Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

15. 6. 2024: 17:00
FC Háje Jižní Město, z.s. - Dolni Počernice "A"
3:1 (0:0)
Tak naše cesta pohárovou Evropou skončila brzy
Napsal: cic dne Čtvrtek, 16 Září 2021 15:55   

DP „A“ – ÚJEZD nad LESY 0:4 (0:2) zápas jsme nezvládli a to zejména v proměňování šancí. Více o utkání - vstup proklikem na „celý zápas“ (cic)

Los dalšího pohárového kola, respektive již nalosovaný pohárový pavouk nám dosadil přeborového soupeře z ÚJEZDA nad Lesy. Soupeř přijel jen s lehce pozměněnou přeborovou sestavou (obměněni 3 hráči). My jsme do utkání vstoupili naopak s prakticky totálně obměněnou sestavou, se třemi nadějnými dorostenci a dalšími hráči, kteří mají menší zápasové vytížení. Se soupeřem jsme mohli hrát i vyrovnanou partii, ale měli jsme problém kontrolou hry. Míče jsme zbytečně ztráceli, neudrželi jsme souboje, nepodrželi jsme míče při postavení zády brance, někdy až moc zbrkle a tím nepřesně kombinovali. Velký průvan nám dělala obě křídla, ale to, co nám zlomilo vaz, byly individuální chyby, kterými soupeři darovali laciné branky a hlavně neproměňování šancí. I proto odcházíme ze zápasu poraženi.

2´ trestný kop hostů do malého vápna na vzdálenější tyč zakončují hosté na dlouhou nohu, ale netrefují naší branku. 6´ nebezpečný rohový kop naše obrana v hlavičkovém souboji zvládne. 15´ při výjezdu od naší branky ztrácí Kratochvíl míč na rohu velkého vápna a hosté tak posunou míč na Korytu, který zcela volný na malém vápně doklepává do zcela opuštěné branky – prohráváme 0:1. Neuběhne dlouhý čas a hosté využijí v 19.minutě odkrytý prostor před naším vápnem a po navezení míče od lajny trefuje Mruvčinský technickou střelou horní roh branky a prohráváme 0:2. 23´ Dufek vstoupí ze strany do vápna, ale namísto přihrávky na zcela volného Šamšu volí střelu, bohužel jen do boční sítě… 27´další rohový kop hostů s obtížemi odvracíme. 36´ procházíme středem hřiště, kolmou přihrávkou se dostaneme až na hranici vápna, kde Šamša protečuje pro Marka Vernera, ale jeho vstup do vápna přes posledního obránce není gólový. Míč chytá výběhem golman Pecho.

Než se nadechneme ke korekci výsledku, tak se dorazíme penaltou. 49´ Malimánek nešikovným zákrokem podrazí soupeře ve vápně a nařízený pokutový kop proměňuje s jistotou Kohout a zvyšuje na 0:3. 52´ Konečně se nám daří kombinace až do vápna po ose Dvořák filtrem pro Poura, tak ač faulovaný (rozhodčí správně signalizuje výhodu) posune na Dufka, který se prosadí na obránci do vápna a je faulován. Rozhodčí píská faul a kopeme penaltu. Bohužel doposud jistý exekutor zklamal a Pecho jeho střelu k tyči vyráží. Šamša dobíhá a doklepává do branky, tak ne obránce před ním ve skoku míč ukopne na roh, ze kterého už nic nevytěžíme. Naše herní aktivita je ale vysoká 53´ Pour vstupuje do vápna, zpětnou přihrávkou vyzve spoluhráče k zakončení z malého vápna, ale dvě střely a následující závar nepřinese rozuzlení v podobě branky. 63´ hosté nás vykombinují až do vápna, přízemní přihrávku na malé vápno už se zdá že vytěží v branku. Avšak netrefuje do zcela prázdné branky ani z malého vápna. Útěchou protihráči může být, že je odmáván ofsajd. 77´ Pour vstupuje do vápna, přichází přihrávka na Vernera, který si zcela osamocený na penaltě míč zpracuje, tedy nezpracuje a dlouze odskočený míč ukopne obránce mimo vápno. Nabízela se lepší pozice na zcela volného Dufka, ale toho už Pour neviděl. 83´ Kadeřábek prohrává u rohového praporku souboj jeden na jednoho, následuje přihrávka na zcela volného Heteše, který přízemní střelou o tyč dává stavu skóre výslednou podobu 0:4.

Určitě zasloužená výhra hostů, ale neodpovídá průběhu hry. Tedy v tom, že jsme sio minimálně 1-2 branky zasloužili vstřelit a korigovat tak nepříznivý stav. Doufejme, že v zápase s Hrdlořezy budem opět pálit ostrými… (cic)Dolní Počernice - FK ÚJEZD nad Lesy 0:4

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
57. min: Lukáš Vajner (rank) za Tomáš Kratochvíl
71. min: Martin Cicala junior (rank) za Daniel Vinař
71. min: Petr Kadeřábek (rank) za Vojtěch Malimánek
Karty
81. min: Lukáš Vajner Karta

D. Hájek
rank
V. Malimánek
rank
M. Štěpán
rank
T. Kratochvíl
rank
D. Vinař
rank
L. Dufek
rank
L. Pour
rank
D. Dvořák
rank
L. Urban
rank
M. Verner
rank
J. Šamša
rank
 

Svátek má

Dnes 13.07.2024 : Karolína
Zítra 14.07.2024 : Jindřich

Narozeniny má

24.7.2024: Jan Šamša 21 let
23.8.2024: Martin Hosnedl 29 let

Tabulky

Muži "A"

Muži "B"

Mladší dorost

Starší žáci

Mladší žáci "A" 

Mladší žáci "B"

Starší přípravka 

Mladší přípravka

Mini přípravka "MINI Star"

Liga gentlemanů

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login