Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

22. 2. 2020: 16:00
Sokol Pomezí - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

15. 2. 2020: 10:00
Dolni Počernice "A" - FK Čechie Dubeč, z.s.
6:1 (2:1)
Šňůra 10 zápasů bez prohry utnula porážka na Braníku
Napsal: cic dne Čtvrtek, 28 Červen 2018 21:38   

ABC BRANÍK „B“ – DP „A“ 3:1 (2:1) V zápase jsme střídali silné i slabší chvilky. Ve druhém poločase jsme svou hru zlepšili. Bohužel neuznaná (regulérní) vyrovnávací branka se tak nestala nakopnutím k otočení výsledku a zneklidnění domácích. Více o zápase – vstup na „celý článek“. (cic)

Až teď, tak pozdě? Ano až nyní vkládám zápis z utkání z Braníka. Ale ne protože bych byl naštvaný z utnuté šňůry bez prohry, ani z frustrace z neuznané branky. Jednoduše jsem měl navaleno na svá bedra asi více než bych unesl. Tedy unesl, ale opravdu nebyl prostor napsat (a to ani po půlnoci, kdy to obvykle píši…) o našem zápase s Braníkem.

Zápis mi pomohli napsat Jašev a Pravítko a za to jim oběma děkuji.

Před zápasem vylil Pán Bůh kýbl s vodou a tak hra byla rychlá a svědčila kombinaci a to na obou stranách. 3´Vajner kazí a namísto nákopu chce rozehrát a ztrácí míč. Malimánek skvělým návratem však soupeře zastaví. 6´krásný centr  z 35 m posílá do vápna Roman a na ten naskakuje Vajner a hlavičkou nás posílá do vedení 0:1!!! Ale vlastní chybou darujeme domácím vyrovnání … 15´ Naše obrana nezachytí dlouhý nákop za obranu. Malimánek nestačí rychlostně na Vasylčuka, který udělá na vápně kličku našemu golmanovi Předotovi a posílá míč do opuštěné branky – srovnáno 1:1. Bohužel se nakumulovalo více chyb a ani mladíček Předota nebyl bezchybný, při svém výběhu se zastavil a tak dokonal nakupení chyb.. Příliš lacino jsme umožnili domácím dostat se zpět do zápasu… Hra se vyrovnala, ale zcela nás přehrávají ve středu zálohy, který zcela ovládli a začali nás dostávat pod tlak. Bohužel jsme kazili přihrávky a nedokázali udržet míč a tím se sami dostávali pod tlak. O tom, že se dá využít celá šíře hřiště a že tím snadněji otupíte tlak a hlavně neztratíte míč, tak to jsme pochopili pozdě až o poločase v šatně… 21´domácí zahrávají rohový kop a osamocený hráč hlavičkuje těsně vedle. 30´ domácí Habětín si navede míč podél vápna a střelou k bližší tyči posíolá domácí do vedení 2:1.

Do druhého poločasu jsme dramaticky zlepšili hru a také jsme jí i vyrovnali a nejen hru i brankově. 61´ Dvořák proniká ze strany do vápna, přihrává do malého vápna, kam nabíhá Verner, míč netrefuje ideálně, ale jen lehce tečuje. I tak letí do branky, ani obránce jej nestihne vykopnout a posílá si ve skluzu míč do vlastní sítě. Radujeme se z branky, ale pak nepochopitelný výrok pomezního rozhodčího nám tuto branku odepřel. Důvod stojící náš hráč (Cicala) za zády obránce, který si vstřelil vlastní branku. Prý ovlivnil bránícího hráče. Nevíme jak, když stál za ním 5 m a vůbec neovlivnil hru, ale to už bylo nezvratné. I přes neuznanou branku nepolevuje naše aktivita a jen se ptám, proč jsme tak nehráli již v první půli. Srovnali jsme hru se soupeřem a ten postupně ztrácel půdu pod nahomi 62´zahráváme rohový kop Prokop hlavičkuje zpět na Cicalu, ale ten z těžké střelecké pozice netrefuje branku. 68´ Camara centruje do vápna Silovský si zpracuje míč a v gólové šanci nechá vyniknout našeho golmana Předotu. 79´ Dvořák ztrácí míč a domácí zahájí brejk, střídající hráč Nehasil nesprintuje všechny naše hráče a zakončuje přízemníé střelou a zvyšuje na 3:1. 86´ habětín si z našich hráčů udělá kužele, ale jeho střelu na zadní tyč vyráží Předota.

Nejlépe střílející tým v soutěži jsme udrželi na uzdě, ale dvěma lacinými brankami jsme mu darovali obrat v zápase. A tak skončila naše impozantní desetizápasová šňůra bez prohry  (cic +jas+prav)ABC Braník fotbal, z.s. B - Dolní Počernice 3:1

Góly
6. min: Lukáš Vajner
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
62. min: Dany Jašev (rank) za Michal Čížek
78. min: Stanislav Vaňourný (rank) za Vladimír Beer
79. min: Ondřej Šedivý (rank) za Vojtěch Malimánek
85. min: Tomáš Adamec (rank) za Martin Cicala junior
Karty
51. min: Martin Roman Karta

L. Předota
rank
M. Roman
rank
L. Vajner
rank
T. Tomáš
rank
V. Malimánek
rank
M. Čížek
rank
M. Cicala junior
rank
V. Beer
rank
D. Dvořák
rank
J. Prokop
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 23.02.2020 : Svatopluk
Zítra 24.02.2020 : Matěj

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login