Dolni Počernice "A" - TJ JUNIOR PRAHA
3:1 (1:0)
Další navlečený korálek a omluva za předchozí zápas…
Napsal: cic dne Sobota, 29 Září 2018 20:11

DP „A“ - ĎÁBLICE „B“ 3:0 (2:0) V týdnu jsme si rozebrali předchozí nepohledné a nepovedené utkání, poučili se a tentokrát jsme předvedli opět skvělý výkon. Více o utkání vstup na „celý článek“. Milan Novák nám opět připravil ze zápasu videoreportáž, za kterou moc děkujeme. Najdete ji zde Příští zápas sehrajeme s jedním z nejtěžších soupeřů, s aspirantem na postup, s týmem TJ SPOJE PRAHA. Utkání se hraje na hřišti soupeře v sobotu 6.10. od 11:00 hod (cic)

2´ po faulu na Vernera zahráváme Beerem trestný kop do vápna, kde obránce fauluje opět Davida Vernera zezadu postrčením rukama a přišlápnutím kopačky, ale rozhodčího píšťalka zůstala němá. 6´ Tomáš výkopem od branky hledá v hlavičkovém souboji Beera, který se štěstím prodlouží za sebe na Wahbiho, jenž vyzve ke vstupu do vápna Vernera. Zpětná klička, střela, ale zakončení mu zablokuje obránce. Akce pokračuje, odražený míč si sebere Wahbi a v průniku je zastaven u rohového praporku nedovoleným zákrokem. Zkrácený roh pohodlně odvrací obránce hostů a Pour zakončuje z voleje daleko mimo konstrukci branky. 9´skvělá kombinační akce na 1-2 doteky od naší půle po ose Adamec – Pour - Beer – Pour  -Smagovič, který filtrem hledá Wahbiho, ale tomu je při vstupu do vápna odmáváno ofsajdové postavení. 10´ zahrávají hosté nepovedený trestný kop, který je zahájením naší gólové akce. Picek vyváží míč, dlouhým pasem najde Wahbiho, který se uvolní u vápna na obránci a centrem od brankové čáry najde Vernera. K míči se David dostane díky promáchnutí ďáblického Neradila a krásnou umístěnou střelou z 10 m uklízí míč za háčky a pádí oslavit cihlou – vedeme 1:0!!! 12´Picek centruje do vápna, chyba obránce a k propadnutému míči se dostane Beer, který po chytré kličce posadí dobíhajícího obránce na zadek a zakončuje z 10 m slabou střelou k tyči, kterou tak brankář Voloshyn chytá. 16´ Wahbi se prosadí mezi dvěma obránci do vápna a centrem od brankové čáry najde na zadní tyči Cicalu, toho podskočení obránce zaskočí a míč nezpracuje ideálně a bohužel kazí i zpětnou kličku a tak nadějná akce není ani zakončena střelou. 18´Wahbi zahrává trestný kop do vápna, obrana odvrací míč a zahájí rychlý brejk, který zakončuje Borkovych vstupem do vápna, ale skvělým návratem jej Cicala obere o míč a zažehnáme tak první velkou šanci hostů. 19´Picek se jesličkami uvolňuje na obránci a vstupuje do vápna, další obránce mu míč ukopne na rohový kop. Ten zahrává Wahbi a před osamoceným Vernerem míč lízne obránce a znemožní mu zakončení. 22´ zahráváme další trestný kop z místa zkráceného rohu. Wahbiho centr opět odvrací obrana domácích. 23´ ďáblický Procházka se po naší chybě na středu hřiště a proběhnutí řítí sám na branku, ale díky skvělému návratu tandemu Adamec + Cicala mu znemožníme zakončení a čistě jej Cicala na hranici vápna okrade o míč. 24´ Verner ve spolupráci s Wahbim obejdou protihráče. Dalšího obránce skvěle obhodí Vernera Wahbi se řítí na branku. Tentokrát namísto přihrávky volí křížnou přízemní střelu, ale ta těsně mine tyč ďáblické branky. 25´trestný kop hostů, na centr naskakuje Procházka, ale Prokop mu ve výskoku umožní míč jen líznout a ten tak jen utíká do zámezí. 26´Beer pasem najde na hranici vápna Wahbiho, který po obhození obránce vystřelí pravačkou a mine těsně tyč hostující branky. Vysypaná střela však málem zapadne do branky a brankář Voloshyn reaguje pozdě. 27´ Smagovič najde filtrem Vernera a ten svou střelu po otočce zamíří jen do ochranné sítě nad brankou. 29´ dlouhý nákop hostů Smagovič vyhraje hlavu, Beer prodlouží lobem za obranu a za tu se řítí Wahbi a ten s jistotou lobuje golmana Voloshyna a zvyšuje na 2:0. 34´ Beer roztáhne  hru přihrávkou do strany na Picka, který zpětnou přihrávkou ve vápně hledá Poura a ten zakončuje přízemní střelou, kterou s jistotou chytá golman Voloshyn. 40´ Wahbi z poloviny hřiště zahrává trestný kop do vápna, Verner je sražen na zem, ale rozhodčí zákrok neposuzuje jako nedovolený. 41´Beer jde do brejku středem hřiště posune na vedle sebe na Vernera, ale toho při vstupu do vápna hosté faulují. Trestný kop zahrává Wahbi přes zeď, ale golman jeho střelu vyráží. Další dorážka Poura z velkého vápna končí v ochranné síti nad brankou. 43´Picek si s Pourem dají přednost v odkopu míče a darujeme tak možnost zakončení v nebezpečné vzdálenosti z malého vápna. Nepovedenou střelu kryje bezpečně do svých rukavic Krpálek. 45´ Pour filtrem vyšle Cicalu, který přihrávkou od brankové čáry hledá zcela volného naběhnutého Picka. Bohužel ale jeho gólovou přihrávku chytá golman Voloshyn.

Skvěle odehraný poločas a tak není třeba zasahovat do sestavy

47´ Picek krásně přepustí při překřížení míč pro Poura, který mu následně opětuje přihrávku do vápna, ale na tu Picek nedosáhne a před naběhnutým Vernerem míč zachytí obránce. Následný rohový kop zahrává Wahbi na vzdálenější tyč. Osamocený Verner netrefuje míč z voleje a obrovská šance je tak obranou následně neutralizována. 48´ Beer zahrává trestný kop, za záda obránců zabíhá Smagovič, který na míč nedosáhne a jen jej lízne, takže končí mimo branku. 50´ po faulu na Wahbiho trestný kop zahrává sám faulovaný hráč na hranici velkého vápna, od brankové čáry a centrem najde osamoceného Vernera. Opět však obránce před ním míč odvrací. 51´ Beer spolu s Pourem sevřou protihráče a ukradnou mu míč. Beer uvolní pěknou patičkou Poura a ten přihrávkou do strany vyšle Vernera ke vstupu do vápna. Střelou na bližší tyč se nemýlí a zvyšuje na 3:0 a může opět slavit „cihlou“!!! 53´Picek si obhodí protihráče a skvělým lobem najde zaběhnutého Wahbiho, který jde ze strany sám na brankáře. Je mu ale odmáván hraniční ofsajd. 57´ filtruje přihrávku mezi dva obránce na Beera, který pak posune Pourovi do vápna. Lukáš zatáhne míč k brankové čáře a zpětnou přihrávkou hledá k zakončení Vernera. Obránce mu ale finální přihrávku zastavuje. Následný rohový kop na přední tyč opět hosté odvrací. 60´ Wahbi filtruje obranu na rozeběhnutého Vernera, vstupu do vápna dává stopku svým skluzem Muška. Golmanu Voloshynovi při chycení míč vypadne z rukou a zahráváme tak rohový kop. Wahbi najde přetaženým centrem Vernera, ale ten nedokáže v souboji s obráncem dopravit míč do poloprázdné branky. 65´Propagační a nedůraznou střelu hostů Krpálek chytá pohodlně do rukavic. 67´ Beer najde lobem Vernera, ale tentokrát tváří v tvář golmanovi selže a golman Voloshyn jeho střelu vyrazí nohami. 72´ Wahbi protáhne golmana Voloshyna, který střelu k tyči vytěsní na rohový kop. Ten zahrajeme na krátko a Pour svým nástřelem vyzve k zakončení naběhnuté spoluhráče, ale nikdo na jeho skvělý nástřel nedokáže zareagovat. 75´ Tomáš kazí rozehrávku, kterou zachytí ďáblický Černý a po navedení k hranici vápna vystřelí. Krpálek volejbalovým zákrokem míč vyrazí k dalšímu protihráči, Procházkovi, který nástřelem na zadní tyč hledá naběhnutého spoluhráče k zakončení. Prokop však je dobře postavený a míč ukopne do bezpečí. 81´Wahbi vstupuje rychlostí přes dva obránce, zpětnou přihrávkou najde Jaševa, ale ten z gólové pozice na penaltě netrefuje vůbec branku. 88´ hosté se dostanou na hranici vána k zakončení, svou střelu z lehkého úhlu však posílají jen do břevna.

Poctivým výkonem s perfektním plněním taktických pokynů jsme dosáhli vítězství. Navlékli jsme další důležitý korálek. Dokázali jsme na zaváhání reagovat výhrou, ale musíme být pokorní a plni respektu ke každému soupeři, jen tak můžeme pomýšlet na navlečení dalších korálků… (cic)

Dolní Počernice - SK ĎÁBLICE z.s. B 3:0

10. min: David Verner
29. min: Bilel Wahbi
51. min: David Verner

65. min: Filip Beneš (rank) za Tomáš Adamec
65. min: Tomáš Maxa (rank) za Libor Picek
75. min: Dany Jašev (rank) za Vladimír Beer
82. min: Martin Zamboj (rank) za David Verner
55. min: David Verner Karta
68. min: Libor Picek Karta