Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

25. 9. 2020: 19:00
Dolni Počernice "A" - SK Viktoria Štěrboholy

Poslední zápas

19. 9. 2020: 10:30
TJ Praga - Dolni Počernice "A"
2:1 (0:1)
Noc a den…
Napsal: cic dne Sobota, 11 Březen 2017 18:44   

DP „A“ – FK JIŽNÍ MĚSTO CHODOV 2:6 (1:2)… Ten, kdo viděl předchozí zápas na turnaji a tento, tak jen slova z úvodníku musí potvrdit. I ty krásné fanynky, které nás přišly podpořit, říkaly, že kluky nepoznávají a to nejen novými tvářemi, ale hlavně jak to ti kluci hrají. I ony poznaly, že to není povedený zápas, už něco zápasů viděly a vůbec se jim to nelíbilo. Příští a poslední zápas (o umístění) na zimním turnaji v Kyjích sehrajeme ve všední den – úterý 14.3. v 18:30 hod a soupeřem nám bude tým KYJE „B“.  více o tom zápase ze „tmy“  – vstup na celý článek (cic)

Zatím se nám podařilo po celý turnaj mít naplněnou sestavu a nikdy, kromě jediného zápasu, nás  dílčí absence neohrozily pro zaplnění nominace na zápas. A v tomto zase se to bohužel opakovalo znovu… V zápase  s Chodovem smršť omluvenek totálně vymlátila zuby sestavě, která byla jako po tvrdém nechráněném direktu elitního boxera…  Jedenáct omluvenek je opravdu silná porce… Nevadí, poradili jsme si a doplnili tým hráči z B a C týmu. Není to omluva za výsledek, jak by se mohlo zdát. Vyviňovat se z tohoto důvodu by bylo obhajováním trapného výkonu mnoha hráčů… Proč může někdo sehrát zápas, který oslnil nejen trenéra, ale hlavně diváky a hráče samotné a neuplyne ani týden a ztrapní se jako neumětel, který přišel z ulice a poprvé kopnul do míče…??? Ano v tom je také síla týmu. Dokážu hrát pravidelně na vysoké úrovni a ne jednou zahraju a pak chodím celý měsíc po odehraných zápasech kanálama.

A to začínal zápas podle nejlepšího scénáře…

4´ Miki dlouhý výkop , který ze souboje Maxy propadne k Jandlovi. Nespoutaný Jango pálí z vápna nepovedenou střelu, která se promění v geniální přihrávku za obranu. Pohotově reaguje Martin Cicala, který  přísnou přízemní střelou ve stylu Henry se trefuje na zadní tyč a vedeme 1:0!!! Ale tady vše skončilo. Odtud už jen ostuda… Velká ostuda, protože s respektem k soupeři, který byl rozhodně hratelný, oproti zbývajícím soupeřům ze skupiny. Ale my? My byli ještě horší…  Jandl vynechal souboj a soupeř se zastřeluje a jen těsně mine tyč naší branky. 9´ dlouhý nákop, obyčejný nákop nám propadne za naší obranu, Doležal nestíhá rozeběhnutého útočníka a ani ukopnout míč, Miki vyběhne proti na penaltu a útočník pohodlným lobem, kdy ani s nikým nesvedl souboj, vsítí vyrovnávací branku 1:1. 12´Můžeme se nakopnout další 100 % šancí. Jašev  se dostane po přihrávce od spoluhráče za obranu a zcela sám tváří v tvář brankáři ze 7 m trefuje jen tyč…  28 dlouhý aut podběhne chodovský brankář, Jašev však nedokáže situace využít ke skórování. 29´ Picek, rozuměj Paťas pálí z dálky přísnou střelu a brankář jen s obtížemi vyráží na rohový kop. 39´ Jandl zbytečným faulem poté, co se neorientuje ve vápně a z otočky sestřelí protihráče, zapříčiní další dárek soupeři v podobě penalty. Tu hosté s jistotou proměňují a před poločasem nám dávají hřebík na 1:2…

O poločase dochází k jediné změně, ač bych potřeboval vyměnit minimálně 8 hráčů… Se střídáním dojde i k přesunům. Jašev jde post pravého obránce. Picek, alias Paťas na podhrotového útočníka a Nápravník do středu zálohy.

Ale nejsme to my, kdož se oklepeme z příšerného výkonu. Naopak upadneme do totálního fotbalového bahna. 50´ hosté využívají rychlonohého kraje, vstupují do vápna a křížnou střelou zvyšují na 1:3. Můžeme  snížit po dlouhém výkopu Mikiho, Maxa však svou střelu nedokáže usměrnit mezi 3 tyče… 60´opět atak po naší pravé straně, který nestačíme pokrýt, vstup do vápna, střela a Miki skvělým zákrokem vyráží . Bohužel Jašev reaguje pozdě nebo spíše nereaguje vůbec, nechá se předskočit a hosté pohodlně dopraví míč do odkryté branky 1:4... Neuběhne ani 10 minut a je tu další zářez…  68´ Sedláček alias Pravítko podskočí centrovaný míč a daruje tak míč soupeři pro pohodlné skórování, kdy tentokrát si Miki na míč ani nesáhne, prohráváme 1:5. 75´ po delší době světlý moment. Cicala zahrává rohový kop, míč se dostane k osamocenému Jandlovi, ale ten nedokáže trefit míč  mezi 3 tyče. 80´ korekce výsledku… Tvrdá střela Paťase z dálky, na kterou golman nedosáhne 2:5. Zmar v zápase dosáhne vrcholu v 76, kdy se dostane soupeř po naší chybě do brejku 3 osamocených hráčů jen proti našemu golmanovi…??? Ale svou akci překombinují a je jim po vstřelené brance odmáván a odpískán ofsajd. 80´ poslední branka, kterou jsem už neměl sílu si napsat, co tomu předcházelo…  Konec 2:6

Ostudný výkon, který snad už nezopakujeme…  (cic)    Jižní Město Chodov - Dolní Počernice 6:2

Góly
4. min: Martin Cicala junior
70. min: Libor Picek
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
46. min: René Nápravník (rank) za Ondřej Sedláček
Karty

F. Mikeš
rank
J. Šesták
rank
J. Doležal
rank
V. Palička
rank
O. Sedláček
rank
M. Jandl
rank
M. Roman
rank
L. Picek
rank
M. Cicala junior
rank
T. Maxa
rank
D. Jašev
rank
 

Svátek má

Dnes 24.09.2020 : Zlata
Zítra 25.09.2020 : Andrea

Narozeniny má

2.9.2020: Filip Cicala 30 let
5.9.2020: Ondřej Sedláček 28 let
8.9.2020: Filip Výborný 25 let
21.9.2020: David Pastorek 22 let
23.9.2020: Martin Cicala junior 21 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login