Dolni Počernice "A" - SK Čechie Uhřiněves, z.s
4:3 (4:2)
Den samostatných nájezdů
Napsal: cic dne Sobota, 21 Srpen 2010 10:52

RADONICE - DP "A" 5-2 (1-0). Zcela pozměněná  sestava nastoupila k nedělnímu zápasu. Den předtím jsme sehráli těžké utkání s Nespekami a projevilo se to na účasti následující den. Výčet omluv z důvodu zranění, rodinného oběda či večeře, opalovacího dne a bůh ví čeho ještě se utkání sehrálo spíše s naším B týmem posíleném o několik hráčů aspirujících post v hlavní jedenáctce A mužů. Bohužel zcela ojediněle špatný výkon všech bez rozdílu se podepsal na šokující vysoké prohře. Bohužel utkání ukázalo zanedbanou fyzickou přípravu mnoha hráčů, kteří se domnívají, že 3 - 4 letními treninky vše dohoní ... (cic)

1. minuta zahrávají domácí malou domů, Veselý přihrávku vystihne a jeho zakončení brankář kryje. 5. minuta další naše pěkná akce Veselého, hledá ze strany přihrávkou pod sebe Exnera, který ve vápně pálí těsně nad branku. 7. minuta Morávek nejistě vyrazí míč před sebe soupeř naštěstí nedokáže reagovat. 14. minuta domácí kopou trestný kopze strany. Ventr proletí naším malým vápnem, osamocený útočník přestřelí branku ...17. minuta domácí pálí z vápna, lehká teč, Morávek fantastickým zákrokem vytěsňuje na roh. 18. minuta presujeme obranu Veselým a vybojujeme míč, který dostává do 100 % pozice Mařík. Osamocený před brankářem ani netrefí branku a následnou dorážku Wilda, který nepřesnou střelu ve skluzu posílá do branky, srazí mimo obránce. 24. minuta domácí jdou po přehlédnutém ofsajdu sami na naši branku a skvělým skokem chytá !!28. minuta domácí vniknou do vápna, dvě přihrávky a střelu Morávek chytá. Ještě v téže minutě to samé u soupeřovy branky, ale i my se v závaru neradujeme. Mařík a ani Veselý míč do branky neprotlačí. 31. minuta domácí z 25 m trefují ranou z 25 m břevno... 38. minuta domácí hráč po pravém křídle přejde vše co mu sojí v cestě, přihrávka od brankové čáry na malé vápno a útočník nám zavěsí do prázdné branky - prohráváme 1-0 !! Můžeme vyrovnat v zápětí. Mařík jde ve 42.minutě sám na brankáře, ale míří mimo branku !!!

Do druhé půle odstupuje pro zranění Svoboda, pro totální vyčerpání Roman a Gemza. Tím již není prostor na případné střídání a soupeř poločas zcela opanuje. 48. minuta domácí po autu si narazí ve středu hřiště okolo našich solních sloupů a přichází první samostatný nájezd na Morávkovu branku - střela 2-0 !! Ani neuběhne minuta a soupeř nám zasazuje asi ránu, která zlomila celé mužstvo na psychice a všem tak ztěžknou nohy, že už neběhá nikdo než Veselý a Vycpálek a čerstvý Verner... 49. minuta opět samostatný nájezd lobuje Morávka na 3-0 !! 50. minuta Verner sám na branku a lobem trefuje břevno. 55. nerovný běžecký souboj Langmajer a domácí mladý útočník, ale Morávek nájezd kryje. 56. minuta Jašev kazí rozehrávku, domácí sami na Morávka, ten střelu vyráží. Od této minuty zapisovatel zapisuje jen jeho slovy 1.000 % šance z obou stran (matematici prominou nesmysl !!). Přichází ještě mnoho nájezdů, až soupeř říká, už ne. To stačí s těmi samostatnými nájezdy... 60. minuta po rohu Vycpálka trefuje Veselý hlavou břevno. 66. minuta Jašev takticky zastavuje jeden ze samostatných nájezdů a domácí trestný kop proměňují ranou k tyči na 4-0 !! 68. minuta opět narážečka ve středu hřiště domácích a zcela zdecimované torzo našich bránících hráčů nereaguje a jen se ohlíží jak zakončují domácí střelnici samostatným nájezdem na 5-0 !! 69. minuta Tarantík vypálí nepovedenou střelu a Veselý do střely vloží špičku a snižuje čestným úspěchem na 5-1 !! Domácí střídají hokejově jako zběsilí, už i oni jsou v teplém počasí již fyzicky odrovnáni až přichází poslední zajímavý moment: 80. minuta Jašev potáhne po kraji, přihrávkou hledá Polocha, který střelou k tyči snižuje na konečných 5-2 !!

Radonice - Dolní Počernice 5:2

76. min: Martin Veselý
80. min: Jan Poloch

46. min: Marek Verner (rank) za Lukáš Gemza
46. min: Dany Jašev (rank) za Martin Roman
46. min: Jaroslav Langmajer (rank) za Michael Mařík