Dolni Počernice "A" - SK Union Vršovice, z.s. B
1:1 (0:0)
A tak už žádný brankář nebyl k dispozici…
Napsal: cic dne Čtvrtek, 28 Červen 2018 22:47

DP „A“ UNION VRŠOOVICE „B“ 1:1 (0:0)  Čáryfuk na koncertě. Miki přetrvávající zranění kotníku a došlo i na Cicalu staršího, kterému dalo stopku zlomené zápěstí. A už nebylo kam sáhnout… 6 brankářů je mimo a tak do branky šel hráč z pole - Libor Picek… Více o zápase – vstup na „celý článek“. (cic)

Psát si poznámky v tomto zápase? Nešlo to. Dvacet minut jsem musel být jednou nohou ve hřišti a burcovat hráče. Letargie, nuda, nechuť, vedro, nebo co? Co se stalo s týmem,. Který skoro celé jaro šlapal a prahnul po výhře. Bylo to snad očekávaná absence trenéra? Nevím, výkon byl tak tragický, že jsem celou „osvěžovací“ přestávku ve 20. minutě využil k první taktické přestávce. Nepřijel jsem 340 km tam a zpět jen proto, abych sledoval bezkrevný výkon!!! Tolik shrnutí. Další (ne)publikovatelné taktické pokyny nezveřejním. Ostudný byl celý úvodní poločas. Bylo potřeba střídat 9 hráčů, kteří neznámo z jakých výše uvedených či jiných důvodů málem pošlapali celou jarní sezonu. Překvapilo mě, že jsme se báli hrát. Proč, proBoha proč se bojíme hrát fotbal? Proč v posledním zápase ukážeme strach z fotbalu, nevím. Po poločase se sice hra zlepšila, ale bylo to na hony vzdálené tomu, co jsme předváděli celé jaro. Chtěli jsme se rozloučit výhrou, ale jak, když jsme si nedokázali poradit se soupeřem, který nebyl nepřekonatelný. Navíc jsme prohrávali 0:1. Alespoň remízu jsme zachránili v 90. minutě a stali jsme se tak remízovými králi. Dnes již víme, že kdybychom jich většinu přetavili ve vítězství, tak bychom dosáhli i na postup… O to více mrzí podzimní část. Branku jsme vstřelili v samém závěru. Mladý Matěj Černý vstupuje neohroženě ze strany do vápna a je podražen. Trestný kopů zahrává Vaňourný a na zadní tyči naskakuje Prokop a krásnou hlavičkou srovnává na 1:1. Moc jsem toho nenapsal a tak se podívejte ještě na fotogalerii zde (cic).

p.s. ještě doplním střelecké tabulky, ale to až zase jiný den

Dolní Počernice - SK Union Vršovice, z.s. B 1:1

90. min: Jan Prokop

46. min: Stanislav Vaňourný (rank) za Dany Jašev
46. min: Tomáš Adamec (rank) za Martin Roman
61. min: René Nápravník (rank) za Vladimír Beer
76. min: Martin Michal (rank) za Michal Čížek
65. min: Stanislav Vaňourný Karta