Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
Prokletí vlastních branek a druhých poločasů
Napsal: cic dne Neděle, 05 Únor 2017 20:04

DUKLA JIŽNÍ MĚSTO HÁJE  - DP „A“ 7:0 (2:0) už tradičně po sehrání výborného úvodního poločasu přichází herní propad a fyzické odpadnutí ve druhém dějství. A když se k tomu přidají vlastní branky? více o utkání – vstup na celý článek (cic)

Vložené pondělní utkání s velmi silným přeborovým soupeřem byl prověrkou naší herní kvality v defenzivě a prověření kvality fyzické připravenosti v závěru měsíce…  Herní kvalita by tu byla, tradičně v úvodní pětačtyřicetiminutovce. Nebýt dvou vlastních branek v úvodu, tak jsme poločas zvládli skvěle… Otupili jsme vysokou kvalitu soupeře a ještě dokázali ohrozit branku soupeře mnoha akcemi. Navíc jsme dokázali i udržet míč dlouho pod kontrolou. Shrnu to jako jeden z naši ch nejlepších poločasů!! Nebýt prokletí vlastních branek…

První branku si vsítil skoro již tradičně Jašev po rohovém kopu. Druhou branku jsme obdrželi po tečovaném přízemním centru, kdy se Cicala snažil míč chytit před dobíhajícím protihráči, ale míč jen vyrazil před sebe a útočník domácích míč poslal nad nohy našeho golmana. Sehráli jsme ale i přes dvoubrankové manko výborný poločas.

Než jsme se rozkoukali po hvizdu druhého poločasu, tak soupeř  nás ztrestal třetí brankou, kterou si zády vrazil tečí do vlastní branky Jašev… Cicala již neměl šanci na opačný směr střely reagovat.  A pak už se to valilo a valilo a my jsme nestíhali nic. Ani fyzicky a ani herně. Mnoho hráčů se schovávalo z důvodů fyzické vyčerpanosti. Mnoho míčů jsme ztráceli a tím jsme  byli pod neustálým tlakem a branky do naší sítě postupně padaly až na nedůstojných 0:7 .

(cic)

DUKLA JIŽNÍ MĚSTO - Dolní Počernice 7:0

46. min: David Verner (rank) za Tomáš Kratochvíl
46. min: Jan Doležal (rank) za Tomáš Tomáš