Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

25. 9. 2020: 19:00
Dolni Počernice "A" - SK Viktoria Štěrboholy

Poslední zápas

19. 9. 2020: 10:30
TJ Praga - Dolni Počernice "A"
2:1 (0:1)
První shut out A týmu nevedl ke třem bodům
Napsal: cic dne Úterý, 01 Listopad 2016 00:09   

DP „A“ – TJ PRAGA PRAHA 0:0 Konečně jsme udrželi nulu, ale stále nás trápí koncovka, takže jsme ztratili 2 body za remízu… Tradiční fotogalerii z utkání najdete:  zde Více o tomto utkání chudém na branky se dočtete vstoupíte-li na „celý článek“. Příští utkání sehrajeme opět v netradiční den - v pátek  4.11. pod umělým osvětlením v 19:00 hod proti SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY. Doufám, že si naši věrní diváci najdou cestu na hřiště soupeře i v tomto netradičním dni a čase… (cic)

Státní svátek nám prodloužil víkend a my jsme jej využili k sehrání zápasu a prodloužením si víkendu. Namísto oslavy vítězství jsme však slavili jen nějaké bezvýznamné narozeniny… Bohužel stále se nám neuzdravil Pospi, Miki také ne, ale ten stejně odjel na plánovanou cestu do Peru a tak nám do branky musel nastoupit opět Martin Cicala starší… Nijak bych se o tom nerozepisoval, protože to není co je tady nutné psát, neb sestavu najdete níže, ale píšu to protože v těchto zápasech není na lavici ani coach a ani zapisovatel. „Bezvládí“ na lavici se pokoušel korigovat na dálku brankář a roli zapisovatele se opět ujal Beky (Honza Prokop), za což mu patří dík. Jeho netradiční zápisky budu přenášet jen s malými “redaktorskými“ úpravami a doplňky…

Soupis nejzajímavějších momentů utkání

1´kriminální zákrok po vlastní ztrátě míče (- hvězda). 3´Filípek (asi třetí nehrající Cicala) začal stopovat čas. 1´-5´minuta holomajzna. 9´Vejvoda uvolnil Bureše, který šel z velkého úhlu na branku a trefil bližší tyč… 12´Nesnídal fauluje u velkého vápna, ale hosté z trestného kopu netrestají. 16´Karel (míněno vedoucí) vstoupil na hřiště, mezitím se stihl Motlík uzdravit, Karel je bez hvězdy. 17´dal jsem (míněno Beky - Honza Prokop) klukům taktické pokyny (+ hvězda pro Bekyho)21´po dlouhé době jsme hru uklidnili, roztáhli do stran a odměnou nám byla střela Burryho. Následující roh opět zakončuje Burry, ale tentokrát hlavou. 25´ zahráváme trestný kop z 30 m. Bureš trefuje do zdi. 26´Vejvoda střílí nad ochrannou síť. (20,- Kč do kasy a – půl hvězda). 27´ hostující brankář Jiří Hell nepovedeným výkopem najde jen Bureše, který vstupuje po samostatném nájezdu do vápna, ale tváří v tvář nedokáže pragováckého golmana prostřelit… (- hvězda)29´ TT (Tomáš Tomáš) zachraňuje – zastavuje brejkovou situaci hostí (+ hvězda). 31´jdeme se rozběhat (tedy píše Beky a jde s jeho spoluhráči leštící momentálně lavici náhradníků). 32´ zase likvidují Martínka. Teď nevím, zda Cicalu staršího či mladšího, protože si pamatuji, že jsem v zápase dostal nějakou tu tvrdou ránu. Ale snad by mě nepojmenoval Martínkem, takže to byl asi Cicala junior, který opět dostal nějakou tu nešetrnou ránu jako na Hostivaři. 33´zahráváme rohový kop, Bureš zakončuje nad ochrannou síť (20,- Kč do kasy) 40´Cicala chytá tutovku hostí reflexivním zákrokem nohou (viz fotogalerie) a drží si svou nulu (v ranním zápase si jí vychytal na Újezdě Praha 4). Beky přiřazuje +2 hvězdy…41´Verner zbytečně fauluje na hranici vápna (- hvězda). Cicala střelu bezpečně chytá. 45´Jašev neposlechl Karla, ten pak šel do šatny. 46´Dufek uteče dvěma bránícím hráčům, ve vápně se zbavuje křižujícího obránce a pálí na bližší tyč, Jiří Hell jeho střelu vyráží. Spoluhráči (a právem) se rozčilují, proč „Duf“ nepřihrál pod a vedle sebe, kde měl 3 volné hráče (Cicalu, Bureše a Vejvodu…). To mohl být hřebík…  (- půlhvězda)

Při jediném střídání jde dolů Cicala junior, na jeho místo se stahuje Dufek a do útočné dvojice nasazujeme Maxu.

47´Matýsek (Beky Matějovi Urbanovi neřekne jinak…) dostává žlutou kartu (-půlhvězda) 48´-59´ holomajzna. 57´zahráváme standardní kop, Nesnídal prodlužuje do branky, ale ´hosté odkopávají z brankové čáry. Další akci zakončil Aša (Vycpálek) nad branku. A zde zápisky končí… Asi se šli kluci rozcvičovat…   

Tak jste si početli Bekyho zápisky a „fotbalovou nudu“  jsem tak zpestřil jiným neobvyklým popisem očima hráče na lavici.

(cic + beky) Dolní Počernice - TJ PRAGA 0:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
59. min: Tomáš Maxa (rank) za Martin Cicala junior
Karty
50. min: Matěj Urban Karta
79. min: Tomáš Maxa Karta
81. min: Michal Bureš Karta

M. Cicala
rank
J. Vycpálek
rank
Z. Nesnídal
rank
T. Tomáš
rank
M. Urban
rank
D. Verner
rank
S. Vaňourný
rank
M. Vejvoda
rank
M. Cicala junior
rank
L. Dufek
rank
M. Bureš
rank
 

Svátek má

Dnes 24.09.2020 : Zlata
Zítra 25.09.2020 : Andrea

Narozeniny má

2.9.2020: Filip Cicala 30 let
5.9.2020: Ondřej Sedláček 28 let
8.9.2020: Filip Výborný 25 let
21.9.2020: David Pastorek 22 let
23.9.2020: Martin Cicala junior 21 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login