Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

26. 2. 2020: 19:30
Dolni Počernice "A" - TJ Praga

Poslední zápas

22. 2. 2020: 16:00
Sokol Pomezí - Dolni Počernice "A"
1:3 (1:1)
Ztráta nejen bodů, ale i zraněného Dufka
Napsal: cic dne Čtvrtek, 08 Červen 2017 00:47   

DP „A“ – VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY 2:4 (0:1) První jarní prohra s týmem „silné čtyřky. Proti silným týmům se umíme vybičovat k velkým výkonům, ale proti dobře hrajícím Štěrboholům, které tvrdě proměňovali darované šance, jsme bohužel nedokázali střelecky vzdorovat. Teď, v příštím zápase,  nás čeká nejsilnější (dle mého názoru) tým soutěže  - rezerva SLAVOJE VYŠEHRAD, který hrajeme v sobotu 10.6. od 14:00 hod. Vzhledem k tomu, že Vyšehrad bojuje na dálku se Střešovicemi  o druhé místo a případný postup do přeboru, bude tento zápas ještě náročnější… Snad to ale neodradí naše věrné fanoušky nás jít podpořit, naopak… Fotogalerii z utkání se Štěrboholy najdete zde . Více o tomto zápase se dočteš, vstoupíš-li na „celý článek“ (cic)

Stále máme na marodce všechny brankáře a tak si v brance A týmu odbyl premieru  „gold medalist“ Daniel Krpálek. Jak se mu dařilo? Dočteš se níže, kde jsou popsány nejzajímavější momenty utkání

4´Tomáš podklouzne při obranném zákroku a daruje tak nebezpečnou šanci soupeři. Vstupuje ze strany do vápna, ale křižující Šesták jej svým tlakem přinutí ke střele z úhlu a Krpálek míč vyráží na rohový kop. Ten bezpečně odvracíme. 13´Urban ztrácí míč, brejk po pravé straně zakončují střelou z úhlu, ale s tou si opět Krpálek poradí a míč vyráží na rohový kop. Na pěkný centr naskakuje osamocený hráč, ale míč netrefuje ideálně a tak ten letí jen do zámezí. Můžeme si oddychnout. 17´Po faulu na pronikajícího Cicalu zahráváme trestný kop, který však Dufek trefuje do sítě, ale jen do té ochranné nad brankou…. 22´ špatné bránění nejen středu hřiště, ale hlavně našich středových obránců, kteří si do středu nechají seběhnout George Saricheva. Míč si převezme a po krátkém samostatném nájezdu posílá míč okolo Krpálka do sítě – prohráváme 0:1. 26´ Verner posílá dlouhý křížný pas na Maxu, který hlavou prodlužuje na zaběhnutého Jandla. Klička do středu hřiště a navedení na ideální střeleckou pozici na hranici vápna. Krásnou umístěnou střelu skvělým zákrokem likviduje Košťák. 27´ trestný kop zahrává Dufek a naběhnutý Urban na skvělý centr nedosáhne jen o centimetry… 29´ Cicala navádí míč z lajny na střed hřiště, zbavuje se kličkou obránce a vedle druhého pak míč posune na zcela volného Dufka, který krásnou střelou posílá míč do sítě (viz fotogalerie). Ne… Košťák vytahuje fantastický zákrok a míč u tyče vyráží mimo branku… 31´trestný kopp z 25 m si bere na starosti Urban, ale ani ochranná síť mu nebyla dost vysoká…34´Vycpálek centrem najde Dufka, který posune na Maxu. Tomáš si navede míč po jeho hraně na střed a volí nedůraznou střelu pravačkou, namísto využití lepšího střeleckého postavení na levou nohu. Míč tak ani nedojde do branky. 35´přetažený centr hostů. Míč si doběhne hostující hráč a znovu posílá do vápna. Díky lehké teči se nedostane míč na soupeřovy kopačky v ideální pozici a tak ač zcela osamocený, netrefuje zařízení a míč jde mimo tyče. 37´hosté zahrávají další trestný kop, hlavička a opět mimo. 41´akce štěrboholských na jeden dotek a dostanou se do vápna a tváří v tvář Krpálkovi střelec selže. 43´Kotšmíd jde sám (???!!!) středem až ke Krpálkovi, který jej při jeho kličce postrčí a znepřesní. Dílo dokoná Vycpálek, který jej o míč již čistým tělem odzbrojí.  Zákrok našeho golmana zaváněl penaltou, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Přežili jsme tak další infarktovou situaci…44´Dufek si sám přivodil zranění (těžký výron v kotníku) a musí odstoupit . Na jeho místo nastupuje Hamiollava.

51´Urban se snaží zastavit protihráče ve vápně skluzem, ale centr zastaví rukou a tak se píská penalta. Krpálek střelu k tyči chytá!!!!!!!!!! Držíme se soupeřem krok a musíme být trpěliví a nedostat další branku. To vydržíme do 67.minuty, kdy soupeř ze strany zahrává centr  do vápna. Míč fatálně podskočí Vycpálek a Krpálek zůstane na půli cesty. Marek Prokop jej hlavičkou lehkým lobem překoná a zvýší na 0:2. My se však nevzdáváme… 72´Urban se protlačil ze strany do vápna, zpětná přihrávka a Malimánek posílá míč do odkryté branky – sníženo na 1:2 (foto ve fotogalerii). 74´ Vycpálek posílá malou domů, ale tu zachytí protihráč a jde osamocený na našeho golmana. Naštěstí náš brankář míč chytá!!! Další akce hostů s filtrem středem. Štěrboholský hráč jde sám na Krpálka, ale ten míč opět chytá. Vzrušení je předčasné, protože je domávám ofsajd. 80´naše nejistá hra v našem vápně zapříčiní nucený Vycpálkův odkop v nouzi na rohový kop. Na ten naskakuje Prokop, kterého v bránění vynechá Hamiollava a tak Prokop posílá míč lehkým lobem z voleje  do sítě – prohráváme 1:3. Namísto snahy o zvrat se zadupeme do země další chybou. 83´ Vycpálek chce pod tlakem presujícího protihráče trefit míč patou, ale tento záměr mu nevyjde a Krejčík s ukradnutým míčem se uvolní na dvou obráncích a zpětnou přihrávku najde na vápně Prokopa, který prostřeluje všechna těla v brance – prohráváme 1:4… Za dobrý zápasový výkon a neutuchající aktivitu i za nepříznivého stavu proti silnému týmu jsme odměněni. 85´ centr do vápna zastaví obránce rukou a exekuci si bere na starosti Matěj Urban. S jistotou proměňuje a snižuje na konečných 2:4.

Nebýt individuálních chyb, tak jsme mohli sahat i na body. Ale ztratili jsme všechny 3 a navíc i zraněného Dufka, který nám bude citelně chybět…  (cic)Dolní Počernice - SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY 2:4

Góly
71. min: Vojtěch Malimánek
85. min: Matěj Urban (Pen.)
Nejlepší hráč Počernic
Střídání
46. min: Stanislav Vaňourný (rank) za Lukáš Dufek
65. min: Adam Hamiollava (rank) za Michal Jandl
81. min: Dany Jašev (rank) za Tomáš Maxa
67. min: Tomáš Adamec (rank) za Martin Cicala junior
Karty
35. min: Matěj Urban Karta
54. min: Michal Jandl Karta

D. Krpálek
rank
J. Šesták
rank
T. Tomáš
rank
J. Vycpálek
rank
M. Urban
rank
M. Jandl
rank
D. Verner
rank
V. Malimánek
rank
M. Cicala junior
rank
L. Dufek
rank
T. Maxa
rank
 

Svátek má

Dnes 27.02.2020 : Alexandr
Zítra 28.02.2020 : Lumír

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login