Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

26. 2. 2020: 19:30
Dolni Počernice "A" - TJ Praga

Poslední zápas

22. 2. 2020: 16:00
Sokol Pomezí - Dolni Počernice "A"
1:3 (1:1)
O zápase rozhodla smrtící desetiminutovka…
Napsal: cic dne Čtvrtek, 06 Duben 2017 00:27   

DP „A“ – ČECHIE DUBEČ 0:4 (0:0) Namísto, abychom využili psychické výhody po úvodní těžce vybojované výhře v Chabrech, tak jsme vytáhli Dubeč svým vlažným výkonem z bahna, aby mohl lépe dýchat… Tradiční fotogalerii z utkání najdete zde.  Příští utkání sehrajeme na hřišti soupeře, v sobotu 8.4. od 16:30 hod. Síly změříme s ÚJEZDEM nad LESY „B“. Další důležitý zápas, který nám může dát více klidu do dalších zápasů, nebo také ne… Více o nepovedeném zápase s Dubčí – vstup na „celý článek“ (cic)

Tak se nám sestava opět rozdrolila… Těžce vybojované body na Chabrech odnesli 4 naši hráči, kteří si odnesli zranění (Doležal, Miki, Roman, Vanourný). Tuto čtveřici doplnil nemocný Vycpálek a tak jsme šli do zápasu s dramaticky pozměněnou sestavou. Miki sice nastoupil, ale po dvaceti minutách musel pro přetrvávající bolesti odstoupit…

Soupis nejzajímavějších momentů utkání:

4´vhazujeme aut u vápna soupeře, ale ten je jen zahájením gólové brejkové situace, kterou zakončuje soupeř dlouhou kličkou ve vápně Mikimu. Dorážku do opuštěné branky zastavuje skvělým skluzem Cicala. 5´ zahráváme Cicalou rohový kop nakrátko Dufkovi, který centrem najde na malém vápně zcela osamoceného Urbana. Jeho hlavičku vyráží golman Pešek na další rohový kop. Další rohový kop zahrává Cicala přizemním centrem na zcela volného naběhnutého Urbana, který míč však netrefuje… 9´ Dufek vystihne přihrávku obránce a jde do otevřené obrany, uvolňuje se přes prvního obránce, před vstupem do vápna posune přihrávkou do strany Maxovi, jehož střelu zablokuje obrana domácích. 12´zahráváme další rohový kop, míč se po centru dostane k Urbanovi, který stříleným centrem vrací míč na branku. Golman Pešek míč vyráží a na 2x chytá. Okamžitý rychlý výpad po dlouhém výkopu nám dává první varování. Duda se prosadí na velkém vápně a pálí křížnou střelu, které jen těsně mine tyče naší branky. 17´závar v našem vápně řeší skvělým zákrokem Miki. 19´zahráváme 2 rohové kopy v krátkém sledu, ale opět bez úspěchu. 20´Miki odstupuje pro přetrvávající zranění a na jeho místo nastupuje debutant v našem dresu Kamil Vícha. Ihned po střídání musí vytáhnout první skvělý zákrok. Havrda motá s míčem na hranici velkého vápna a jak umí jen on, filtruje překvapivou přihrávkou do vápna. Duda míč přebírá a střílí přízemní střelu na branku. Vícha ve výběhu jeho gólovou střelu vyráží tělem…  23´ rohový kop, hlavička a míč letí těsně mimo tyče. 24´ Cicala dostane přihrávku za středu na kraj vápna a pálí na branku. Bohužel jeho střela jde přímo do těla brankáře Peška.  27´ dlouhý výkop najde Dudu, který se na vápně otočí a prosadí se důrazem přes naše tři obránce, opět zcela „zadarmo“ vstoupí do vápna a Vícha opět skvělým zákrokem míč do branky nepouští!!! Dubečský Sakal centrem hledá spoluhráče ve vápně, hlavička – gól, ale neplatný!!  Hráč stál za naší obranou a tak je mu odmáván ofsajd. 39´hosté zahrají malou domů v malém vápně. Ač se naši hráči domlouvají na tom, jak zcela atypickou situaci sehrát, tak situaci vůbec nezvládneme a Cicalovu zpětnou přihrávku vystihne Havrda. Vyšle kolmicí osamoceného Dudu, který před vstupem do vápna dělá kličku vyběhnuvšímu Víchovi, který jej ve snaze zachytit míč fauluje a rozhodčí oceňuje tento faul milosrdnou žlutou kartou. 42´Verner postupuje po straně ve dvojici s Dufkem, jehož rychlosti a volného postavení David nevyužije a jde do kličky na střed hřiště. Je však faulován při individuálním postupu do vápna, takže máme možnost zahrávat trestný kop. Cicala jej posílá dlouhým centrem, na který nedosáhne žádný z jeho spoluhráčů… 44´ nebezpečnou střelu pod břevno vyráží Vícha na roh.  45´ Sakal zatahuje míč po levé straně, přihrávka pod sebe do vápna, střela, překonaný Vícha, ale tentokrát jej zastoupil Tomáš a míč směřující do branky odkopává do bezpečí.

49´ trestný kop zahrává Havrda, ale míč letí těsně nad břevno naší branky. A přichází smrtící desetiminutovka… 55´Trestný kop ze strany zahrává ze strany Havrda, Hlavičkujícího Murdycha ještě Vícha vychytá. Míč se odrazí od tyče za jeho záda, ale nejpohotovější je Duda, který i s Víchovými rukavicemi míč dotlačí do branky – prohráváme 0:1. Snažíme se reagovat střídáním Bureše a osvěžením útoku, ale neuběhne ani pár minut a je tu další gól. 60´ Z další brejkové akce zakončené dlouhým nákopem se dostane míč k Dudovi, jehož ve vápně vytlačí ze střeleckého úhlu Cicala a už se zdá, že je akce neutralizovaná. Není, zpětnou kličkou se na našem hráči Duda uvolní a předloží na penaltu zcela volnému Komersovi, který prostřeluje našeho golmana a vracející se obránce - prohráváme 0:2. Reagujeme druhým střídáním v útočné řadě a opět neuběhne ani minuta… 62´ jako nůž máslem projde Duda až do vápna a naši obránci jsou jen statickými kužely, mezi kterými pohodlně propluje až na hranici vápna, odkud pálí tvrdou střelu, které po odrazu od tyče zapadne do naší sítě – prohráváme 0:3… No a je tu hřebík, abychom se náhodou nechtěli vzepnout k obratu… 65´ Havrda zahrává trestný kop ze strany, naši obránci nereagují na slovní pokyny na vyběhnutí z malého vápna a když se konečně proberou, tak přeci jen vyběhnou. Ale je pozdě a necháme tak za sebou 3 zcela volné protihráče. Míč přistane k Dudovi, který snadno završuje hattrick v utkání – prohráváme 0:4. A je po zápase. Minimálně v hlavách našich hráčů… Soupeř zcela dominuje a my jsme zadupaní do země… 73´ Hlaváč vyzve Dufka ke skórování, ale ani čestný úspěch nám není dopřán, protože Lukášovu střelu golem Pešek vyráží. 89´poslední šance hostů, po centru hlavičkuje osamocený ???, ale Vícha míč chytá…

Výsledek až příliš krutý. Ale porazili nás 3 protihráči: Havrda, Sakal a Duda… Ač jsme se na ně připravovali, tak jsme nedokázali udržet pozornost v bránění po celých devadesát minut a během deseti minut se nám rozplynula naděje na potvrzení výsledku z Chaber jako domeček z karet. A tak jsme v souboji dvou týmů bojujících o záchranu tentokrát ztratili důležité body. 

(cic)Dolní Počernice - ČECHIE DUBEČ 0:4

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: Michal Bureš (rank) za Tomáš Maxa
64. min: Vít Palička (rank) za Zdeněk Nesnídal
20. min: Kamil Vícha (rank) za Filip Mikeš
70. min: Tomáš Kratochvíl (rank) za Martin Cicala junior
63. min: Oldřich Hlaváč (rank) za Michal Jandl
Karty

F. Mikeš
rank
J. Šesták
rank
T. Tomáš
rank
Z. Nesnídal
rank
M. Urban
rank
M. Cicala junior
rank
D. Verner
rank
M. Čížek
rank
L. Dufek
rank
M. Jandl
rank
T. Maxa
rank
 

Svátek má

Dnes 27.02.2020 : Alexandr
Zítra 28.02.2020 : Lumír

Narozeniny má

1.2.2020: David Dvořák 22 let
1.2.2020: Filip Běla 18 let
8.2.2020: Marek Verner 29 let
12.2.2020: Jan Prokop 27 let
13.2.2020: Jiří Schwarz 46 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login