Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

4. 10. 2020: 16:00
SK Ďáblice z.s. - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

25. 9. 2020: 19:00
Dolni Počernice "A" - SK Viktoria Štěrboholy
0:2 (0:1)
Procitnutí a první domácí prohra po skoro dvou letech
Napsal: cic dne Neděle, 11 Srpen 2019 14:07   

DP „A“ – HÁJE JIŽNÍ MĚSTO 1:4 (0:2) nezvládli jsme úvodní zápas, nezvládli jsme agresivitu soupeře, rychlost, zaostávali jsme v kombinaci a technice, ale hlavně chyběla asi pokora, která v hlavách vytvořila dojem, že jsme neporazitelní… A hlavně jsme se popravili vlastní nedisciplinovaností, neplněním taktických pokynů a individuálními chybami… Více o zápase – vstup na „celý článek“. Reparát můžeme složit v příštím zápase, který hrajeme opět na domácím hřišti, v pátek 16.8. od 19:30 hod a soupeřem nám bude SOKOL TROJA (cic)

60 minut bez střely na branku, odskakující míče na deštěm zkrápěné ploše, která byla naším dvanáctým protihráčem. Nedokázali jsme si často přihrát ani tři přihrávky po sobě. Byli jsme pomalí v kombinaci a spolu s agresivitou soupeře, která nás dostala do chyb v naší útočné činnosti a v celkovém vedení hry. A závěrečná dvacetiminutovka zlepšené hry už nestačila. Stav 0:3 jsme již zkrátit nedokázali. Ale už jsme zlepšili hru, plnili jsme lépe taktické pokyny a vytvořili jsme si několikeré obrovské gólové šance. Ale snad je to malé světélko na konci tunelu nepovedeného zápasu, kde hledat pozitiva.

9´ hosté zahajují brejkovou akci po naší levé straně, krásnou a v podstatě nezastavitelnou. Centr do kapsy do vápna, kam zabíhá Novák a přízemní střelou pálí na branku. Kučák skvělým zákrokem vyráží na roh. Centr z rohu vyráží Kučák mimo vápna a dorážku hosté pálí vysoko nad branku. 12´ druhé otevřené okénko, nebo spíše celé dveře. Kolmice za naší obranu, vyběhnutý Kučák vyosí protihráče, který se na našem golmanovi uvolní kličkou a hledá zakončení z velkého úhlu. Tři naši bránící hráči nedokáží zamezit přihrávce na malé vápno Novákovi a jeho následné střele do branky, kde neúspěšně zaskakuje Čupr. Střelec se nemýlí a prohráváme 0:1. 20´ po chybném vystavení do ofsajdové pasti jde Novák sám na branku, ale jeho příprava ke střele ve vápně je nemotorná a pomalá a poskytne tak Malimánkovi jej o míč připravit za cenu ukopnutí na roh. 29´ Žárský uvolní do strany rozeběhnutého Adamce, který však svůj centr posílá jen vysoko do ochranné sítě nad brankou. Ach jo, uleví si všichni, protože ve vápně jsme měli dva zcela volné spoluhráče… 30´ Trestný kop na rohu velkého vápna zahrává do vápna Čupr, ale bohužel jeho centr je blíže brankáři Láčikovi, takže nikdo z našich nabíhajících spoluhráčů na míč nedosáhne a golman hostů míč vyráží. 31´ Adamec ztrácí míč v naší rozehrávce po lajně. Aktivně vystoupený Malimánek nezachytí kolmici a je opět zle. Zaběhnutý protihráč centrem na zadní tyč najde Máchu, který krásným volejem z malého vápna trefuje přes bránícího Urbana branku a prostřeluje mezi Kučákovými nohami do sítě. Prohráváme 0:2. 40´ opět ztráta míče v rozehrávce, tentokrát u naší levé postranní čáry, míč naváží středem Nguyen Dinh Nam a pálí ze 17 m přízemní střelu na branku. Kučák skvělým zákrokem míč vyráží na roh, který neutralizujeme.

46´ hosté opět hrozí průnikem po straně centr a zakončení znemožní dobře bránící Malimánek. 49´ na rohu velkého vápna zahráváme Čuprem trestný kop, který nedokáže žádný z našich nabíhajících spoluhráčů zasáhnout a dobře kopnutý míč tak jen proletí malým vápnem. 54´ konečně také my nachytáme soupeře v nedbalkách. Beer filtruje na Žárského, který jde středem hřiště sám na branku. Ale při posledním přípravném dotyku do vápna si míč posune doleva a dá tak šanci vracejícímu se obránci jej zablokovat nejen v zakončení, ale i v přihrávce zcela volnému Vernerovi. 56´ po zastaveném průniku Vernera zahráváme rohový kop na zadní tyč, kde Adamec sklepává míč pro střelce na vápně, ale jen na kopčky soupeře a zahájí tím jejich rychlý kontr, který však soupeř netrestá. 62´ Čupr ztrácí míč v rozehrávce u vlastního vápna, ale situace se dá ještě zachránit. Ale s chutí hrající Novák projde na hranici vápna přes Malimánka a Prokopa a zakončuje do horního rohu branky a zvyšuje na 0:3… 64´ naše první zakončení mezi tyče. Malimánek prověří střelou z 18 m Láčíka, kterému míč vypadne z rukou, ale před dobíhajícím Žárským jej dokáže napodruhé pokrýt. 68´ střídáme a měníme rozestavení. Adamec jde dolů. Na pravou zálohu se posune Pour, Beer jde za něj do středu zálohy, Žárský na podhrot, Verner na hrot a Dufek na uvolněný post levého záložníka. 73´ Pour u vápna rozdá Žárskému, který vstupuje ze strany do vápna, přihrává na Vernera, ale ten na malém vápně netrefuje branku. 76´ Dufek centrem do vápna najde naběhnutého Vernera a konečně se trefujeme. David nasměroval hlavičkou míč k tyči – snižujeme na 1:3. 75´ kombinujeme u vápna, Verner zády k brance ve vápně posune zpět na jeho hranici na Poura, který střílí, ale jen do středu branky. 82´ centr do vápna, Čupr zaváhá při bránění Nováka, který si míč zpracuje a z 5 m prostřeluje Kučáka počtvrté a završuje svůj hattrick a dává výsledku konečnou podobu 1:4… 87´ Háje však ještě jednou zahrozí. Po uvolnění na hranici vápna střílí na branku, ale naštěstí mimo tři tyče. 88´ Běla uvolňuje rozeběhnutého Žárského, který centrem hledá ve vápně naběhnutého Skoumala, ale ten na míč nedosáhne. Dufek míč zachytí, kličkou se uvolní na obránci a zakončuje z malého vápna. Míč i přes zákrok brankáře míří do branky, ale obránce jej ukopne.

Promarněný úvodní poločas a zlepšená dvacetiminutovka nenahradí. A když k tomu přidáme individuální chyby, pak je výsledkový propadák na světě. (cic)Dolní Počernice - FC HÁJE JIŽNÍ MĚSTO 1:4

Góly
76. min: David Verner
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
69. min: Lukáš Dufek (rank) za Tomáš Adamec
80. min: Filip Běla (rank) za Lukáš Pour
Karty
40. min: Jaroslav Skoumal Karta
80. min: Vojtěch Malimánek Karta

M. Kučák
rank
V. Malimánek
rank
J. Prokop
rank
M. Čupr
rank
M. Urban
rank
T. Adamec
rank
J. Skoumal
rank
L. Pour
rank
D. Verner
rank
V. Beer
rank
J. Žárský
rank
 

Svátek má

Dnes 28.09.2020 : Michal
Zítra 29.09.2020 : Jeroným

Narozeniny má

2.9.2020: Filip Cicala 30 let
5.9.2020: Ondřej Sedláček 28 let
8.9.2020: Filip Výborný 25 let
21.9.2020: David Pastorek 22 let
23.9.2020: Martin Cicala junior 21 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login