Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
Lapsusy a darované branky – tradiční to kolorit našich zápasů
Napsal: cic dne Neděle, 05 Únor 2017 18:25

DP „A“ – LYSÁ nad LABEM 2:6 (0:2) velmi dobrý úvodní poločas jsme si pokazili darovanými brankami… více o utkání – vstup na celý článek (cic)

Soupis branek:

Velmi dobrý úvod, soupeře jsme zaskočili kvalitní hrou již od úvodu.

10´ Martin Roman  vrací zpětnou přihrávku z poloviny hřiště přímo na kopačky osamoceného protihráče, který samostatný nájezd zakončuje obstřelem Mikiho prohráváme 0:1

Otřepeme se, když se nadechujeme ke zvratu přijde další chyba…

24´ centr do vápna, Jašev míč podskočí a navíc nechá dezorientovaný útočníka zakončit z malého vápna  - stav se mění na 0:2

Ač jsme prohráli úvodní dějství, tak jsme sehráli výborný poločas, ale nedokázali jsme skórovat a dostali jsme laciné branky. A obrat v poločase druhém? Ne!! Naopak debakl…

46´ Ihned v první akci hostů, přichází přízemní centr do vápna, který si srazí Jašev do vlastní branky tak, že ani Mikimu nedá šanci reagovat… prohráváme 0:3  58´Z ojedinělé akce, kterou nákopem zahájí Vycpálek překvapuje Bureš skoro z poloviny hřiště a od postranní čáry šajtlí posílá dlouhým lobem (po dopadu z voleje) do sítě. Snižujeme na 1:3. Ale opět namísto snahy po další korekci přichází chyba… 62´ centr do vápna, Vycpálek vypustí svého hráče, který osamocený na zadní tyči posílá míč do sítě naší opuštěné branky stav je 1:4. Následovala branka na 1:5, kdy zaváhal Miki. Ale my ještě reagujeme pozitivně. Na 2:5 střílí branku Bureš, když mu asistuje Renda Nápravník, který se kombinací propracuje až do vápna a zpětnou přihrávkou pošle na malé vápno, kde Bureš patičkou prostřelí golmana hostí 3:5. Už se chystám napsat do nadpisu článku: nedarovat soupeři 3 branky, tak jsme zápas zremizovali… 90´centr, zaváhání obrany (předskočení našeho obránce) a křížnou střelou překoná Mikiho pošesté – konečný výsledek na světelné tabuli je 2:6…  (cic)

LYSÁ nad LABEM - Dolní Počernice 6:2

58. min: Michal Bureš
80. min: Michal Bureš

46. min: Michal Bureš (rank) za Tomáš Maxa
46. min: Zdeněk Nesnídal (rank) za Adam Hamiollava