Dolni Počernice "A" - FK Čechie Dubeč, z.s.
6:1 (2:1)
Nedáš - dostaneš ...
Napsal: cic dne Čtvrtek, 05 Srpen 2010 17:07
DP "A" - ÚJEZD nad LESY 0-1 (0-0) . Opět jsme hráli v kombinované sestavě A + B + C týmu a v souboji o finále jsme neuspěli ... Rozhodlo sice otřepané, ale někdy trefné pravidlo - NEDÁŠ - DOSTANEŠ. Chceš - li se dozvědět více o zápase vstup na celý článek (cic)  Zápas se hrál opět na 2x 30 minut. V první půli jsme si nevytvořili žádnou vetší šanci. Zato hosté měli 2 veliké. 12. minuta vnikl náš soupeř do vápna a zpětnou přihrávkou našel svého spoluhráče v druhé vlně. Střelu z 12 m reflexivně vyrazil Tichý. 22. minuta nás hosté přečíslili v protiútoku a nebezpečné zakončení křížnou střelou z hranice velkého vápna naštěstí skončilo těsně mimo tyče. Ve druhém poločase se v 7 minutě prosazujeme důrazem na půli soupeře. Martin Michal zachycuje rozehrávku soupeře, má možnost rozehrát na zcela volného Veselého, který již nabíhal dosamostatného nájezdu, ale váhá s přihrávkou a obránce jej stihne atakovat a odebrat mu míč. Ten posílá okamžitě dopředu a na 2 doteky se řítí do otevřené obrany soupeř a na hranici velkého vápna dělá kličku Morávkovi a posílá míč do prázdné branky prohráváme 0-1 !! Do konce utkání si ještě vytvoříme pár šancí, ale jsou to jen pološance a největší má Roman po centru Exnera. Míč však prodlouží obránce hlavou a tak se Roman dostane mimo střelecký úhel a raději volí nechat plynout míč na roh, který nepozorní rozhodčí posoudí jako odkop od branky. Asi se měl pokusit brankáře prostřelit i z úhlu, protože i odražený a vyražený míč nadělá spoustu potíží obráncům. Další obrovskou šanci měl Mařík v samostatném nájezdu Mařík. I obánce mu upadl, ale Michal jak je jeho zvykem zpomalil a počkal si na něj a nešel nepochopitelně sám do vápna ... Nic dalšího důležitého se na hřišti neodehrálo a tak nastoupíme v Neděli k zápasu o 3. a 4. místo. (cic)

ÚJEZD nad LESY - Dolní Počernice 1:0

30. min: Jakub Matějček (rank) za Jan Šesták
30. min: Martin Veselý (rank) za Marek Verner
40. min: Tomáš Adamec (rank) za Martin Michal