Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

26. 2. 2020: 19:30
Dolni Počernice "A" - TJ Praga

Poslední zápas

22. 2. 2020: 16:00
Sokol Pomezí - Dolni Počernice "A"
1:3 (1:1)
Jak se dá za tři minuty zničit dobře postavený základ zápasu
Napsal: cic dne Čtvrtek, 01 Červen 2017 22:13   

TJ PRAGA – DP „A“ 5:1 (3:0) Když už jsme se nadechovali k obratu, tak jdeme do deseti a na obrat již nemáme sílu. I když v deseti lidech jsme Pragovku zatlačili, ale domácí trestali ze standardních situací. Příští zápas hrajeme na domácím hřišti tradičně v sobotu od 17:00 hod a soupeřem nám bude silný tým VIKTORIE ŠTĚRBOHOLY.  Více o nepovedeném zápase na Pragovce – vstup na celý článek (cic)

Tak se nám zdravotně rozsypala skoro kompletní sestava brankářů a zůstal jen Čáryfuk. Ten si užil výhry nad KINGEM a slavil postup s C týmem. Krpálek musel odcestovat, Kamila Víchu ráno, v den zápasu  skolila nemoc, Miki má nadále nevyléčený problém s rukou a Cicala má ze vzdušného souboje s protihráčem poraněná žebra a mezižeberní svaly z posledního zápasu B týmu. Kde? Právě na Pragovce. Jaká ironie osudu…  Do branky tedy musí nastoupit Palička, hráč z pole, prověřený několika zápasy, kdy chytal  za rezervu DP.

Soupis nejdůležitějších momentů utkání

1´ trestný kop ze strany zahrávají domácí a Palička vyráží míč do bezpečí. 3´Cicala filtruje obranu na rozeběhnutého Dufka, jemuž samostatný nájezd do vápna utne včasným vyběhnutím brankář Kratochvíl. 8´Cicala uniká po levé straně vstupuje od brankové čáry do vápna, zpětnou přihrávku hledá Malimánka, ale ten netrefí z 10 m ideálně a trefuje jen tělo obránce.  20´ vhazujeme aut u vápna soupeře, ztráta a brejk Švec e, která u vápna si navádí dvěma zpětnými kličkami na střed vápna a pálí, daleko mimo branku…  25´ Tomáš zastavuje útok domácích a lehkým lobem hledá naběhnutého osamoceného Urbana. Jemu je však před vstupem do vápna odmáván a odpískán ofsajd… 28´Wahbi se prosadí přes 3 protihráče od lajny směrem na střed hřiště, kde je před nebezpečným vstupem do vápna faulován. Sám Wahbi si bere exekuci trestného kopu z 20 m od branky. Jeho střela jen těsně mine horní roh branky. Škoda, protože Kratochvíl se jen za míčem ohlédl. 30´Ze hřiště musí pro zranění odstoupit Cicala. 31´Dufek ztrácí míč u našeho vápna. Soupeř posune do strany, centr a osamocený Končický posílá hlavičkou míč do sítě. Palička na umístěnou hlavičku k tyči nemá šanci zareagovat – Prohráváme 1:0. 32´ Vyklizeným středem hřiště za asistence nedůrazného přístupu k protihráčům jde soupeř středem směr naše branka. Na vápně uvolňuje Končického a ten po vstupu do vápna prostřeluje Paličku podruhé – prohráváme 2:0… 33´ u lajny se prosadí domácí hráč a prosmýkne se mezi Vernerem a Urbanem směrem do vápna a přihrávkou uvolní Svatoše, který proměňuje potřetí a zvyšuje na 3:0. A je po zápase… Ne, nevzdáváme se, do druhé půle jdeme odhodlaní potrápit domácí a pokusit se o zázrak. Ale ještě do půle máme velkou šanci. 43´ Urban posílá dlouhý centr do vápna. Jeho skvělou adresnou přihrávku málem pošle na hlavu Nesnídala. Ale obránce míč lízne a je po naději.

46´trestný kop za stany zahrává Wahbi, k odraženému míči, vypadlého ze souboje ve vápně, se dostane Verner, ale jeho nadějná střela končí těsně mimo tyče. 48´ Wahbi vystihne malou domů a na hranici velkého vápna dělá kličku golmanovi Kratochvílovi, který jej podrazí. Namísto odpískání faulu a červené karty pro domácího golmana, uděluje červenou kartu za Wahbiho frustraci z neodpískaného nedovoleného zákroku. A jdeme dosti krutě do deseti. Verner si obhazuje obránce a jde sám ze strany směrem do vápna. Jeho gólovou přihrávku na zadní tyč zastaví obrana domácích. 53´Maxa se prosadí přes dva obránce, ale na třetím, před vstupem do vápna, ztroskotá. 55´ojedinělá akce domácích – rohový kop, který zahrají přihrávkou na velké vápno, Rapantova lehká střela z vápna propadne Paličkovi pod rukou do sítě – prohráváme 4:0.  Konečně se trefujeme, ale není pozdě?  66´Verner filtruje obranu domácích a rozbíhá Dufka, ten se zbavuje dvou obránců a opětuje zpětnou přihrávku na malé vápno okolo golmana na zcela volného Vernera, který posílá míč do sítě sníženo na 4:1. 70´´ dlouhý nákop, Mikiho si píchnutím míče obhodí rozeběhnutý útočník a posílá na střed zcela volnému  Flieglovi, ale ten zcela sám na penaltě posílá míč mimo branku…???!!! 72´ Verner se prosazuje přes 4 protihráče, spíše než technicky tak důrazem a protlačováním míče, který mu vždy se štěstím zůstane u nohy. Nemá ale střelecké štěstí a tak své zakončení posílá mimo branku. 77´Další rohový kop a laciná branka na 5:1, kterou vsítil Petr Sedlák a zvyšuje na konečných 5:1. 81´ Dufek se prosazuje přes dva protihráče a je faulován. Sám si bere na starosti exekuci trestného kopu z 25 m. Svou krásnou střelou však jen orazítkuje tyč domácí svatyně…

Třemi lacinými brankami ve třech minutách jsme darovali domácím důležité tři body… (cic) TJ PRAGA - Dolní Počernice 5:1

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Jan Šesták (rank) za Tomáš Tomáš
30. min: David Verner (rank) za Martin Cicala junior
66. min: Filip Mikeš (rank) za Jan Doležal
74. min: Dany Jašev (rank) za Tomáš Maxa
87. min: Stanislav Vaňourný (rank) za Lukáš Dufek
Karty
45. min: Bilel Wahbi Karta
41. min: Zdeněk Nesnídal Karta

V. Palička
rank
J. Vycpálek
rank
T. Tomáš
rank
Z. Nesnídal
rank
M. Urban
rank
B. Wahbi
rank
V. Malimánek
rank
J. Doležal
rank
M. Cicala junior
rank
L. Dufek
rank
T. Maxa
rank
 

Svátek má

Dnes 27.02.2020 : Alexandr
Zítra 28.02.2020 : Lumír

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login