Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
Tak nás vychytal náš bývalý brankář…
Napsal: cic dne Neděle, 02 Říjen 2016 21:19

DP „A“ – ČECHIE UHŘÍNĚVES  0:2 (0:0)… Ano Pepa Šouba odmítl inkasovat od svého bývalého klubu a tím nám dal stopku pro případný zisk bodů… Příští zápas sehrajeme v neděli 9.10. od 16:00 hod na  hřišti soupeře – sousedů z TJ KYJE PRAHA 14. Více o zápase s Uhříněvsí se dočtete v „celém článku“ (cic)

Zápas s Uhříněvsí, který byl magnetem z důvodu účasti našeho bývalého golmana Pepy Šouby. A ten, odhodlaný a natěšený se proti svým bývalým spoluhráčům ukázat, nás vychytal…  Soupis nejdůležitějších momentů utkání.

1´ Wahbi svou rychlostí zachytí rozehrávku hostů před vápnem. Jde sám na brankáře a ve vápně uvolní zcela volného Maxu na penaltě, který netrefuje opuštěnou branku  posílá míč nad ochrannou!!!!! Abych byl úplně přesný, tak v brance stál jen jeden obránce… Stačilo jen více klidu, zpracovat míč a střílet s klidem a mohlo být veseleji…  6´ Vaňourný vyšle křížným pasem k náběhu Wahbiho, ten protáhne u rohového praporku přihrávku mezi dvěma obránci na Vernera, jenž přetaženým centrem ve vápně hledá Bureše. Burryho volej placírkou lepí s jistotou Šouba do svých rukavic. 10´přihrávka mezi naše obránce a hostující hráč je tváří v tvář Mikimu. Náš golman jej zmenšením úhlu skvěle vychytá!! 12´  dvě akce hostů v krátkém sledu za sebou. Obě stejné, kdy po zaváhání naší obrany vstupuje hostující hráč do vápna, ale obě zakončení přízemní křížnou střelou naštěstí těsně mine tyč naší branky a končí v zámezí. 16´dlouhým výkopem hledáme Wahbiho, který je faulován loktem a my zahráváme standardní situaci z 27 m. Tu si bere na starosti Bureš a ve zdi doslova sestřelí stojícího hráče. Odražený míč se dostane zpět k Burrymu ten jej pak posílá nad ochranou síť na kurty… 18´ krátký výkop Mikiho, který zachytí soupeř a ihned se pokouší lobovat našeho golmana pohotovou dalekonosnou střelou. Na tyto loby je již Miki dobře připravený a reaguje včas a míč jistě chytá. 21´ Vycpálek váhá po slovním pokynu spoluhráčů „sám“ s odkopem a míč (který mu lehce odskočí)  mu ukradne protihráč, který střílí na branku. Namísto odkopu ještě navíc náš hráč fauluje šlapákem. Trestný kop zahrává Roman Alba nejen nad zeď, ale i vysoko nad branku. 24´Verner se důrazně tlačí do vápna, obránce jej strhne rukama na zem, ale rozhodčí penaltu nepochopitelně nepíská… Další chyba rozhodčího, která může být fatální. Před vápnem ukopává před útočníkem míč, ale je nám odpískán faul. Hosté kopou trestný kop z ideální pozice 16 m. Roman Alba jej opět posílá vysoko nad branku… 28´Wahbi přetaženým centrem hledá Vernera, který technickým volejem trefuje jen břevno hostující branky. 29´po faulu na Vaňourného zahrává trestný kop Motl, ale míč jen prolétne vápnem do zámezí…  31´Motl zastavuje akci po křídle nedovoleným zákrokem a k trestnému kopu se staví opět Alba. Centr letí na branku, ale žádný z nabíhajících hráčů jej nezachytí, takže míč s jistotou chytá Miki. 33´Wahbi pasem do strany najde rozběhlého Bureše, který centrem před branku hledá své spoluhráče. Jeho pokus však odvrací domácí obrana na rohový kop, ale z něj nic nevytěžíme. 37´ dva trestné kopy v krátkém úseku za sebou. První, trefují břevno a druhý letí mimo branku.

Krátce po poločase musíme střídat Vaňourného (pracovní povinnosti) a dále dochází ke změně rozestavení Wahbi jde na pozici podhrotového hráče  a Maxa se zatahuje do středu hřiště.

49´ na trestný kop Wahbiho nabíhá na zadní tyč Motl, ale na míč nedosáhne a uteče mimo hřiště. 51´trestný kop zahrává Bureš, ale netrefuje branku. 52´křížný pas najde naběhnutého Romana Albu, míč si skvěle zpracuje pro sebe a lobuje vyběhnutého Mikiho – prohráváme 0:1 … 57´ trestný kop hostů z pozice zkráceného rohu bezpečně odvrací naše obrana. 63´ nákop na rozeběhnutého Opelku, vyhraje souboj s Mikim, ale propadlý míč mířící do branky naštěstí ukopává do bezpečí Vycpálek. 66´při vstupu do vápna protlačí Alba, ale míč před jeho gólovým zakončením ukopává na roh Vycpálek. Rohový kop odvrací Urban a je při výjezdu ještě faulován. 69´ Miki vybíhá na centr, při doskoku došlápne Vlasákovi na nohu a při tom si udělá těžký výron v kotníku. Musí odstoupit a na jeho místo nastupuje Jakub Pospíchal. 71´ Wahbi zahrává trestný kop trefuje horní roh branky, ale Šouba skvělým zákrokem míč vyráží… 74´centr do vápna a dorážku z malého vápna chytá Pospi. Dufek obchází protihráč u vápna soupeře, ale je zastaven likvidačním šlapákem, pro který musí náš hráč bohužel odstoupit ze hry. Vypadá to, že bychom mohli soupeře za tento zákrok potrestat gólově. Protože Bureš trefuje nádhernou střelou horní roh branky. Jenže opět je tu Šouba a jeho skvělý zákrok, kterým míč vyrazí… 80´ vstup do vápna, zpětnou přihrávku zastavuje Urban za cenu rohového kopu. Ten bezpečně ubráníme. 83´ hrajeme vabank a do naší již otevřené obrany vstupuje hráč, kterého vychytá Pospi, míč se však odrazí opět na kopačky hostů. Přichází přihrávka do strany na Albu, který dává konečnou podobu výsledku utkání  2:0…
1.10.2016 048
Více foto zde.

(cic)

Dolní Počernice - SK ČECHIE UHŘINĚVES 0:2

55. min: Jan Prokop (rank) za Stanislav Vaňourný
55. min: Dany Jašev (rank) za Tomáš Maxa
69. min: Jakub Pospíchal (rank) za Filip Mikeš
69. min: Martin Cicala junior (rank) za Lukáš Dufek
24. min: Michal Bureš Karta
56. min: Bilel Wahbi Karta
65. min: Matěj Urban Karta
79. min: David Verner Karta