. 49. minuta Pospíšil zatáhne po straně míč a centrem na zadní tyč hledá Honzu Douděru, který hlavičkuje zblízka do brankáře. Chybně ... Měl hledat zpětnou hlavou zcela osamoceného Honzu Nesnídala ... 53. minuta Honza Nesnídal vyváží míč středem a krásně nachází přihrávkou středem Dědu, který pálí jen do brankáře. 54. minuta Jašev uvolní po zemi Honzu Nesnídala, který střelou z vápna prověřil brankáře Tichého. Ten skokem vyráží a akci zachraňuje. 55. minuta hosté kopou nebezpečný roh, na který nabíhají na přetažený centr hosté a hlavičkují z blízkosti nad branku. 65. minuta hosté projdou středem, přihrávka na levé křídlo, centr a útočník hlavou v gólové pozici z 10 m míří mimo !! 68. minuta Jašev 2x ztrácí míč v rohu velkého vápna, rána hostí, Morávek vyrazí a Pospíšil jistí odkopem do bezpečí. 70. minuta Zdeňka Nesnídala střídáme Aldem Cicalou, který po něm zaujímá pozici útočníka. 73. minuta Honza Nesnídal je faulován při dobrém pokrytí míče. Na centr Douděry skvěle naskakují naši hlavičkáři, brankář dorážku chytá. 78. minuta hosté kopou po faulu Jaševa slibnou standardní situaci ze strany. Střílený centr s námahou odvracíme z vápna, následuje další rána, prásk a míč jde nad branku. V 80. minutě překvapil Doležal střelou z dálky (30 m) hostujícího brankáře, který na jeho střelu dosáhl jen konečky prstů a tak střele s deální trajektorii mírného dlouhého lobu nezabránil - míč zapadl pod břevno do sítě a vedeme už 2-0 !!! Junior nedokáže reagovat a jsme to naopak my, kdož jsou v tlaku a ve velké pohodě dohráváme zápas. V 83. minutě posíláme nepovedený centr do vápna po zatažení po pravé straně Douděrou. Brankář se snaží skokem míč zachytit, ale míč mu vypadne z ruky. Pohotový Honza Nesnídal se zmocňuje míče a pohodlně zakončuje z malého vápna do prázdné branky a zvyšuje tak stav na 3-0 !!! Morávek má práci s jednou z posledních akcí hostí. Nebezpečnou střelu skvěle vyráží skokem k tyči. A aby toho nebylo málo, tak tu je ještě 86. minuta, kdy vysuneme přízemní přihrávkou za obranu a Aldo Cicala jde sám na brankáře a nemýlí se a chladnokrevně zakončuje křížnou střelou k tyči - stav se mění na konečných 4-0 !!! (cic)

Dolní Počernice - Junior Praha 4:0

43. min: Jan Nesnídal
80. min: Jan Doležal
83. min: Jan Nesnídal

2. min: Dany Jašev (rank) za Kamil Douděra
70. min: Aldo Cicala (rank) za Zdeněk Nesnídal
78. min: Michal Čížek (rank) za Jakub Motl
42. min: Tomáš Pospíšil Karta
59. min: Josef Exner Karta