Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
Právě jsme dohráli druhý set...
Napsal: cic dne Čtvrtek, 04 Květen 2017 17:24

ČECHIE UHŘÍNĚVES – DP „A“ 7:0 (4:0) ano dohráli jsme jej a ač to nebylo třeba, tak jsme to dotáhli do tie breaku a dostali opět nařezáno…  Příští zápas hrajeme v sobotu 6.5. od 17:00 hod a na domácím hřišti hostíme Kyje. Toto derby bude mít velký náboj, protože se hraje o záchranu… Více o druhém setu, pardon o zápase s Uhříněvsí – vstup na „celý článek“ (cic)

Kdy skončí marodka a zranění a další absence? Do zápasu nemohou nově ze zdravotních důvodů nastoupit Urban,  Bureš a Miki. Miki se alespoň posadí na lavici jako hráč do pole. Do hry se sice vrací Verner, Doležal a Vycpálek, ale i tak jsou ztráty stále velké…

Tentokrát není „obsazena“ pozice zapisovatele, který hájí naší branku… Pokusím se však rekapitulovat alespoň branky a na závěr zhodnotit zápas.

4´ domácí zahrávají rohový kop, necháme volného Březinu, který hlavičkuje z malého vápna a posílá domácí do vedení 1:0. Domácí ohrožují naší branku skvěle prováděnými rohovými kopy, který si vytváří tlakem na naší nejistou obranu. My se ale osmělujeme a i přes nepřesnosti se dostáváme k zakončení a zahrávání trestných kopů. Jednu z největších šancí má Aldo Cicala, jehož střelu z vápna vychytá Drbout. Náš krátký tlak u soupeřova vápna přetavíme díky faulu v zahrávání trestného kopu.  35´ Namísto centru, kde jsou nasáčkovaní skoro všichni naši hráči, zahráváme trestný kop Dufkem nakrátko na Vycpálka, ale míč nám ukradne Alba a vysune na Opelku, který se prosadí přes Šestáka, jehož nezabezpečuje Doležal. Opelka svůj únik zakončuje brankou na 2:0. Nahromadíme řetězově taktické chyby a nejistý zákrok golmana Cicaly završí zkázu. Darujeme soupeři druhou branku a prohráváme 2:0. 38´ domácí vstupují do vápna ze strany a soupeře zastavujeme nedovoleně. Cicala vystihuje stranu, ale na Boubínovu střelu nedosáhne – prohráváme 3:0…  41´ Další rohový kop domácích odražený míč se dostane na velké vápno k Albovi, který pálí přízemní  střelu na branku. Bohužel Palička střelu tečuje a tak Cicala se natahuje na míč bezúspěšně… Prohráváme 4:0.

47´ krátce po zahájení druhého poločasu ztrácíme míč ve výjezdu a domácí vyšlou do samostatného nájezdu Albu, který zcela bezpečně obstřelem proměňuje na 5:0. Alba završuje svůj hattrick po krásně zahraném trestném kopu z hranice velkého vápna a zvyšuje na 6:0. Poslední branku na 7:0 střílí Jakubowicz, který využívá přihrávky při samostatném nájezdu ze strany do vápna.

Soupeř měl vysokou herní kvalitu, ale my jsme mu pomohli svou naprosto nepřijatelnou nedisciplinovaností a neukázněností. Dokladem toho je i zbytečná červená karta Maxy v 69´minutě, který sice oprávněně se dožadoval odpískání faulu, ale ten odpískaný nebyl a tak musím sklopit uši a mlčet a ne se nechat vyloučit za slovní invektivy vůči rozhodčímu!!! Teď nás oslabil i do dalšího zápasu…  Do zápasu s Kyjemi nastoupí zcela jiný tým. Myslím disciplinovaný a mentálně silný a plnící taktické pokyny, bez kterých se jinak porážíme sami…

(cic)

SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s. - Dolní Počernice 7:0

46. min: Dany Jašev (rank) za Jan Šesták
77. min: Martin Cicala junior (rank) za Jan Vycpálek
77. min: Filip Mikeš (rank) za Michal Jandl
82. min: Ondřej Sedláček (rank) za David Verner
85. min: Tomáš Rejlek (rank) za Zdeněk Nesnídal
54. min: Jan Doležal Karta
60. min: David Verner Karta
69. min: Tomáš Maxa Karta