TJ Praga - Dolni Počernice "A"
2:1 (0:1)
Šancí na 4 zápasy a jediná vstřelená branka ...
Napsal: cic dne Čtvrtek, 05 Srpen 2010 18:12

DP "A" - PRAHA 1999 1-3 (1-1) Tolik šancí, kolik jsme si vytvořili v 1. poločase, že by nám to vystačilo na mnoho zápasů, ale ta střelecká nemohoucnost !! Je pozitivní, že jsme si šance dokázali vytvořit. Teď už stačí jen začít proměňovat... Horší by bylo, pokud bychom se do nich nedostávali. Vypadalo to, že hosty ve druhé půli smeteme, ale nekonalo se. Naopak. Sfoukli nás jak svíčky. Chcete-li se dočíst více o zápase, pak vstupte na celý článek (cic) 7. minuta první náznak šance, po faulu Adamce kope soupeř trestný kop ze strany. Centr jen prolétne našim vápnemdo zázemí. 8. minuta identická situace na druhé straně. Náš centr vypadně brankáři z rukou, ale naši hráči reagují pozdě. Zdeněk Nesnídal končí akci faulem na brankáře. 12. minuta rozhodčí píská nepřímý volný kop našemu brankáři Tichému za dlouhé držení v míče v rukou. Střelu blokuje naše zeď na roh, který úspěšně odvracíme. 18. minutaHonza Nesnídal se uvolní ve vápně, snaží se pak přihrávkou najít zcela volného Exnera, ale obránce skluzem na poslední chvíli odvrací... 20. minuta Šedivý vyšle projektil z 25 m, brankář jeho střelu pod břevno bravurně chytá. 23. minuta kombinuje Poloch s Exnerem, posledně jmenovaný vysune za obranu Honzu Nesnídala, ten se ocitne zcela sám před brankářem  a dělá mu kličku. I přestože se natočí a volí kop svou silnější pravou nohou, tak jeho zakončení křížnou střelou po zemi z ne příliš velkého úhlu mine těsně prázdnou branku !!! 25. minuta Ondřej WILD  prokáže důraz v napadání rozehrávky ve vápně soupeře a na rozdíl od Honzy pak prázdnou branku z úhlu trefuje - vedeme zaslouženě 1-0 !!   28. minuta kopeme Exnerem roh, na který naskočí zcela volný Šedivý a hlavou jen těsně mine branku. 31. minuta se uvolní Honza Nesnídal a postupuje sám na brankuz levé strany. Před hranicí velkého vápna přelobuje vyběhnuvšího brankáře, ale opět mine těsně branku. 31. minuta další naše krásná kombinační akce Wild - Honza Nesnídal. Honza uvolní zcela volného Polocha, který v brankové příležitosti dává vedle ... 39. minuta 3 šance pro hosty. Po autu z pravé strany útočník lízne hlavou míč a Tichý skvěle reakcí střelu k tyči vytěsňuje na roh. Po něm hosté pálí z hranice 20m a Tichý opět vyráží nad sebe následná hlavička orazítkuje spojnici naší branky. 43. minuta hosté uvolní záložníka za naší obranu, Adamec zaspí a tak jde protihráč sám na nešeho brankáře. Bohužel Tichý reaguje na centr a hráč volí střelu namísto centru a prostřeluje jej na bližší tyč - srovnáno před poločasem 1-1 !! 45. minuta Roman z trestného kopu napálí z 30 m střelu do břevna a dobíhající Adamec z malého vápna přestřelí prázdnou branku !!!!!!! Tím končí poločasový festival zahozených šancí

51. minuta Adamec ztrácí míč při zakládání akce. Tím nás soupeř přečíslí a gólovou dorážku do prázdné branky zázračně zachrání skluzem Šedivý. 58. minuta soupař nám tvrale celý druhý poločas hrozí z pravé strany. A další nebezpečná akce s vniknutím do vápna ze strany. Střela - vyráží s námaho Tichý, míč trefí do hlavy Šedivého a Zd. Nesnídala. Na poskakující míč na malém vápně nabíhá hostující hráč a zcela odkrytou a volnou branku z 4 m netrefí. Míč trefí nad břevno (!!) a zcela bezmocně ležící naši tři hráči si oddechnou. 65. minuta opět nebezpeční hosté. Gólovou střelu vyráží Tichý před sebe a další dorážka jde nad naší branku. 71. minuta je tu třetí akce hostí po pravé straně, tentokrát zakončená brankou na 1-2. Soupeř vniká do vápna od brankové čáry centr podél malého vápna a tam na zadní tyči není problém pro zcela osamoceného hráče trefit prázdnou branku. 72. minuta Motl vypálí jedovato střelu z dálky, kterou brankář vyráží na roh. 75. minuta hosté střílí z 30 m tvrdou střelu, která se odrazí od tyče a trefí Tichého nešťastně odrazem do zad... prohráváme 1-3 !! 80. minuta hosté nás vyšachují až do vápna, ale nepodaří se jim dotlačit míč do prázdné branky. 82. minuta hosté jdou sami na brankáře Tichého, ale ten nájezd chytá. 85. minuta Další akce host, centr a útočník trefuje placírkou břevno. 87. minuta hosté jdou sami z pravé strany (...) sami na branku, rána a vysoko nad branku ... My v závěru kopeme trestný kop Polochem, ale jen do zdi.

Poznámka záverečných cca 20-25 minut dohráváme o 10. Odstoupil zraněný Zdeněk Nesnídal. Zkoušíme i tuto variantu Laughing

Dolní Počernice - 1999 Praha 1:3

25. min: Ondřej Wild

46. min: Jan Vycpálek (rank) za Martin Roman
46. min: Martin Veselý (rank) za Jan Nesnídal
46. min: Jan Děda (rank) za Michal Čížek
37. min: Jakub Motl (rank) za Josef Exner