Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
TĚŽKÝ BOJ NEJEN SE SOUPEŘEM…
Napsal: cic dne Neděle, 26 Únor 2017 21:59

DP „A“ – SK ÚJEZD nad LESY „A“  0:4 (0:2) výsledek s velmi silným soupeřem, je ještě milosrdný. Náš soupeř měl v zápase jasně navrch a jen díky vychýlené střelecké mušce neskončil zápas větším rozdílem. Avšak co oběma týmům bylo největší překážkou,  tak to byl silný vítr, který si místy s míčem hrál jak s pouťovým nafukovacím balónkem…  Více o zápase – vstup na celý článek (cic)

Jsem rád, že jsme dostali možnost sehrát přátelské utkání s tímto týmem, který svým sympatickým herním projevem nás vždy dobře prověřil. Ač jsme prohráli, tak jsme si dokázali nacvičit nejen defenzivní činnost, ale i útočnou pod velkým tlakem soupeře, který vás nutí ke kvalitní kombinaci s rychlými přechody. Soupeř však byl nad naše síly a prohra je ještě milosrdná.

Ihned od úvodu nás soupeř ohrožuje po standardních situacích (rohy a trestné kopy), ale i centry ze stran a průniky středem hřiště. Jeden takový vstup do vápna hasí Miki spolu s Hamiollavou a soupeř zahrává další rohový kop. Opět bez úspěchu. Silný vítr propůjčil ničivou sílu střele ze 40 m, která orazítkovala břevno naší branky… 14´ Tomáš ztrácí míč v souboji na půli hřiště a soupeř jde po průnikové přihrávce sám na Mikiho. Skvělý návrat Hamiollavy soupeře neutralizuje, ale za zády mu v tandemu jde další, který odražený míč ukradne. Miki i Hami jsou na něj krátcí a útočník pohodlně posílá míč do opuštěné branky – prohráváme 0:1… Neuběhnou ani 3 minuty a parádní kousek, který by kandidoval do TV sestřihů nejkrásnějších branek, posadí soupeře pohodlně do sedla. 17´ rohový kop zahraný nakrátko, navedení míče na roh vápna a vymetení šibenice ranou, kterou opět navíc „nabije“ silný vítr, takže Miki se jen ohlédne a prohráváme 0:2. Další ataky Újezda (4 nebezpečné trestné kopy, 3 rohové kopy) jsme přestáli. My reagujeme jedinou nebezpečnou akcí, kterou vede Jašev spolu s Nápravníkem, ale do zakončení nás dobře pracující obrana nepustí…

Ve druhém poločase nás drží dlouho v nadějném výsledku výborné zákroky Mikiho, skvělá defenzivní činnost našeho týmu a místy nám napomáhá i střelecká impotence soupeře…  Až v 70´máme okénko v defenzivě a jsme překonáni po zahrání rohového kopu, na který naskakuje osamocený protihráč na přední tyči a hlavičkou zvyšuje na 0:3. Další ataky, rohy, trestné kopy a tlak, ze kterého se občas vymaníme rychlým kontrem, ale žádnou z akcí nezakončíme… v 90´minutě dostáváme definitivní tečku a výsledek utkání 0:4 je ještě hodně milosrdný…

(cic)

SK ÚJEZD nad LESY - Dolní Počernice 4:0

46. min: Lukáš Dufek (rank) za Dany Jašev
46. min: Jan Šesták (rank) za Tomáš Tomáš
46. min: Stanislav Vaňourný (rank) za René Nápravník
46. min: Jan Vycpálek (rank) za Matěj Urban