Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

26. 2. 2020: 19:30
Dolni Počernice "A" - TJ Praga

Poslední zápas

22. 2. 2020: 16:00
Sokol Pomezí - Dolni Počernice "A"
1:3 (1:1)
Zisk bodu je asi výhrou…
Napsal: cic dne Středa, 24 Květen 2017 00:47   

DP „A“ – SK HOSTIVAŘ 1:1 (1:1) Ač jsme vedli a celý poločas jsme drželi hubené vedení, tak jsme po celý zápas tahali spíše za kratší konec. Jen škoda branky, kterou jsme dostali do šatny. Tato branka je opět vyústěním několika chyb, které jsme po sobě nakupili .Nejen tato branka, ale i další fotky najdete v tradiční fotogalerii - zde . Příští zápas sehrajeme v sobotu 27.5. od 10:30 hod proti TJ PRAGA. Zápasu nebude zajisté chybět náboj, protože to může být rozhodující zápas o záchranu v soutěži…  Ale zpět k poslednímu zápasu s Hostivaří - více o zápase – vstup na „celý článek“ (cic)

Hostivař se představila s obměněným kádrem, posíleným hlavně o Chyleho z Kunratic a právě ten byl rozdílovým hráčem. Minimálně v hlavičkových soubojích, které zcela v zápase ovládl a také byl u vyrovnávací branky. My jsme však do utkání vstoupili skvěle, agresivně a velmi aktivně a tak jsme byli oceněni brankou v síti Hostivaře.

2´vytvoříme si tlak na soupeři, Dufek vstupuje do vápna a zpětnou přihrávkou nachází Cicalu, který střílí na branku. Míči v cestě do sítě však zabrání tělo obránce, od kterého jde opět mimo vápno. Aktivní a důrazný Urban projde přes tři protihráče opět do vápna, zpětnou přihrávkou najde Cicalu a ten se tentokrát nemýlí a posílá přesnou střelou míč za záda golmana Strazzera – vedeme 1:0! 5´ hosté hrozí rychlou akcí, na jejímž konci je Nebřenský, který vstupuje do vápna a pokouší se lobovat našeho golmana. Jeho nepřesné zakončení je i z důvodu obětavého návratu Cicaly, který mu nedá klid v zakončení (viz foto ve fotogalerii). 8´ další náběh hostů likviduje včasným vyběhnutím Vícha. 11´ Cicala skvěle filtruje obranu hostí a vybízí Dufka ke vstupu do vápna, ale brankář Strazzer skvěle čte hru a vyběhnutím mimo vápno likviduje gólovou šanci. 15´hosté zahrávají po faulu Malimánka trestný kop z 25 m. Nebřenský jej posílá nad postavenou zdí, ale naštěstí i těsně nad horní roh branky. 30´ rohový kop hostů Urban promáchne a dává možnost soupeři k zakončení ve vápně. Naštěstí jde míč po zbrklé střele těsně mimo tyče. Soupeř si tlakem vytváří mnohé příležitost a postupně zahrává i nebezpečné standardní situace. Jednu takovou zahrávají v 35´ minutě centrem ze strany. Vícha hlavičku chytá u tyče. 37´další rohový kop hostů je tentokrát zahájením brejkové situace, kterou zakončuje sprinterským soubojem Cicala. Je však faulován u postranní čáry Šabem a tak je jeho nadějný postup směrem do vápna zastaven. Následný trestný kop zahrává Wahbi, ale centr je příliš přetažený a tak nedojde k zakončení. 43´Nesnídal posílá křížný pas na Wahbiho, kterému míč uskočí a daruje jej protihráči, který uniká po lajně. Wahbi jej sice stíhá, ale na hranici velkého vápna zastavuje nedovoleným zákrokem. Trestný kop zahrávají hosté na Chyleho, který se prosadí přes svého bránícího hráče a i přes Nesnídala. Vícha míč jen vyrazí před sebe a dorážku do sítě zařídí Pazdera, kterého zase nechá zakončit Jandl. Nakupili jsme několik chyb za sebou a dostali „šatňáka“ – srovnáno 1:1. (viz fotogalerie) Chyle ovládal nejen po celý první poločas, ale i po celý zápas hlavičkové souboje, které nás dostávaly do tlaku. Všechny dlouhé nákopy jsme prohrávali…

46´Urban najde přihrávkou za obranu rozeběhnutého Dufka, který vstupuje do vápna, ale jeho pokus o přihrávku na malé vápno je zastaven za cenu rohového kopu. Ten odvrací domácí a zahajují brejkovou situaci do naší otevřené obrany. Finální přihrávku přebírá Fedor a už se zdá, že půjde osamocený až do vápna. Hostivařský hráč si šlápne na míč a Doležal si jej tak pohodlně převezme a ještě je Fedorem faulován. Oddychli jsme si…  54´ Na další nebezpečný rohový kop hostů naskakuje Cieciura, ale hlavičkuje naštěstí těsně mimo tyče. 58´ a je tu další rohový kop, odvracíme jej ale jen ke kopačkám soupeře. Na následný přetažený centr nabíhá agresivně Chyle, ale na míč naštěstí nedosáhne. 63´ navedení míče u vápna na palebnou pozici Pazderou, ale jeho střelecký pokus tentokrát nemíří mezi tyče. 66´…a další rohový kop hostů, tentokrát bez ohrožení branky. 69´přihrávka do vápna a na penaltě promáchne hráč při pokusu o zakončení. Již po několikáté si oddechneme. 71´ Cicala spolu s Dufkem opět kombinují, Lukáš valí do vápna, ale jeho pokus o přihrávku je opět zastaven za cenu rohového kopu. Ten zahráváme na Nesnídala, který se snaží vrátit zpět, ale nenajde spoluhráče k zakončení. 72´Wahbi se uvolňuje při vstupu do vápna na prvním obránci, přihrávka na zcela volného Cicalu neprojde, protože poslední obránce míč ukopne. Naše ojedinělá, ale zato obrovská šance ve druhém poločase… 81´ krásný centr Cicaly poprvé v zápase podskočí Chyle, ale není to bohužel fatální pochybení, protože zcela osamocený Nesnídal míč zpracuje nejistě a namísto střely posune jen míč pod sebe na Wahbiho, kterém již obrana jeho střelu zablokuje. 89´ Cicala „vysvobozuje“ nedovoleným zákrokem u postranní čáry soupeře a ten si tak pohodlně připravuje poslední šanci v podobě trestného kopu, naštěstí bez ohrožení naší branky.

Soupeř nás po úvodní výborné 15- 20 minutovce začal přehrávat. Prohrávali jsme vzdušné souboje. Hru jsme přenesli ze země do vzdušných soubojů a v těch jsme dramaticky prohrávali. Hosté si vytvářeli tlak, ze kterého plynuly standardní situace, které hosté zahrávali skvěle. Naštěstí potrestali jedinou… Takže zisk bodu je výhrou, ale v závěru jsme byli blízko i k té výhře tříbodové (cic)  

 Dolní Počernice - SK HOSTIVAŘ 1:1

Góly
2. min: Martin Cicala junior
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
62. min: Michal Čížek (rank) za Jan Doležal
86. min: Tomáš Kratochvíl (rank) za Lukáš Dufek
86. min: David Bradáč (rank) za Jan Šesták
Karty
43. min: Bilel Wahbi Karta
52. min: Vojtěch Malimánek Karta

K. Vícha
rank
J. Šesták
rank
T. Tomáš
rank
Z. Nesnídal
rank
M. Urban
rank
M. Jandl
rank
M. Cicala junior
rank
J. Doležal
rank
V. Malimánek
rank
L. Dufek
rank
B. Wahbi
rank
 

Svátek má

Dnes 27.02.2020 : Alexandr
Zítra 28.02.2020 : Lumír

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login