Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

26. 2. 2020: 19:30
Dolni Počernice "A" - TJ Praga

Poslední zápas

22. 2. 2020: 16:00
Sokol Pomezí - Dolni Počernice "A"
1:3 (1:1)
Rok se sešel s rokem a Lavi nastoupil proti našemu týmu
Napsal: mik dne Pondělí, 12 Červen 2017 23:21   

 SLAVOJ VYŠEHRAD „B“ – DP „A“ 3:0 (3:0). Ano, Lavi se propadá a už hraje 1.A třídu, ale ani tato sparťanská extratřída nám nedokázala vstřelit branku. Museli jej zastoupit jiní hráči. Pokusil se fabulovat a přihlásil se pod jménem (pseudonymem) Jakub Štáfek, ale všichni jej prokoukli. Bylo to LAVI!!!! Už nám zbývá jen poslední kolo a to sehrajeme na domácím hřišti, v sobotu, od 17:00 hod a soupeřem nám bude SOKOL TRÓJA. Více o zápase proti Lavimu – vstup na „celý článek“ (cic)

  

Dnešní zápis pro Vás připravil Miki, který náš tým i koučoval za což mu patří velký dík. Do jeho zápisků vstupoval svými drobnými redaktorskými úpravami Cicala, který se nemohl zápasu zúčastnit zápasu, protože byl poctěn být svědkem na svatbě našeho skvělého spoluhráče Beznosky. Soutěž dorostu již skončila a tak dostali příležitost ke hře hned 4 dorostenci. Letos nám zranění kosí golmany a tak se po zranění Gold medailisty Krpálka dostalo na Pospiho, který vypomohl a svým výkonem nedovolil debakl. Mimochodem je to šestý brankář chytající na jaře za A tým…

 

Soupis nejdůležitějších momentů utkání

  

7´ - Urban namísto odkopu ve vápně kazí přihrávku nakrátko, soupeř mu bere míč a na Pospiho jdou dva hráči středem vápna, střelou k tyči proměňuje Hřman – prohráváme 0:1. Jen o pár chvil se domácí dostanou do klidu další brankou. 8´ - filtr přes naší levou stranu do vápna, střela Řezáče na zadní tyč – prohráváme 0:2… 9´ - Pospi s jistotou chytá skákavou střelu. 19´Maxa zabojoval u autu, odražený míč se odráží k Vaňournému, jehož střela míří nad horní roh branky. 22 po t´řech krátkých nahrávkách na hranici vápna chytá Pospi střelu doprostřed branky. 26´rohový kop - rozehrávka na roh vápna na pozdě obsazeného hráče. Křížná střela Hanzlíka do šibenice – prohráváme 0:3… 34´ soupeř jde téměř sám, ale Nesnídal ho vytlačí do velkého úhlu - střela míjí zadní tyč. 42 filtr do našeho vápna, zpětná přihrávka na malé vápno, kde jsou 2 volni soupeři, ale nedomluví se a první hráč jen na dlouhou nohu zakončuje mimo.

  

Nesnídal musí střídat kvůli puchýřům. Tomáš se stahuje na jeho pozici a na uvolněné místo středního záložníka jde Hamiollava. Maxu střídá Nápravník, který se staví na kraj zálohy a Verner jde do útoku. V poločase soupeř změnil rozestaveni na 3 obránce, což nám dalo vice prostoru pro útočení. 50´ nastupuje Julius Lavický. 53 ´konečně jsme se prosadili jednoduchou rozehrávkou. Jašev krasným dlouhým utaženým centrem nachází Vaňourného ve velkém vápně, který těsně stíhá vracet před brankáře na osamoceného Šestáka, který zakončuje, ale golman vyběhl a prakticky mu nedal kudy ho prostřelit - 100% šance… 54 soupeř hlavičkuje z rohu na zadní tyč, ale těsně mimo. 60 ´domácí se protlačí ve vápně až před Pospiho, ale pod tlakem Šestáka přestřeluje. 67 Pospi vytahuje neuvěřitelný zákrok. Zpětná přihrávka z levé strany na zadní tyč, kde souper důrazně zakončuje, ale Pospi se stíhá přesunout a míč vyrazit!!! 74 Cicala střílí z vápna přízemni ránu, ale golman jeho střelu lepí do rukavic. 77 ´Pospi vychytá nájezd Laviho a nohou míč vyrazí. 78´ bohužel z důvodu chyby v zápise (chybné číslo dresu, kdy vedoucí mu napsal 17 namísto 10) nemůže nastoupit další mladík Svoboda. Nepochopitelně jej neoiuští asistent rozhodčího, i přestože je číslo přelepeno. Necitlivé a ubohé… Nemohli jsme ještě více oživit hru střídáním. Ve druhé půli se hra přesouvá ze strany na stranu. 81´ Verner střílí k tyči, ale golman chytá. 83´ Pospi opět vychytá nohou Laviho, který se prosadí ve vápně přes dva naše hráče. 84´ volný domácí hráč po rohu hlavičkuje opět mimo branku. 88´Lavi jde ze strany a střílí na přední tyč - Pospi vyráží na roh.

  

Druhá půle 0:0. Ukázalo se opět, že naši mladí dorostenci jsou dobře připraveni zaskočit a v budoucnu i nahradit naše starší hráče…

(miki)

 FC SLAVOJ VYŠEHRAD, a.s. - Dolní Počernice 3:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Adam Hamiollava (rank) za Zdeněk Nesnídal
46. min: Adam Hamiollava (rank) za Zdeněk Nesnídal
46. min: René Nápravník (rank) za Tomáš Maxa
52. min: Dany Jašev (rank) za Matěj Urban
71. min: Petr Klíma (rank) za Jan Doležal
Karty

J. Pospíchal
rank
J. Šesták
rank
J. Vycpálek
rank
Z. Nesnídal
rank
M. Urban
rank
D. Verner
rank
J. Doležal
rank
S. Vaňourný
rank
T. Tomáš
rank
M. Cicala junior
rank
T. Maxa
rank
 

Svátek má

Dnes 27.02.2020 : Alexandr
Zítra 28.02.2020 : Lumír

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login