Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Los rozhodl o bronzovém stupínku !!!
Napsal: kudla dne Čtvrtek, 05 Srpen 2010 17:36
DP "A" - KOLODĚJE  2-2 (1-0). Pro přehlednost řadím toto utkání k A týmu, i když tento zápas sehráli převážně hráči B a C týmu. Ve stejném čase se hrálo další přípravné utkání s Praha 1999. Takto jsou všechny zápasy z turnaje v Kolodějích pohromadě a jsou snadno dohledatelné zápisy z těchto utkání. Více o zápase připravil Kudla - vstup na celý článek (cic)

V neděli jsme se utkali o třetí místo s domácím týmem. Jelikož hrálo A-mužstvo přátelák proti týmu Praha 1999, nastoupili za nás převážně kluci z céčka. V prvních 10-ti minutách jsme se na hřišti rozkoukávali a hra se odehrávala ve středu hřiště. Po čtvrthodině hry jsme se začali osmělovat a měli více ze hry. Většina našich akcí začínala na levé straně, kde bylo více prostoru. Ve 20.minutě posílá Kamil míč za obranu, kam si nabíhá Bradáč a běží ze strany do velkého vápna. Dává balón pod sebe, ale jeho přihrávku naši útočníci minou. Záčínáme domácí přehrávat ve středu hriště, bohužel se nám nedaří finální přihrávka, kterou bychom se dostali za obranu a mohli tak ohrozit domácího brankáře. Domácí hrozí především z pravé strany z brejků, kde hraje asi jejich nejlepší hráč. Toho ale bez větších problémů pobrání naši obránci. Největší šanci měli domácí ve 35.minutě. Domácí útočník se zbavuje před vápnem našeho obránce a střílí do lévého rohu branky, ale náš brankář jeho střelu chytá. Ve 40.minutě zahrává Kamil rohový kop, na jeho centr na zadní tyč nabíhá Kuba Matějček, který nás posílá do vedení 1:0.

Druhý poločas pokračujeme v aktivní hře. Domácí už moc nestíhají, ale my kazíme přihrávky nebo se ukličkovávámek smrti. Naše akce tak končí před velkým vápnem. Na rozdíl od první půle se snažíme vystřelit i ze střední vzdálenosti, ale jak střelu Maxy z 52. minuty tak Maříka z 54. minuty domácí brankář čape. V 60.minutě rozehráváme nakrátko od branky, míč míří na Paldu, kterému na hrbolatém hřišti míč odskakuje a dostane se na kopačky domácího útočníka. Ten upaluje sám na Švejdu a srovnává na 1:1. My odpovídáme na vyrovnávací gól rychle. V 65.minutě se ve středu hřište dostává k míči Mařík, udělá kliku obránci a míří do vápna, kde křižnou přihrávkou nachází Bradáče, pro kterého není problém zasunout míč do prázdné branky, vedeme 2:1. Po tomto gólu máme několik šancí na zvýšení náskoku, nejvíce asi Mařík, ale jeho střelecké pokusy z hranice vápna likviduje brankář nebo míří vedle. Přestáváme myslet na zadní vrátka a to se nám stane osudným v 85.minutě. Na polovině hřiště ztrácíme míč, který domácí hráč hned posílá za naší obranu. Tam si naběhne domácí útočník a prostřeluje Švejdu podruhé na 2-2. Za necelých pět minut je konec, o 3.místě tak rozhodnou pokutové kopy.

Po pěti pokusech je stav 4:4 a pokračuje se dále. Za stavu 10:10 píská rozhodčí konec, asi už má chuť na pivko :o)) O konečném úmístnění tak rozhodne los. Hází se mincí. Jako hosté jsme měli právo volby, Kamil zvolil k překvapení všech pannu a jeho tip byl vítězný. Z Koloděj si tak odvážíme pohár za 3.místo.

Koloděje - Dolní Počernice 2:2

40. min: Jakub Matějček
65. min: David Bradáč
60. min: Jaroslav Langmajer (rank) za Rudolf Morávek
60. min: Michael Mařík (rank) za Marek Verner