Dolni Počernice "A" - TJ Praga
0:5 (0:3)
Dobrý vstup do turnaje v Kolodějích
Napsal: cic dne Úterý, 03 Srpen 2010 15:33

DFP "A" - MIŠKOVICE  4-2 (1-0) Na turnaj v Kolodějích jsme do úvodního dne postavili kombinované mužstvo z našeho A, B a C týmu. Utkání nám vyšlo a vytvořili jsme si mnoho střeleckých příležitostí, z nichže jsme jen 4 proměnili. Poznámka: Turnaj v Kolodějích se hrál v Sobotu na 2x 30 minut hrací doby. (cic)      V 5. -8. minutě jsme byli 4x vystavení do ofsajdové pasti a s tímto stylem bránění jsme se museli potýkat celý zápas. Až ve druhé půli jsme dokázali reagovat lépe a soupeře jsme potrestali celkově 4 brankami.

19. minuta Exner si prohodí míč pro sebe za obranu a hosté nestačí po ofsajdové pasti zareagovat na jeho výpad. střílí branku na 1-0 po samostatném nájezdu. 20. minuta Adamec vysílá Maříka, ale střela je zblokována na roh. Adamec první půli řádil po své levé straně a připravil si sobě a dalším spoluhráčům velké brankové příležitosti. 21. minuta Roman vysílá Adamce do brejku a jeho střela je sražena na roh. 27. minuta Exner posílá příhrávkou do samostatného nájezdu opět Adamce a ten nezištně namísto střely  hledá zcela volného Veselého před brankou, ale přihrávka je dlouhá. 28. minuta opět útočíme po levé straně a centr je sražen na roh. 30. minuta Roman pasem vyzve Adamce, který přihrávkou ve vápně pod sebe hledá Maříka - jehož střela je brankářem sražená mimo branku. Veselý míč doběhne a hledá Čížka, který střelu míří nad branku. 30. minuta konec poločasu (dle turnaje se hraje na 2x 30 minut

Druhý poločas hledá Wild spoluhráče Vernera, ale ten na dobrý centr nedosáhne. 10. minuta druhého poločasu Martin Michal vybojuje důraem míč a narazí si s Vernerem. Namísto střely ve vápně volí nezištně centr na zcela volného Veselého, který hlavou vsítil na 2-0 !! Neuběhne ani pár minut a už je tu snížení hostů. 12. minuta centr ze strany na vápno a na tečovanou střelu neůže Morávek reagovat - sníženo na 2-1 !! Ale naše mužstvo je při chuti a o minutu později udeří znovu !! 13. minuta Adamec zachytil přihrávku na naší půli a po 70 m sprinterském úniku vsítili na klidný stav 3-1 !! Další uklidňující branku vstřelil opět zatím elitní kanonýr Dolních Počernic  Veselý ... V 16. minutě Wild najde křížným centrem za obranu Veselého a ten prostřelí prabkáře po zemi na 4-1 !! Do závěru již nic neproměníme a jen hosté dokážou jen chvíli po naší brance korigovat stav na konečných 4-2. Tato branka padla v 17. minutě a po chybě naší levé obrany pronikne soupeř do vápna a zpětnou přihrávkou hledá spoluhráče na vápně. Ten netrefí ideálně, ale jeho nepovedená střela nachází dalšího volného spoluhráče a ten se z maléo vápna nemýlí !! Morávek je zcela bez šance.

MIŠKOVICE - Dolní Počernice 2:4

19. min: Josef Exner
40. min: Martin Veselý
43. min: Tomáš Adamec
46. min: Martin Veselý

30. min: Marek Verner (rank) za Martin Veselý
45. min: Ondřej Wild (rank) za Martin Michal