Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

4. 10. 2020: 16:00
SK Ďáblice z.s. - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

25. 9. 2020: 19:00
Dolni Počernice "A" - SK Viktoria Štěrboholy
0:2 (0:1)
Nepolevujeme a brankovou normu gólů jsme v generálce překonali
Napsal: cic dne Sobota, 03 Srpen 2019 23:41   

TJ BYŠICE - DP „A“ 1:5 (0:2) na krásně připraveném hřišti jsme soupeři nasypali 6 branek. Rozpor s výsledkem hledej v článku. Více o zápase – vstup na „celý článek“. Příští zápas a zároveň první mistrovský sehrajeme v sobotu 10.8. od 17:00 hod na domácím hřišti proti týmu JIŽNÍ MĚSTO HÁJE. Těšíme se na podporu našich fanoušků (cic)

I přes četné absence způsobené opět pracovními povinnostmi a posledními dovolenými jsme nastoupili v generále v silné zápasové sestavě. A potvrdili jsme kvalitu i výsledkově. Teď jen abychom to potvrdili i v zápasech mistrovských.

3´ po faulu na pronikajícího Žárského zahráváme trestný kop z 25 m Beerem, který nakrátko posune Pourovi, ale ten střílí přízemní střelu mimo tyče. 5´ zahráváme rohový kop nakrátko, kdy po spolupráci s Beerem vstupuje do vápna Pour, ale nedokáže od brankové čáry najít spoluhráče k zakončení. Následný roh (po předchozím odvrácení obrany) již definitivně odvrací obrana domácích. 8´rohový kop domácích odvracíme do bezpečí. 9´výjezd od našeho velkého vápna Malimánkem, který kolmicí posune na Vernera na polovině hřiště. David z jednoho dotyku rozjede po lajně Adamce, který ze strany vstoupí do malého vápna. Adamec posune na zcela volného Žárského, který už se zdá že dorazí míč do branky, ale míč mu před opuštěnou brankou ukopne ve skluzu obránce. 11´ Šouba chybuje v rozehrávce od vápna a míč ukradne soupeř, ale napraví to svým následným zákrokem. 15´ domácí nám rozehrávkou u vápna darují svou chybou a aktivním napadáním míč, kdy brankář neustojí svou kličku na Žárského, který ihned po zisku posílá míč po krátké kličce do sítě – vedeme 0:1. 25´ trestný kop (opět po nešetrném faulu na pronikajícího Žárského) zahrává Beer na svého faulovaného spoluhráče, ten z dotyku do strany na Poura. Lukáš po vstupu do vápna hledá na malém vápně Tomáše, ale tomu jeho gólovou střelu vyráží golman domácích. 34´ trestný kop domácích ze strany odvrací líznutím hlavou Malimánek. 36´ Čupr předskočením získá na polovině hřiště míč a zahájí kombinaci s Pourem, který vysune do strany na rozeběhnutého Vernera. Davidova zpětná přihrávka najde Beera, jehož umístěnou střelu však kryje tělo obránce. 39´ Žárský předá míč přihrávkou na zlatém podnose do vápna skvěle ze strany zaběhnutému Vernerovi. Ten osamocený a v ideální střelecké pozici střílí, ale zakončení mu vůbec nesedne a míč letí vysokým lobem nad branku… Ne, jak se diví sám střelec, jeho spoluhráči a také golman včetně všech domácích, míč zapadne do sítě - vedeme 0:2!!! 41´ Žárský vyzve k zakončení do vápna Skoumala, ale jeho pokus je spíše jen vysypaným míčem z nůše a ještě přímo do golmana…43´ Šouba skvělým zákrokem vyráží nebezpečnou křížnou střelu a následný roh odvracíme do bezpečí.

O poločase střídáme a měníme při něm rozestavení hráčů. Střídající Kotchera jde na hrot, Žárský jde na místo podhrotového útočníka namísto střídajícího Beera. Adamec se do druhého poločasu zatáhne na pravý kraj obrany, Malimánek jde na levou obranu a Dufek na uvolněné místo levé zálohy. Následně ještě střídáme hokejově.

46´ rohový kop odvrací domácí k Adamcovi, který po zpracování pálí na branku z 30 m, ale golman s jistotou chytá. 51´ Žárský si narazí na hranici velkého vápna s Kotcherou a tváří v tvář golmanovi selže a trefuje břevno… Hlava v dlaních gesta zmaru a zůstane hluboko za domácí obranou. 52´ Chvíli na to Tomáš dlouhým nákopem najde rozeběhnutého Adamce, který po navedení míče po lajně hledá přízemní přihrávkou Žárského, který využil svého zapomenutého postavení a napodruhé se nemýlí a po zpracování překonává golmana potřetí – vedeme 0:3. 54´ soupeř v přečíslení postupuje na branku, po vstupu do vápna pálí z úhlu na branku, ale Šouba střelu vyráží konečky prstů. 58´ branka, ve které mám prsty sami a v podstatě jsme si jí vsítili sami, kdy nepozorností a povídáním si s lavicí umožníme jít soupeři do samostatného nájezdu. Nesignalizujeme asi třímetrový ofsajd a tak následná branka po tvrdé střele do horního rohu branky, na kterou Šouba nestačil, platí… Soupeř snížuje na 1:3. 65´ Kotchera se dostává do samostatného nájezdu, ale na chvíli zaváhá a střelu z hranice vápna mu tak zablokuje obránce na rohový kop. Z něj nic také nevytěžíme. 74´ Dufek při individuálnímu průniku okolo vápna nasadí prvnímu jesličky a pak projde okolo dalších 5 hráčů. Posledního – brankáře chce kličkou a následným lobem znemožnit, ale míč směřující do branky vyhlavičkuje obránce. Mohl několikrát gólově zakončit, ale bylo mu to málo, chtěl to vyšperkovat do posledního kousku a… ☹ 79´ Verner uniká po straně, předloží míč na penaltu Žárskému, ale jeho zakončení vychytá golman domácích. 81´Beer vysune Vernera, který využije toho, že Kotchera přenechá v ofsajdovém postavení míč ve prospěch vyběhnutého Vernera a ten dílo dokončí, kličkou se zbaví golmana a pošle míč do sítě počtvrté – vedeme 1:4. A o chvíli později završí hattrick Žárský. 83´ akci založí Šouba přihrávkou na Poura, který filtrem pošle Žárského do samostatného nájezdu. I on po kličce golmanovi vsítí branku – vedeme 1:5. 84´ Dufek opět projde přes několik hráčů soupeře, ale zakončení opět utopí v kličkách 88´Pour kombinuje ve vápně s Dufkem a tentokrát Duff promění akci v rychlou branku, ale ta není pro ofsajdové postavení uznána. (cic)TJ BYŠICE - Dolní Počernice 1:5

Góly
15. min: Jan Žárský
39. min: David Verner
52. min: Jan Žárský
81. min: David Verner
83. min: Jan Žárský
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Lukáš Dufek (rank) za Martin Michal
46. min: Filip Kotchera (rank) za Vladimír Beer
Karty

J. Šouba
rank
V. Malimánek
rank
T. Tomáš
rank
M. Čupr
rank
M. Michal
rank
T. Adamec
rank
L. Pour
rank
J. Skoumal
rank
D. Verner
rank
V. Beer
rank
J. Žárský
rank
 

Svátek má

Dnes 26.09.2020 : Jonáš
Zítra 27.09.2020 : Václav

Narozeniny má

2.9.2020: Filip Cicala 30 let
5.9.2020: Ondřej Sedláček 28 let
8.9.2020: Filip Výborný 25 let
21.9.2020: David Pastorek 22 let
23.9.2020: Martin Cicala junior 21 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login